Działki na sprzedaż Stara Wieś

Znalezionych ofert: 336
Stara Wieś sprzedam, budowlana działka

Stara Wieś sprzedam, budowlana działka

Stara Wieś
289 000 zł

Działka budowlana w dobrym kształcie z wjazdem od dwóch ulic . Działka w drugiej linii zabudowy oddalona od dużego natężenia ruchu. Dla tego terenu jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Media w ulicy gminnej oddalonej o 40 m od oferowanej działki. Polecam i zapraszam. WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY! --------- Informujemy że nasi doradcy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu do 21.30. Prosimy dzwonić do AGENTA PROWADZĄCEGO - KTÓREGO NUMER ZNAJDUJE SIĘ W WIZYTÓWCE KONTAKTOWEJ, Telefon AWARYJNY - do Managera oddziału 515 400 000 (uprzejmie prosimy w pierwszej kolejności dzwonić do agenta prowadzącego) Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy www.mkwadrat.eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 • 1 700 m2
Oznacz
Działka budowlana na sprzedaż

Działka budowlana na sprzedaż

Stara Wieś
210 000 zł

Budowlana działka w kształcie prostokąta, o powierzchni 1500 m2, położona blisko lasu w otoczeniu zabudowy domków jednorodzinnych. Media usytuowane są w drodze przy działce. Do działki, bezpośrednio, dojeżdżamy drogą utwardzoną na odcinku 100 m, wcześniej korzystamy z drogi asfaltowej. Okolica cicha, spokojna, urokliwa, zadbana, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. W miejscowości znajdują się: przedszkole, przystanek autobusowy. W pobliskim mieście (ok. 5 km) usytuowane są sklepy wielkopowierzchniowe, mniejsze sklepiki, poczta, przychodnia, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, straż pożarna, posterunek policji, banki, przystanki komunikacji miejskiej, kościół. Znakomity dojazd z centrum Warszawy ok. 25 min. Zachęcam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości. WARTO!!!! OGÓLNE WARUNKI: Cena: 210000 PLN; Powierzchnia działki: 1500; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 140 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 25; Długość działki (mb.): 60; Kształt działki: Prostokąt; Ukształtowanie działki: Płaska; OPIS NIERUCHOMOŚCI: Droga dojazdowa: Utwardzona; Obecna zabudowa działki: Brak; Ogrodzenie: Brak; MEDIA: Ujęcie wody: Miejska w drodze; Prąd: W dr...

 • 1 500 m2
Oznacz
Działka budowlana, Stara Wieś

Działka budowlana, Stara Wieś

Stara Wieś
135 000 zł

KOMPLEKS DZIAŁEK BUDOWLANYCH zlokalizowany w Starej Wsi k/Nadarzyna. Do wyboru 7 działek, zróżnicowane ceny, metraż od. 1000m2 do 1116m2. Jest obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego - zabudowa jednorodzinna, do 2,5 kondygnacji, do 50% zabudowy. Działka budowlana o powierzchni 1068m2 zlokalizowana w miejscowości Stara Wieś k/Nadarzyna. Położona wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, w okolicy dużo zieleni, las. Wymiary 26,33 x 40,56. Media - prąd i woda na działce. Kanalizacja miejska w planach gminy. Jest plan zagospodarowania. Ciekawa lokalizacja. Dojazd do Warszawy trasą katowicka ok 25 km, do Nadarzyna ok 4 km gdzie znajduje się szkoła, sklepy - jeździ autobus. Z Nadarzyna jest możliwość dojazdu bezpośrednim autobusem do WKD w Komorowie. OGÓLNE WARUNKI: Cena: 135000 PLN; Powierzchnia działki: 1068; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 126.4 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 26.33; Długość działki (mb.): 40.56; Kształt działki: Prostokąt; Ukształtowanie działki: Płaska; OPIS NIERUCHOMOŚCI: Ogrodzenie: Brak; MEDIA: Ujęcie wody: Miejska na działce; Prąd: Bezpośrednio na działce; WARUNKI ZABUDOWY: Plan miejscowy: Plan zagospodarowa...

