• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie "Gotowiec inwestycyjny"prawdziwe 4% w skali roku.

    Gdańsk

    • 450 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Realne,prawdziwe 4% w skali roku.bez dodatkowych nakładów. Czynsz najmu 1500 zł x 12 miesięcy = 18000 zł Przy koszcie zakupu 450000 zł 18000 zł jest równo 4% w skali 1 roku P...

  • Mieszkanie w Sercu Gdańska

    Gdańsk

    • 429 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Posiadam nowe mieszkanie w centrum Gdańska na osiedlu Angielska Grobla, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - w sercu Starego Miasta. Do mieszkania możliwość...

  • 3 pokoje ogródek Alfa Park garaż piwnica w cenie

    Gdańsk

    • 675 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta bezpośrednio od właściciela! Atuty nieruchomości: - Atrakcyjny układ mieszkania - Przestronny ogródek z licznymi krzewami owocowymi, drzewkami ozdobnymi i kwiatami - N...

  • wynajmę
    wynajmę

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    wynajmę mieszkanie 43 metry Gdańsk Orunia. Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane. Czynsz najmu 2500. Pełna własność. telefon: [tel]

  • Sprzedam działkę

    Gdańsk

    • 110 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 400mz domkiem woda,prąd

  • WYNAJEM POMIESZCZEŃ BIUROWYCH
    WYNAJEM POMIESZCZEŃ BIUROWYCH

    Gdańsk

    • 5 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ PIĘTRO BUDYNKU Z POMIESZCZENIAMI BIUROWYMI O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 66,5 m2 (4 BIURA + ŁAZIENKA Z MINI ANEKSEM KUCHENNYM). W CENIE 5000 ZŁ NETTO. MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA POJEDYŃCZ...

  • Sprzedam działkę ogrodniczą w Gdańsku Matarni ROD 476 m2 woda i p...

    Gdańsk

    • 33 000 zł cena
    • 476 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ogrodniczą w Gdańsku Matarni ROD Słoneczne Wzgórze o pow. 476 m2 Na działce woda, prąd, domek drewniany raczej do rozbiórki, na działce zrobione są 3 tarasy uform...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom z garażem i fotowoltaiką, 5min od Obwodnicy

    Straszyn

    • 1 090 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu za miastem, gdzie panuje spokój i cisza, gdzie dzieci mogą bawić się na poblisku placu zabaw bez obaw o ruchliwą ulicę? Lubisz wycieczki rowerowe czy długie spacery po...

  • Dom Przejazdowo ul.

    Przejazdowo

    • 660 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOMNa sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości Przejazdowo - 5 minut od Gdańska, 10 km od gdańskiego Starego Miasta. Powierzchnia całkowita domu wynosi ok...

  • Działka Rokitnica ul.

    Rokitnica

    • 649 000 zł cena
    • 12 985 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Działka położona we wsi Rokitnica w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Pruszcz Gdański. Wieś stanowi północno-wschodnie przedmieście Pruszcza Gdański...

  • Dom Straszyn ul. Spokojna

    Straszyn » ul. Spokojna

    • 836 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestronne mieszkanie z antresola!LOKALIZACJA:Mieszkanie jest zlokalizowane w Straszynie, malownicze miejsce położone nad rzeką Radunią poniżej jeziora Straszyńskiego. Większość t...

  • Działka Krępiec

    Krępiec

    • 249 500 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną w Krępcu o powierzchni całkowitej 21 ar za 249 500 zł. Bardzo atrakcyjna oferta!Opis działki:- powierzchnia całkowita 21 ar- lekko nachylona- wymi...

  • Działka Przejazdowo ul. Główna

    Przejazdowo » ul. Główna

    • 3 195 500 zł cena
    • 8 090 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    *CENA STANOWI KWOTĘ BRUTTO*LOKALIZACJA :Działka położona w miejscowości Przejazdowo w gminie Pruszcz Gdański. Miejscowość jest lokalnym węzłem drogowym, znajduje się na połączeniu...

  • Działka Jankowo Gdańskie ul. Rzemieślnicza

    Jankowo Gdańskie » ul. Rzemieślnicza

    • 4 900 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do wydzierżawienia plac składowy w Jankowie GdańskimLOKALIZACJA:Jankowo Gdańskie - dzięki bliskości Trójmiasta, lokalizacja ta oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne umożliwiaj...

  • Dom Straszyn rynek pierwotny ul. Zwrotnikowa

    Straszyn » ul. Zwrotnikowa

    • 1 599 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 8 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PREZENTOWANY DOM POSIADA JUŻ POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE!INFORMACJA:Sprzedawana nieruchomość to część kameralnej inwestycji “Straszyn Zwrotnikowa” położonej w otoczeniu lasów. Inwest...

  • Lokal Przejazdowo ul. Kasztanowa

    Przejazdowo » ul. Kasztanowa

    • 14 400 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY FUNKCJONUJĄCEGO HOTELU - nieruchomość z całym know-how - przejmujesz gotowy, rozkręcony biznes od pierwszego dnia po nabyciu prawa własności!Z przyjemnością prezen...

  • Dom Straszyn ul. Szmaragdowa

    Straszyn » ul. Szmaragdowa

    • 3 200 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom dający nieskończone możliwości aranżacyjne!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej z...

