• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • 2-pak inwestycyjny w Centrum Gdańska!

    Gdańsk

    • 619 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-paq inwestycyjny, czyli dwie mikrokawalerki położone w doskonałej lokalizacji z potencjałem na wynajem - na Gdańskiej Starówce ul. Zielona. ATUTY: W pełni komplet...

  • 3-pokojowy Apartament w Sercu Gdańska

    Gdańsk

    • 1 390 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 19 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Marzysz o 3 pokojowym apartamencie w samym sercu Gdańska? Z dala od ulicznego zgiełku, w nowoczesnym osiedlu, a zarazem potrzebujesz szybko i sprawnie docierać w różne zakątki Trój...

  • Bliźniak - Gdańsk Osowa -Słoneczny Ogród

    Gdańsk

    • 1 095 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 10 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiamy Państwu pięknie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej z wykonany z materiałów z najwyższej półki w świetnej lokalizacji do zamieszkania - Gdańsk Osowa. ATUTY:...

  • Gdańsk Przymorze - 2 pokoje -Po remoncie

    Gdańsk

    • 539 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią po generalnym remoncie, w najbardziej pożądanej lokalizacji - Gdańsk Przymorze ATUTY: Wyposażone w sprzęty AGD - bez konieczn...

  • Gdańsk Zaspa po remoncie - 4 pokoje, piękny widok

    Gdańsk

    • 62 zł cena
    • 769 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i pięknym widokiem z 10 piętra na Gdańską Zaspę. ATUTY: * po generalnym remoncie, ze spr...

  • 3 pokoje kuchnia - Gdańsk Wrzeszcz - Świetny widok

    Gdańsk

    • 669 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Wrzeszcza, z zapleczem handlowo-usługowym, które umożliwia załatwienie wielu codziennych spraw w pobliżu inwesty...

  • Gotowiec inwestycyjny 2x2 pokoje w Sercu Gdańska!

    Gdańsk

    • 879 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest Gotowiec Inwestycyjny w samym sercu Gdańska - Śródmieście, ul. Żabi Kruk - zaledwie 500m od słynnego Neptuna i ul. Długiej! OPIS NIERUCHOMOŚCI: Miesz...

  • Gdańsk Wrzeszcz - 3 pokoje + kuchnia, po remoncie

    Gdańsk

    • 769 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, znajdujące się w doskonałej lokalizacji Gdańska - Wrzeszczu ul. Partyzantów. ATUTY: * Świetna lokalizacja, zarówno do włas...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Gdańsk Zaspa - 2 pokojowe mieszkanie po remoncie z pięknym widoki...

    Gdańsk

    • 625 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    To przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajduje się w dzielnicy Gdańsk Zaspa, przy ulicy Burzyńskiego. Mieszkanie zostało niedawno poddane kompleksowemu remontowi, co sprawia, że pre...

  • Mieszkanie 4 pokoje z aneksem wynajmę Zakoniczyn Pięć Wzgórz

    Gdańsk

    • 3 600 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne czteropokojowe (69,5m2) mieszkanie położone na nowym, spokojnym i prężnie rozwijającym się Osiedlu Pięciu Wzgórz na gdańskim Zakoniczynie ul. Porębskiego. Osiedle oto...

  • Mieszkanie 4 pokojowe z aneksem Zakoniczyn Osiedle Pięciu Wzgórz

    Gdańsk

    • 695 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,50 m2, położone na spokojnym Osiedlu Pięciu Wzgórz na gdańskim Zakoniczynie przy ul Porębskiego. Osiedle otoczone zielenią, p...

  • Jednopokojowe mieszkanie Gdańsk Jelitkowo Wejhera 9 wynajmę

    Gdańsk

    • 1 700 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie blisko morza /600 m - 1 przystanek tramwajem/ w budynku ul. Wejhera 9. Bardzo dobrze skomunikowane (tramwaje i autobusy). W pobliżu dużo sklepów i punktów usługowych....

  • Działka Gdańsk Jasień ul. Jasieńska

    Gdańsk » ul. Jasieńska

    • 499 000 zł cena
    • 358 m2 powierzchnia
    • 1 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szanowni Państwo,na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną pod zabudowę mieszkaniową (ekstensywną), obejmującą domy mieszkalne do czterech mieszkań dostępnych z jednej klatki schodow...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Olsztyńska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Olsztyńska

    • 575 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo,  na sprzedaż oferujemy spółdzielcze własnościowe prawo do dwupokojowego lokalu mieszkalnego, położonego na drugim piętrze w budynku wzniesionym w niskiej zabudowi...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 680 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie, położone na wysokim parterze w budynku wzniesionym w niskiej zabudowie, a który zlokalizowany jest na terenie gdańs...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Pilotów

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Pilotów

    • 759 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Szanowni Państwo,na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe mieszkanie, położone na piątym piętrze w budynku wniesionym w wysokiej zabudowie, a który zlokalizowany jest na terenie jednej z n...

  • Mieszkanie dwupokojowe na wynajem
    Mieszkanie dwupokojowe na wynajem

    Gdańsk » ul. Stare Miasto

    • 3 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    EKLEKTYCZNE WNĘTRZE I DOSKONAŁA LOKALIZACJA I GDAŃSK STARE MIASTO I KAMIENICA  Zamieszkaj na Starym Mieście w Gdańsku z widokiem na jedną z najpiękniejszych ulic, OGARNĄ. LOKALIZAC...

  • Mieszkanie Gdańsk Niedźwiednik ul. Leśna Góra

    Gdańsk » ul. Leśna Góra

    • 649 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy własnościowe, trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się na pierwszym piętrze w budynku wzniesionym w wysokiej zabudowie, a który zlokalizowany...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul.

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 2 243 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 28 757 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY! Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - obecnie sklep ŻabkaLOKALIZACJA:Lokal znajduje się w słynnej w trójmieście Zajezdni Wrzeszcz.Zajezdnia Wrzes...

  • Działka Gdańsk Matemblewo ul. Potokowa

    Gdańsk » ul. Potokowa

    • 2 300 000 zł cena
    • 1 608 m2 powierzchnia
    • 1 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Prestiżowa dzielnica Matemblewo znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Idealna lokalizacja dla osób, które szukają miejsca łączącego kameralną atm...