 • 1 068 m2
Oznacz
Działka budowlana na sprzedaż Stara Wieś, powierzchnia 1500 m²

Działka budowlana na sprzedaż Stara Wieś, powierzchnia 1500 m²

Stara Wieś
230 000 zł

Działka budowlana o powierzchni 1500m2 zlokalizowana w Starej Wsi k/Nadarzyna. W sąsiedztwie nowa zabudowa mieszkaniowa, jedna nielicznych niezabudowanych działek. Z każdej strony sąsiedzi, ale również niedaleko do lasu /ok. 200 m/ , co gwarantuje ciszę i spokój. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania - przeznaczenie zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza z nieuciążliwymi usługami. Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną, w której znajduje się woda,prąd i gaz. Wymiary 25 x 60. Do Centrum Nadarzyna - 2 km. Bardzo dobry dojazd do Warszawy - Katowicką Polecam! OGÓLNE WARUNKI: Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 25; Długość działki (mb.): 60; Kształt działki: Prostokąt; Ukształtowanie działki: Płaska; OPIS NIERUCHOMOŚCI: Ogrodzenie: Brak; WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY! --------- Informujemy że nasi doradcy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu do 21.30. Prosimy dzwonić do AGENTA PROWADZĄCEGO - KTÓREGO NUMER ZNAJDUJE SIĘ W WIZYTÓWCE KONTAKTOWEJ, Telefon AWARYJNY - do Managera oddziału 515 400 000 (uprzejmie prosimy w pierwszej kolejności dzwonić do agenta prowadzące...

 • 1 500 m2
Oznacz
Do sprzedania działka budowlana w cenie 780 000 zł

Do sprzedania działka budowlana w cenie 780 000 zł

Stara Wieś
780 000 zł

Działka budowlana o niezwykle dogodnym położeniu - bardzo dobry dojazd, trzecia linia zabudowy powoduje, że działka jest zaciszna. Sąsiedztwo zadbanych ogrodów i pięknych domów. Oprócz kanalizacji zaopatrzona jest ona we wszystkie media. Jest plan zagospodarowania przestrzennego przewidujący na działce zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Cena do negocjacji! WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY! --------- Informujemy że nasi doradcy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu do 21.30. Prosimy dzwonić do AGENTA PROWADZĄCEGO - KTÓREGO NUMER ZNAJDUJE SIĘ W WIZYTÓWCE KONTAKTOWEJ, Telefon AWARYJNY - do Managera oddziału 515 400 000 (uprzejmie prosimy w pierwszej kolejności dzwonić do agenta prowadzącego) Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy www.mkwadrat.eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 • 3 000 m2
Oznacz
budowlana na sprzedaż Stara Wieś

budowlana na sprzedaż Stara Wieś

Stara Wieś
208 600 zł

Atrakcyjna działka o powierzchni 1400 m2 położona w Starej Wsi przy drodze gminnej. Wymiary: 31m x 33m. Dojazd drogą asfaltową - tylko 100m nieutwardzone. Wg oświadczenia właściciela media w trakcie uzgodnień. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z budynkami w układzie wolno stojącym i bliźniaczym - wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacji - 50% powierzchni biologicznie czynnej. Stan prawny uregulowany, księga wieczysta bez obciążeń. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Kontakt: MAREK SZEFER, tel. 603 984 958 www.elmark.szybko.pl nieruchomości ELMARK W sprawach nieruchomości udzielamy darmowych konsultacji Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 616. Ogłoszenie nie stanowi oferty w znaczeniu Kodeksu Cywilnego.

 • 1 400 m2
Oznacz
Funkcjonalna działka budowlana na sprzedaż

Funkcjonalna działka budowlana na sprzedaż

Stara Wieś
211 050 zł

Działka budowlana o powierzchni 1000m2 położona w Starej Wsi. Media: prąd, gaz i wodociąg. Kanalizacja w trakcie realizacji-jest już wykonana przepompownia. Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 200m drogą utwardzoną żwirową. W sąsiedztwie domy jednorodzinne i tereny leśne nieprzeznaczone pod zabudowę. Kontakt: MAREK SZEFER, tel. 603-984-958 www.elmark.szybko.pl ELMARK nieruchomości W sprawach nieruchomości udzielamy darmowych konsultacji. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 616. Ogłoszenie nie stanowi oferty w znaczeniu Kodeksu Cywilnego.

 • 1 005 m2
Oznacz
Działka budowlana Stara Wieś

Działka budowlana Stara Wieś

Stara Wieś
111 650 zł

Ładnie położona działka, media blisko (gaz, prąd) ale nie na działce. Droga prywatna. Nie daleko zaplecze szkolno-przedszkolne (Nadarzyn i Młochów), w Nadarzynie Lidl. Dobry dojazd do Warszawy po otwarciu obwodnicy Raszyna. Cisza i spokój, otoczenie w części zabudowane domkami.

 • 1 015 m2
Oznacz
Stara Wieś Działka do sprzedania

Stara Wieś Działka do sprzedania

Stara Wieś
620 480 zł

LOKATA W BANKU? - LEPIEJ KUP DZIAŁKĘ. Przepięknie położona działka o powierzchni 4432m2 położona w Starej Wsi przy drodze gminnej. Działka przylega do rzeczki Mrówki i do Lasu Młochowskiego. Atrakcyjny, ekologiczny teren. Wymiary: 134m x 33m. Wg oświadczenia właściciela media w trakcie uzgodnień. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z budynkami w układzie wolno stojącym i bliźniaczym - wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacji - 50% powierzchni biologicznie czynnej. Stan prawny uregulowany, księga wieczysta bez obciążeń. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Kontakt: MAREK SZEFER, tel. 603 984 958 www.elmark.waw.pl nieruchomości ELMARK W sprawach nieruchomości udzielamy darmowych konsultacji. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 616. Ogłoszenie nie stanowi oferty w znaczeniu Kodeksu Cywilnego.

 • 4 432 m2
Oznacz
Działka budowlana na sprzedaż Stara Wieś, powierzchnia 1200 m²

Działka budowlana na sprzedaż Stara Wieś, powierzchnia 1200 m²

Stara Wieś
156 000 zł

Działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1200m2 i wymiarach ok. 27m x 44m. Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 100m drogą utwardzoną. W drodze przy działce prąd i wodociąg. Gaz w trakcie realizacji. Kontakt: MAREK SZEFER, tel. 603 984 958 www.elmark.szybko.pl nieruchomości ELMARK W sprawach nieruchomości udzielamy darmowych konsultacji Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 616. Ogłoszenie nie stanowi oferty w znaczeniu Kodeksu Cywilnego.

 • 1 200 m2
Oznacz
Sprzedam działkę Stara Wieś

Sprzedam działkę Stara Wieś

Stara Wieś
312 000 zł

Działka 2400m2 podzielona na 2 działki przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną po 1200m2 i wymiarach ok. 27m x 44m każda. Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 100m drogą utwardzoną. W drodze przy działkach prąd i wodociąg. Gaz w trakcie realizacji. Sprzedaż w całości lub pojedynczo. Cena do niewielkiej negocjacji. Kontakt: MAREK SZEFER, tel. 603 984 958 www.elmark.szybko.pl nieruchomości ELMARK W sprawach nieruchomości udzielamy darmowych konsultacji Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 616. Ogłoszenie nie stanowi oferty w znaczeniu Kodeksu Cywilnego.

