• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ząbkami

(569)
  • 1 / 2
    Działka Warszawa Targówek ul. Wierna

    Warszawa » Targówek » ul. Wierna

    • 7 000 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 2 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę pod zabudowę wielorodzinną na Targówku. Działka z pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego. Kontakt: [email] Tel. [tel] LINK DO OFERTY: [url] ----...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Włochy, Opacz Wielka

    Warszawa » Włochy

    • 15 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 1 765 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP). Idealna propozycja dla inwestorów poszukujących gruntu pod działalność...

  • działka budowlana warszawa
    1 / 7
    działka budowlana warszawa

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 978 m2 powierzchnia
    • 972 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana ogrodzona zagospodarowana wszystkie media w ulicy.domek letniskowy 35m.do rozbudowy lub wyburzenia blisko puszczy Kampinowskiej, do centrum 15 min.samochodem do m...

  • Dwie działki z prawomocnymi WZ na 4 bliźniaki

    Warszawa

    • 2 558 400 zł cena
    • 2 132 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dwie działki na sprzedaż – 2132 m² – Wawer, Warszawa Idealne działki pod budowę bliźniaków! Zapraszam do składania ofert na zakup dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchn...

  • Szlak wielkich jezior nad jeziorem
    Szlak wielkich jezior nad jeziorem

    Warszawa

    • 479 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę nad jeziorem Harsz, oddalona 500 m od jeziora Mamry. powiat Węgorzewski, gmina Pozedrze Harsz Działka ma powierzchnię 3002 m2. jest to wydzielona osada z drogami...

  • Działka budowlana w Wólce Radzymińskiej pod Warszawą
    1 / 10
    Działka budowlana w Wólce Radzymińskiej pod Warszawą

    Wólka Radzymińska

    • 205 000 zł cena
    • 1 127 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży działkę budowlaną o pow. 11,27 ar, położoną w miejscowości Wólka Radzymińska, gm. Nieporęt, powiat legionowski, województwo maz...

  • Odstapię Grób na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim
    Odstapię Grób na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odsapię miejsce z pomnikiem w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowiecki

  • Działka Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 24 000 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną. Działka pusta, niezalesiona. Wszystkie media. MPZP Oczekiwany PUM 12 000 Kontakt: Linda Twarowska [tel]...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka ROD domek z piwnicą

    Michałów-Reginów

    • 75 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ODSTĄPIĘ PRAWO DO RODZINNEGO OGRODU DZIAŁKOWEGO – MICHAŁÓW-REGINÓW (ul. Warszawska 30), granica Legionowa. DOMEK: Parter – część do własnej aranżacji, WC, przyłącze na kominek....

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Wesoła, Wola Grzybowska ul. Aleksandra Kostki Na...

    Warszawa » Wola » ul. Kostki Napierskiego

    • 980 000 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 1 087 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2, położona na terenie Warszawy w dzielnicy Wesoła - Wola Grzybowska przy ulicy Kostki Napierskiego Aleksandra. Grunt w kształci...

  • Do sprzedania obiekt inwestycyjny Puławska 352 w Warszawie (Ursyn...

    Warszawa

    • 27 300 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 5 935 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma 4600m2 i składa się z działek nr 44,45 i 46/5 (nr obrębu: 1-09-23). Zlokalizowana jest obok obwodnicy południowej Warszawy, tuż przy węźle drogowym Puławska - Obwodnica...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Wilanów, Wiedeńska
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Warszawa Wilanów, Wiedeńska

    Warszawa

    • 95 055 000 zł cena
    • 59 620 m2 powierzchnia
    • 1 595 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wilanów- teren inwestycyjny o powierzchni 59.620 m2. Teren składa się z 5 działek . Pod MPZP. Obręb 1-10-40. Teren w rejonie ul. Wiedeńska, Karuzela, bliżej Parku Natolińskiego.Dzi...

  • Działka budowlana Warszawa Wilanów, Powsinek
    1 / 3
    Działka budowlana Warszawa Wilanów, Powsinek

    Warszawa

    • 12 700 000 zł cena
    • 8 475 m2 powierzchnia
    • 1 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wilanów/Zapłocie - działka budowlana 8475m2. Doskonale usytuowana działka inwestycyjna w rejonie Zapłocia -pod niską zabudowę. Obręb 1-06-67. Z tej powierzchni 1529 m2 przeznaczon...

  • Działka budowlana Warszawa Wilanów
    1 / 5
    Działka budowlana Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 19 935 000 zł cena
    • 13 290 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Natolin- działka budowlana 13290 m2. Atrakcyjny teren inwestycyjny obręb 1-32-90., działka nr 12. Piękna lokalizacja pomiędzy ul. Wiedeńską a Parkiem Natolińskim. MPZP od 2022 r....

  • Działka Nadma

    Nadma

    • 3 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę plac pod usługi o powierzchni 2000 m położony w miejscowości Nadma, Gm. Radzymin pod Warszawą. Dojazd do działki z drogi asfaltowej i 30 metrów drogą wewnętrzną utwardzona....

  • 1 / 4
    Działka budowlana Łosie 4577 m2 (gm. Radzymin)

    Łosie

    • 450 000 zł cena
    • 4 577 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuje na sprzedaż działkę budowlana w miejscowości Łosie (38 km od centrum Warszawy) Powierzchnia : 4577 m2 Cena: 450 000 PLN (oczywiście do negocjacji) Wymiary : 17 x 2...

  • Dwie działki rolne z WZ w Helenowie gm. Policzna.

    Helenów

    • 195 000 zł cena
    • 19 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dwie działki rolne połączone ce sobą o łącznej pow. 1,97 ha z wydanymi warunkami zabudowy znajdujące przy drodze asfaltowej w m. Helenów gm. Policzna pow. zwoleńskiDziałka -powier...

  • Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 1 318 800 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1884 m2 położoną w bardzo dobrej lokalizacji w Kobyłce. Działka narożna, niezalesiona, pusta, płaska W okolicy liczne no...

  • Duża działka budowlana ,Łomianki Dąbrowa, przy Kampinosie
    1 / 14
    Duża działka budowlana ,Łomianki Dąbrowa, przy Kampinosie

    Łomianki

    • 1 325 610 zł cena
    • 2 574 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości proponuje sprzedaż częściowo zalesionej działki budowlanej w otulinie Kampinosu o nr 79/18. Okolica piękna, cicha, sąsiadująca z lasem. W odległości kilkuset m...

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną - Zielonka ul. Wojska Polskiego

    Zielonka

    • 1 450 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 2 838 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w centrum Zielonki. Działka zadbana, ogrodzona, bez zabudowań. Wszystkie media w granicy działki. MPZP - zabudowa jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa. W...