• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Działka Gdańsk ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 1 950 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 2 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    IDEALNE MIEJSCE NA SIEDZIBĘ TWOJEJ FIRMY. DZIAŁKA z WARUNKAMI ZABUDOWY, POZWOLENIEM NA BUDOWĘ i GOTOWYM PROJEKTEM!ILOKALIZACJADziałka z ogromnym potencjałem, usytuowana bezpośredni...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Łozy

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Łozy

    • 940 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana jest w przepięknej nadmorskiej dzielnicy, położonej w północnej części miasta Gdańska. Sąsiedztwo nadmorskiej promenady, liczne tereny zielo...

  • Działka Gdańsk Kokoszki ul. Kartuska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Kartuska

    • 3 398 000 zł cena
    • 1 699 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 1699 m2 - mieszkaniowo-usługowa - GDAŃSK KOKOSZKI DZIAŁKA: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1699 m2, usytuowana w Gdąńsku, dzielnica Kokoszki, przy ulicy Kartus...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Startowa

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Startowa

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej rozchwytywanych części Gdańska - na zielonej Zaspie!LOKALIZACJA:mieszkanie znajdu...

  • Studio Gdańsk Nowy Port Letnica wynajem
    1 / 12
    Studio Gdańsk Nowy Port Letnica wynajem

    Gdańsk

    • 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Obiekt porto położony jest w miejscowości Gdańsk i oferuje ogród, prywatną plażę oraz taras. Na miejscu zapewniono też bezpłatne Wi-Fi, a Goście mogą podziwiać widok na miasto. Na...

  • Działka Gdańsk Sobieszewo ul. Turystyczna

    Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 1 549 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 1 276 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki budowlanej położonej blisko Zatoki w Gdańsku-Sobieszewie przy ul. Turystycznej. Unikalna lokalizacja!LOKALIZACJA: Wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzie...

  • Lokal Gdańsk Letnica

    Gdańsk » Letnica

    • 15 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do wynajmu magazynu 700 m2: - wysokiego składowani a - ponad 5m, - posiada pomieszczenia socjalne (szatnię i toaletę z prysznicem), - z posadzką bezpyłową ,...

  • Lokal Gdańsk Letnica ul. Narwicka

    Gdańsk » Letnica » ul. Narwicka

    • 10 000 zł cena
    • 437 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Działka znajduje się w bardzo prężnie rozwijającym się rejonie Gdańska. Nieruchomość położona jest w pobliżu Stadionu Baltic Arena (500m) oraz Międzynarodowych Targów G...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Barniewicka

    Gdańsk » Osowa » ul. Barniewicka

    • 2 970 000 zł cena
    • 726 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena jest ceną netto LOKALIZACJA: Obiekt zlokalizowany w Osowie przy ul. Barniewickiej, tuż nieopodal Kolei Metropolitalnej i przystanku autobusowego oraz obwodnicy Trójmia...

  • Lokal Gdańsk Morena ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 8 500 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość idealna na siedzibę firmy, działalność biurową, przychodnię, szkołę, itp. Budynek w bardzo dobrym stanie, wykończony wysokiej klasy materiałami. Posesja ogrodzona, bra...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bernarda Chrzanowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » inne Chrzanowskiego

    • 1 550 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 18 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa oferta, tylko u nas!MIESZKANIE: na sprzedaż rozkładowe, dwustronne, ciepłe, dwupoziomowe mieszkanie w Gdańsku Wrzeszczu. W skład całości wchodzą:1 poziom :Pokój z aneksem...

  • Lokal Gdańsk Letnica

    Gdańsk » Letnica

    • 18 000 zł cena
    • 1 470 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do wynajmu magazynu 1 470 m2: - posiada pomieszczenia socjalne (szatnię, toaletę z prysznicem, jadalnię oraz biuro), - z posadzką bezpyłową , - doświetlony...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze Małe, Śląska
    1 / 7
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze Małe, Śląska

    Gdańsk

    • 679 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    3 POKOJE | INWESTYCJA | GOTOWE DO WPROWADZENIA | GDAŃSK PRZYMORZE | LOKALIZACJA: Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanej...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Elbląska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Elbląska

    • 6 075 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE! BIURO:  6 pomieszczeń / od zachodniej strony / 135 m2  opłata administracyjna 24 zł m2 -  3 240 zł nettoOPŁATY: energia elektryczna wg. podlicznika....

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Elbląska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Elbląska

    • 4 800 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE! BIURO: 5 pomieszczeń / 105 m2  opłata administracyjna 24 zł/m2 - 2 520 zł nettoOPŁATY: energia elektryczna wg. podlicznika. Podane ceny dotyczą równi...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Elbląska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Elbląska

    • 7 425 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE! BIURO: 8 pomieszczeń - 165 m2  opłata administracyjna 24 zł/m2 - 3 960 zł netto, energia elektryczna wg. podlicznikaOPŁATY: energia elektryczna wg. p...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Elbląska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Elbląska

    • 2 760 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE!BIURO: 3 pomieszczenia / 60 m2 na końcu korytarza/ 2 760 zł netto opłata administracyjna 25 zł/m2 - 1560 zł nettoOPŁATY: energia elektryczna wg. podli...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 1 254 750 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku na nowym osiedlu Doki, wybudowanym przez developera EuroStyl.LOKALIZACJA:DOKI, jako część dzielnicy Młodego Mi...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 1 460 680 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 22 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

• Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk  Letnica, Starowiejska
    Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk Letnica, Starowiejska

    Gdańsk

    • 991 800 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 14 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    3 pokojowy apartament w Gdańsku Letnica, Starowiejska.Stan deweloperski.W sprzedaży jeszcze większe mieszkania od 3-4 pokoi.Oddanie III kwartał 2024 roku.Lokalizacja:Zielone tarasy...