 • 2 400 m2
Oznacz
Działka budowlana na sprzedaż w Stara Wieś

Działka budowlana na sprzedaż w Stara Wieś

Stara Wieś
172 000 zł

Jedna z najładniejszych działek w Stare Wsi w pobliżu dużych obszarów leśnych. Dojazd do działki wydzieloną drogą o szerokości 8m. Obok działki zabudowane nowymi domami. Działka z pozwoleniem na budowę (pełna dokumentacja). Oczywiście nowy właściciel może wystąpić o nowe pozwolenie lub o zmianę pozwolenia na budowę. Wszystkie media docelową łącznie z kanalizacją. Obecnie na granicy działki jest skrzynka elektryczna i gazowa. W budowie obwodnica Warszawy co zapewni szybki dojazd do Warszawy i do autostrady. Pozostały już tylko dwie ostatnie działki z podziału, pozostałe zostały już sprzedane. Polecam -naprawdę bardzo urokliwe miejsce do zamieszkania. OGÓLNE WARUNKI: Cena: 172000 PLN; Powierzchnia działki: 1203; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 142.98 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 33; Długość działki (mb.): 36; Kształt działki: Prostokąt; Ukształtowanie działki: Płaska; OPIS NIERUCHOMOŚCI: Ogrodzenie: Brak; WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY! --------- Informujemy że nasi doradcy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu do 21.30. Prosimy dzwonić do AGENTA PROW...

 • 1 203 m2
Oznacz
Działka budowlana na sprzedaż w Stara Wieś

Działka budowlana na sprzedaż w Stara Wieś

Stara Wieś
210 000 zł

Działka budowlana o powierzchni 1082m2 zlokalizowana w Starej Wsi k/Nadarzyna. Media - prąd, woda, gaz w drodze. Wymiary - 34 x 31,82. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Jest miejscowy plan zagospodarowania. Cena do negocjacji! OGÓLNE WARUNKI: Cena: 210000 PLN; Powierzchnia działki: 1082; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 194.09 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 34; Długość działki (mb.): 31.82; Kształt działki: Prostokąt; Ukształtowanie działki: Płaska; Działka narożna ; OPIS NIERUCHOMOŚCI: Droga dojazdowa: Utwardzona; Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna; Ogrodzenie: Brak; Aranżacja działki: Drzewa; MEDIA: Ujęcie wody: Miejska w drodze; Prąd: W drodze; Gaz: W drodze; WARUNKI ZABUDOWY: Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego; Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej; WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY! --------- Informujemy że nasi doradcy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu do 21.30. Prosimy dzwonić do AGENTA PROWADZĄCEGO - KTÓREGO NUMER ZNAJDUJE SIĘ W WIZYTÓWCE KONTAKTOWEJ, Telefon AWARYJNY - do Ma...

 • 1 082 m2
Oznacz
Działka Powiat pruszkowski, Stara Wieś, sprzedam

Działka Powiat pruszkowski, Stara Wieś, sprzedam

Stara Wieś
255 000 zł

Ładna , równa działka częściowo zadrzewiona sosną i brzozą położona wśród nowej zabudowy jednorodzinnej . W ulicy prąd i woda miejska , kanalizacja w niedalekiej przyszłości. Cisza i spokój dookoła ,dużo zieleni . Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Margas Elżbieta (licencja nr: 771)

 • 1 200 m2
Oznacz
Działka na sprzedaż: Pruszkowski, Nadarzyn, Stara Wieś

Działka na sprzedaż: Pruszkowski, Nadarzyn, Stara Wieś

Stara Wieś
410 000 zł

Działka o powierzchni 2.509m2 zlokalizowana w miejscowości Stara Wieś k/Nadarzyna. Kształt prostokąta o wymiarach 60 x 41,82. Media - prąd, woda, gaz. Działka posiada pozwolenie na budowę domu o powierzchni 284m2. W każdej chwili można dokonać zmiany projektu. Cicha okolica, otulina lasu. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna o charakterze rezydencjonalnym. OGÓLNE WARUNKI: Cena: 410000 PLN; Powierzchnia działki: 2509; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 163.41 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 60; Długość działki (mb.): 41.82; Kształt działki: Prostokąt; Ukształtowanie działki: Płaska; OPIS NIERUCHOMOŚCI: Ogrodzenie: Brak; WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY ! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! Informujemy że nasi doradcy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu do 21.30. Prosimy dzwonić do AGENTA PROWADZĄCEGO - KTÓREGO NUMER ZNAJDUJE SIĘ W WIZYTÓWCE KONTAKTOWEJ, Telefon AWARYJNY - do Managera oddziału (uprzejmie prosimy w pierwszej kolejności dzwonić do agenta prowadzącego) Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kr...