  • Działka Jankowo Gdańskie ul. Jankowska

    Jankowo Gdańskie » ul. Jankowska

    • 480 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 565 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz kameralnej działki z pięknym widokiem, gdzie możesz wybudować dom? Ta nieruchomość jest dla Ciebie!LOKALIZACJA:Jankowo Gdańskie to dynamicznie rozwijająca się miejscowość w...

  • Okazja dom bliźniak
    1 / 13
    Okazja dom bliźniak

    Straszyn

    • 1 100 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 944 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom bliźniak -Straszyn resztę wiadomości domu powiem przez tel.[tel] jarek

  • Mieszkanie Straszyn ul. Na Skarpie

    Straszyn » ul. Na Skarpie

    • 549 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.3 pokoje w świetnej lokalizacji!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Straszyni...

  • Działka rolna Bogatka gm. Pruszcz Gdański,
    1 / 13
    Działka rolna Bogatka gm. Pruszcz Gdański,

    Bogatka

    • 419 000 zł cena
    • 6 303 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 0,6303 ha (6303 m²), położona w miejscowości Bogatka, zaledwie kilka minut od granicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno dla osób prywatnych szuk...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Plutona

    Straszyn » ul. Plutona

    • 749 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,20 m² na prestiżowym Osiedlu Modre w Straszynie. LOKALIZACJA:Osiedle Modre - najbardziej prestiżowe osiedle w Straszynie. W pełni mo...

  • Dom Straszyn ul. Konwaliowa

    Straszyn » ul. Konwaliowa

    • 1 250 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż lokal mieszkalny w domu wolnostojącym, zlokalizowany w Straszynie przy ul. Konwaliowej - w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w bezpośrednim otoczeniu Gdańska.N...

  • Dom Straszyn rynek pierwotny ul.

    Straszyn

    • 1 300 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom przy lesie o pow. 142 m² + 50 m² poddasza, garaż, bez PCCNowoczesny, funkcjonalny dom dla rodziny w spokojnej części Straszyna, tuż pod Gdańskiem. Nieruchomość znajd...

  • Okazja dom pol bliźniaka!!!
    Okazja dom pol bliźniaka!!!

    Straszyn

    • 1 100 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 944 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom bliźniak 3pietra, w pięknej dzielnicy domów,blisko Gdańska w Strasznie Gmina Pruszcz za cenę 1100000 do negocjacji resztę odpowiem na tel.[tel] Jarek.

  • Dom Straszyn ul. Kwiatowa

    Straszyn » ul. Kwiatowa

    • 1 199 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Bezczynszowy dom w Straszynie przy ul. Kwiatowej - komfort, styl i spokój w jednym!Prezentacja oferty wideo: [url] do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowe...

  • Działki budowlane Rokitnica | 915–944 m² |
    1 / 10
    Działki budowlane Rokitnica | 915–944 m² |

    Rokitnica

    • 300 000 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do miasta - ta oferta jest dla Ciebie. Freedom Nieruchom...

  • Mieszkanie Rokitnica ul. Leśna

    Rokitnica » ul. Leśna

    • 670 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Rokitnica to miejscowość granicząca z Pruszczem Gdańskim. Jest dobrze skomunikowana, rozwijająca się z nowoczesną infrastrukturą drogową, dobrą komunikacją autobusową,...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA  DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m², zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka, w gm...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Dom Jankowo Gdańskie ul. Bursztynowe Wzgórza

    Jankowo Gdańskie » os. Bursztynowe

    • 1 250 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 10 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom bliźniak o powierzchni użytkowej 123 m², położony na działce 523 m² w spokojnej i zielonej okolicy Jankowa Gdańskiego. To idealna...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Starogardzka

    Straszyn » ul. Starogardzka

    • 659 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!! ATUTY NIERUCHOMOSCI: - nowoczesne i słoneczne mieszkanie,- funkcjonalny układ,- komfortowa lokalizacja,- pełne zaplecze usługowo-handlowe,-...

  • Dom Straszyn ul. Jowisza

    Straszyn » ul. Jowisza

    • 1 729 900 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż wyjątkowa, dwupoziomowa nieruchomość z ogrodem i basenem w Straszynie. CHARAKTERYSTYKA:Apartamentowiec został wybudowany w 2012 roku i zamieszkują go jedynie 4 rodziny....

  • 1 / 3
    Krępiec k/ Lublina. Atrakcyjna działka budowlana!!

    Krępiec » ul. Spokojna

    • 4 490 000 zł cena
    • 12 900 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,29 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu MN. Na działce można wybudować około dzie...

  • 1 / 3
    Krępiec. Atrakcyjna działka budowlana!!!

    Krępiec » ul. Spokojna

    • 4 000 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,18 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu MN. Na działce można wybudować około dzie...

  • Najtańsze mieszkanie w Pruszczu gdańskim
    1 / 3
    Najtańsze mieszkanie w Pruszczu gdańskim

    Straszyn

    • 320 532 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 29 m², położone w spokojnej części Straszyna Mieszkanie składa się z: jasnego, ustawnego pokoju dziennego z wyjści...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 540 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla pary lub inwestora | StraszynNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu...