• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Funkcjonalny układ I Zamknięte patio I Parking

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 3 350 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 3 494 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek biurowo-socjalny z częścią produkcyjno-magazynową o powierzchni 959,73 m² usytuowany w Gdańsku w drugiej linii zabudowy Traktu Św. Wojciecha.Dlaczego warto kupi...

  • 1 / 2
    Działka Gdańsk Rębiechowo ul. Barniewicka

    Gdańsk » ul. Barniewicka

    • 49 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    TYLKO U NAS !LOKALIZACJANieruchomość położona w Rębiechowie ok 14 km od centrum Gdańska, w  sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta. Położenie o wyjątkowych walorach komunikacyjnych zapew...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Gdańsk » ul. Jana z Kolna

    • 113 846 zł cena
    • 1 874 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny biurowiec w doskonałej lokalizacji oraz wyjątkowej ekspozycji. Obiekt będzie oferować 21 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej rozplanowanej w 11-piętrowej wieży oraz...

  • Mieszkanie na sprzedaż 27,00 m², piętro 1, oferta nr PAN959552 nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 27,00 m², piętro 1, oferta nr PAN959552 no...

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Hoża

    • 379 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis oferty Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny, świeżo po przeprowadzonym remoncie, gotowy do zamieszkania. GOTOWA INWESTYCJA ! Lokalizacja: Mieszkanie położone jest około...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Gdańsk » ul. Żwirki i Wigury

    • 4 288 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem najmu jest lokal znajdujący się w parterowym budynku usługowo-handlowym, położonym przy ul. Żwirki i Wigury 4 w Gdańsku. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1340 m2. P...

  • Przestronne mieszkanie gotowe do wprowadzania GDAŃSK ORUNIA, NOWI...

    Gdańsk

    • 349 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio. Przestronne mieszkanie gotowe do wprowadzania ul. Nowiny 78, Gdańsk Cena: 349 000 zł Powierzchnia 50,6 m² Forma własności: pełna własność Liczba pokoi 2 Stan...

  • Mieszkanie na sprzedaż (woj. pomorskie). Gdańsk, Wrzeszcz Górny, ul. H. Sienkiewicza, 538 472 PLN, 57,48 m2
    1 / 8
    Mieszkanie na sprzedaż (woj. pomorskie). Gdańsk, Wrzeszcz Górny,...

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Sienkiewicza

    • 538 472 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE GDAŃSKAMamy przyjemność przedstawić nową inwestycję, składającą się z6 bloków wielorodzinnych . Zaledwie4 kondygnacjeorazbliskość do zielenisprawia, że os...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul.

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec

    • 2 190 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 22 813 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY!Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - obecnie sklep ŻABKALOKALIZACJA:Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Gdańsk ZASPA.  LOKAL:L...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Gdańsk Kiełpino Górne ul. Otomińska

    Gdańsk » ul. Otomińska

    • 3 299 000 zł cena
    • 5 660 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA:Prestiżowa dzielnica Gdańska w otulinie lasu, która zachowała wiejski klimat. W pobliżu szkoła podstawowa, przychodnia lekarska, oraz sklepy. Bardzo dobrze skomunikowan...

  • Działka Gdańsk Rębiechowo ul.

    Gdańsk

    • 5 839 000 zł cena
    • 9 782 m2 powierzchnia
    • 597 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    INDUSTRIAL GROUND AIRPORT IS BEHIND THE FENCEDZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY LOTNISKU LOKALIZACJA:Unikalna okazja do nabycia fenomenalnego gruntu inwestycyjnego. Działka sąsiadująca z gd...

  • Działka Gdańsk Olszynka ul. Modra

    Gdańsk » Olszynka » ul. Modra

    • 1 220 000 zł cena
    • 5 419 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w Gdańsku w dzielnicy Olszynka.Działka płaska o powierzchni 0,5419 ha.Nr działki 112/12 kształt ściętego pro...

  • Działka Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 15 000 zł cena
    • 2 635 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w dzielnicy Gdańsk Orunia, około 4-5 km od Centrum Gdańska. Blisko obwodnicy południowej Gdańska oraz drogi krajowej 7 (około 4,5 km do najbliższe...

  • Lokal Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 1 119 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! GOTWY BIZNES ! MYJNIA SAMOCHODOWA W GDAŃSKU !OBIEKT:Myjnia samochodowa w Gdańsku Przymorzu.Myjnia 4 stanowiskowa, funkcjonująca od 8 lat, lokalizacja zapewnia ciągły r...

  • Działka Gdańsk Oliwa ul. Cystersów

    Gdańsk » Oliwa » pl. Cystersów

    • 690 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 608 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA: na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1135 m2.Aktualnie teren jest ogrodzony, płaski, usunięto z niego drzewa. Kształt działki tworzy ustawny trapez. Dojazd do ni...

  • Piękne wyremontowane mieszkanie z widokiem

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Piękne mieszkanie do wynajęcia na Zaspie. Po kapitalnym remoncie, wszystko jest nowe. Z dwóch balkonów roztacza się widok na Gdańsk. Wyremontowana klatka schodowa, dwie nowe cichob...

  • 2 pokoje - Żabianka - po remoncie - piękny widok

    Gdańsk

    • 569 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, z aneksem kuchennym w świetnej lokalizacji Gdańsk Żabianka ul. Gospody. OPIS: Budynek w bardzo dobrym stanie techniczny...

  • Piękna kawalerka po remoncie - Gdańsk Żabianka

    Gdańsk

    • 419 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 19 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż. Kawalerka po remoncie znajdująca się na parterze w dzielnicy Żabianka w Gdańsku to urocze i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 22 metrów kwadratowych. Wej...

  • Centrum Gdańska - 3 pokoje po generalnym remoncie

    Gdańsk

    • 529 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania, które jest świeżo po generalnym remoncie i znajduje się w świetnej lokalizacji a zarazem będzie się dobrym gotowcem inwestycyjnym przynoszącym duże zyski? Ta of...

  • 3 pokoje designerskie wykończenie w stylu loftowym

    Gdańsk

    • 679 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, które zachwyci designerskim wykończeniem w stylu loftowym oraz 3-stronnym układem najbardziej wymagających Klientów. OPIS NIERUCH...

  • Piękne mieszkanie po remoncie z widokiem na Morze

    Gdańsk

    • 539 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Szukasz mieszkania które znajduje się w topowej lokalizacji Trójmiasta, z widokiem na Morze a jednocześnie po kapitalnym remoncie? To ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!...