 • 2 509 m2
Oznacz
W atrakcyjnej okolicy działka budowlana do sprzedania

W atrakcyjnej okolicy działka budowlana do sprzedania

Stara Wieś
500 000 zł

Piękna działka o powierzchni 2100m położona w w Starej Wsi z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne lub bliźniacze. Wymiary ok. 30m x 65m. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Kontakt do osoby zajmującej się ofertą: MAREK SZEFER tel. 603-984-958 , 600-913-133 . Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 616. Ogłoszenie nie stanowi oferty w znaczeniu Kodeksu Cywilnego.

 • 2 100 m2
Oznacz
działka budowlana, Stara Wieś,1000 m² sprzedam

działka budowlana, Stara Wieś,1000 m² sprzedam

Stara Wieś
120 000 zł

Lex Nieruchomości!!! Do sprzedania działka o pow. 1000 m 2 w Starej Wsi koło Nadarzyna. Dojazd drogą asfaltową, około 150 m droga utwardzona, położona w drugiej linii zabudowy. Prąd na działce, woda i gaz w planie na ten rok. Okolica cicha i spokojna, w pobliżu Las Młochowski, w sąsiedztwie zabudowa nowoczesnych i nowo-powstających domów, tereny rekreacyjne i spacerowe. Do pętli autobusowej MZK(733) około 600 m, bardzo dobry dojazd do Warszawy- trasą S8, kilka minut do WKD, do trasy Warszawa- Katowice (ok. 1600 m). Polecam i zapraszam do oglądania. ::LINK DO STRONY http://www.lexnieruchomosci.pl/oferta.aspx?id=1383745 ::KONTAKT DO AGENTA Teresa Kasprzycka 22 759 60 80 516-171-508 t.kasprzycka@lexnieruchomosci.pl ::DANE BIURA Lex Nieruchomości Pruszków Al. Wojska Polskiego 20A/32 05-800 Pruszków 22 759 60 80 www.lexnieruchomosci.pl Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Justyna Popiel (licencja nr: 17936) ------ NIERUCHOMOŚCI-UBEZPIECZENIA-KREDYTY TYLKO U NAS NAJKORZYSTNIEJSZA OFERTA UBEZPIECZEŃ OC/AC ORAZ MIESZKAŃ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ NA SWOIM UBEZPIECZENIU!!!! www.lexubezpieczenia.pl www.lexnieruchomosci.pl

 • 1 000 m2
Oznacz
Działka inwestycyjna na sprzedaż

Działka inwestycyjna na sprzedaż

Stara Wieś
1 550 000 zł

Działka budowlano-inwestycyjna, częściowo zagospodarowana wolno-stojącymi budynkami (m.in. nowy dom z budynkami gospodarczymi, parking dla TIR-ów, budynek gastronomiczny-bar) w znakomitej prestiżowej lokalizacji , przy trasie katowickiej!!! Wszystkie media (również kanalizacja) na działce. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje realizację budownictwa pod zabudowę jednorodzinną z usługami. Miejsce typowo pod inwestycje, ale również do zamieszkania, gdyż obiekt jest wielofunkcyjny!!! Działka budowlano-inwestycyjna, częściowo zagospodarowana wolno-stojącymi budynkami (m.in. nowy dom z budynkami gospodarczymi, parking dla TIR-ów, budynek gastronomiczny-bar) w znakomitej prestiżowej lokalizacji , przy trasie katowickiej!!! Wszystkie media (również kanalizacja) na działce. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje realizację budownictwa pod zabudowę jednorodzinną z usługami. Miejsce typowo pod inwestycje, ale również do zamieszkania, gdyż obiekt jest wielofunkcyjny!!! Jest to jedno, z niewielu miejsc o takim charakterze (na wyłączność agencji)!!! 514 663 736 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Włodzimierz Skrodzki (licencja...

