• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
  • Krzyżowniki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk

(1 467)
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Sochaczewska

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Sochaczewska

    • 529 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz), o powierzchni użytkowej 47,24 m2. W jego skład wchodzą:- 2 pokoje (15,62 m2 oraz 15,4...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Podwale Staromiejskie

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Podwale Staromiejskie

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w samym sercu Starego Miasta.Mieszkanie zanjduje się w kameralnym budynku na pierwszym piętrze. Z balkonu i okien widok na Bazylikę Mariacką i basztę św. Jacka,...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Borkowska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Borkowska

    • 619 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesny apartament z klimatyzacją i balkonem | Gdańsk Orunia Górna | Blisko centrum | Idealny do zamieszkania lub pod wynajemNa sprzedaż stylowy 2-pokojowy apartament o wysokim...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 17 869 zł cena
    • 313 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i] Najemca nie płaci prowizji. [/i] BIURO, III PIĘTRO, WRZESZCZ, GDAŃSK [i]Nowoczesna przestrzeń biurowa z własną kuchnią | Dostępna od zaraz[/i] LOKALIZACJA WRZESZCZ, GDAŃSK...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Borkowska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Borkowska

    • 530 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, jasne i funkcjonalne 2 pokoje mieszkanie w Gdańsku - ul. BorkowskaKUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż atrakcyjne, nowe mieszkanie o powierzchni 37,88 m², położo...

  • Lokal Gdańsk Letnica ul.

    Gdańsk » Letnica

    • 24 850 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA WYNAJMU OBIEKTU MAGAZYNOWO-HANDLOWO Gdańsk-Letnica(możliwe różne opcje dotyczące powierzchni wynajmu)Atuty nieruchomości: Przestrzeń z możliwością powiększenia powierzchn...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Podwale Staromiejskie

    Gdańsk » ul. Podwale Staromiejskie

    • 599 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA - Serce Gdańska na wyciągnięcie rękiZamieszkaj w samym centrum historycznego Gdańska - tu, gdzie klimat Starego Miasta łączy się z miejską wygodą i tętniącym życiem. Za...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Suchanino » ul. Powstańców Warszawskich

    • 740 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 11 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, jasne, 4-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z KW.Obcokrajowcy nie muszą czekać na pozwolenie z MSWIA!!!Ustawne mieszkanie z balkonem do własnej a...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gdańsk Rudniki ul. Elbląska

    Gdańsk » Rudniki » ul. Elbląska

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE!NIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem wynajmu są pomieszczenia biurowe w budynku zlokalizowanym przy ul. Elbląskiej w Gdańsku. Lokal stanowi jedno klimatyzowane po...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul.

    Gdańsk » Siedlce

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 112 m², położone w znakomitej lokalizacji w Gdańsku, przy ul. Lecha Bądkowskiego. Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na...

  • Działka Gdańsk Jasień ul. Zwierzyniecka

    Gdańsk » ul. Zwierzyniecka

    • 1 900 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka  1900 m² | Gdańsk Jasień | Media w drodze | MPZP M/U31Na sprzedaż działka  o powierzchni 1900 m², położona w Gdańsku przy ul. Zwierzynieckiej, w dzielnicy Jasień - cichej i...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Rybaki Górne

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Rybaki Górne

    • 949 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    • Wysokie sufity - ponad 3 metry • Po remoncie instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej • Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej • Blisko głównych atrakcji turystycznych Gdańsk...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Koziorożca

    Gdańsk » Osowa » ul. Koziorożca

    • 896 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Informacja: cena nieruchomości obejmuje stałe zabudowy. Jeśli natomiast ktoś będzie zainteresowany wyposażeniem oraz umeblowaniem ruchomym, to jest ono dodatkowo płatne 30000 złoty...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Lawendowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Lawendowa

    • 1 000 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 23 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowa inwestycja pod najem krótkoterminowy.Mieszkanie aktualnie jest w pełni umeblowane, zdjęcia wkrótceZapraszamy do naszego biura, gdzie dostępna jest wyjątkowa oferta!Mamy przy...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 7 039 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronny lokal biurowo-usługowy z potencjałem - Dolny Wrzeszcz Cena: 20 150 PLN netto/miesięcznie Powierzchnia: 310 m Cena za m: 65 PLN netto Atuty: - Lokal przystoso...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 11 939 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 7 768 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Seweryna Goszczyńskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 659 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU!(MOŻLIWOŚĆ WYODRĘBNIENIA LOKALU) LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy ul. Goszczyńskiego w spokojnej i zielonej części Gdańska , z d...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Piecki-Migowo ul. Morenowe Wzgórze

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 669 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!  Gotowe do wprowadzenia, komfortowe, bardzo słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu wśród zieleni. Jeśli s...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Tartaczna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Tartaczna

    • 900 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PRESTIŻOWY APARTAMENT INWESTYCYJNY W ZREWITALIZOWANEJ KAMIENICY - GDAŃSK STARE MIASTOKUPISZ BEZ PROWIZJI!Mieszakanie 2 pokojowe klasy premium w jednej z najbardziej pożądanych loka...