 • 5 500 m2
Oznacz
Pilne! Działka do sprzedania Stara Wieś

Pilne! Działka do sprzedania Stara Wieś

Stara Wieś
125 000 zł

Ładna działka budowlana o powierzchni 1100m² położona w Starej Wsi, gmina Nadarzyn. W bliskim sąsiedztwie zamieszkałe budynki jednorodzinne, oraz las. Dojazd do działki gminną drogą utwardzoną o szerokości 10m łącząca się z jedną z głównych dróg powiatowych. Prąd i gaz znajduje się w drodze. W najbliższym czasie zostanie dociągnięty wodociąg miejski. Wjazd na działkę od strony północno wschodniej. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który na terenie działki ustala zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z budynkami w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. Odległość do Nadarzyna ok. 4 km, do Warszawy ok. 15 km, do węzła trasy ekspresowej S8 "Wolica-Salomea" około 6 km. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa : 7053 Polecam i zapraszam na prezentację. Pozostaję do Państwa dyspozycji jeśli potrzebne będą jakiekolwiek dodatkowe informacje. Jerzy Szymaniak Tel. 663-335-444 j.szymaniak@flesch.pl Prezentowana oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

 • 1 100 m2
Oznacz
Działka na sprzedaż: Pruszkowski (pow.), Nadarzyn (gm.), Stara Wieś

Działka na sprzedaż: Pruszkowski (pow.), Nadarzyn (gm.), Stara Wieś

Stara Wieś
143 000 zł

Jeśli szukasz spokojnego miejsca na swój wymarzony dom, ta oferta jest dla Ciebie. Teraz nie tylko uczestnicy programu mogą mieszkać w tej wyjątkowej okolicy. Więcej szczegółów poniżej: l pl/inwestycje/triton-country-pl Malowniczo usytuowana działka budowlana w miejscowości Stara Wieś w gminie Nadarzyn. Nieruchomość o powierzchni 1100 m kw. położona jest w kameralnym miejscu przy cichej uliczce, służącej do dojazdu jedynie do posesji przy niej się znajdujących. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna oraz lasy i łąki. Doskonałe położenie pod względem komunikacyjnym - do trasy Warszawa-Katowice ok. 1,5km. Dojazd samochodem do Warszawy trasą S8 i S2 - 25 minut. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego wsi Stara Wieś w Gminie Nadarzyn, oznaczony symbolem M – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z możliwością wybudowania jednego budynku mieszkalnego lub jednego segmentu bliźniaka. Do działki doprowadzony jest gaz oraz prąd. Droga dojazdowa utwardzona kruszywem. Możliwe jest dokupienie działek sąsiadujących o powierzchni 1100 m kw. oraz 2200 m kw. Koniecznie zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Cena: 143 000 PLN Cena za m²: 130 PLN / m² Powierzchnia: 1100 m² Pow...

 • 1 100 m2
Oznacz
Stara Wieś, działka

Stara Wieś, działka

Stara Wieś
190 000 zł

Bardzo ładna, narożna działka o wymiarach 22x46 położona przy asfaltowej drodze gminnej w miejscowości Stara Wieś koło Nadarzyna. Dostępne media prąd, woda, gaz. Odległość do Nadarzyna ok. 4 km, do Warszawy ok. 15 km, do węzła trasy ekspresowej S8 "Wolica-Salomea" około 6 km. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa : 7053 Polecam i zapraszam na prezentację. Pozostaję do Państwa dyspozycji jeśli potrzebne będą jakiekolwiek dodatkowe informacje. Jerzy Szymaniak tel. 663-335-444 j.szymaniak@flesch.pl Prezentowana oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

 • 995 m2
Oznacz

Podaj swój e-mail by dostawać bezpłatne powiadomienia: