• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ząbkami

(569)
  • Działka Budziska ul. Krucza

    Budziska » ul. Krucza

    • 2 800 000 zł cena
    • 14 350 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki bezpośrednio przylegające do siebie o łącznej powierzchni 1.42ha. Jedna z działek (powierzchnia ok.1.1ha) jest narożna, dłuższym bokiem przy...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA | MPZP | 1776M2 | UL. KRĘTA

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 699 000 zł cena
    • 1 776 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 1 776 m² (ok. 50m x 37m), położona w jednej z najbardziej pożądanyc...

  • 1 / 4
    Teren inwestycyjny w Starych Babicach – 4063m2

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 2 844 100 zł cena
    • 4 063 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 4 063 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji St...

  • Działka Warszawa Targówek ul. Promienna

    Warszawa » Targówek » ul. Promienna

    • 1 190 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 500 m², zlokalizowanej w sercu warszawskiego Targówka. Nieruchomość ma...

  • Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 4
    Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 887 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 887m2 przy drodze wewnętrznej pierwsza częściowo ogrodzona , druga ze ścianą lasu brzozowego /rzut na zdjęc...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mamy przyjemność zaprezentować teren o charakterze inwestycyjnym wraz z projektem koncepcyjnym hotelu zlokalizowanego w znakomitym punkcie, na przecięciu wschodniej obwodnicy Warsz...

  • Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2
    1 / 3
    Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2

    Kobyłka

    • 3 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobyłka – ul. Morelowa | Działka budowlana 4000 m² Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4000 m², zlokalizowana w Kobyłce przy ul. Morelowej (obręb 10, nr 20/12). Nieru...

  • Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,
    Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,

    Helenów

    • 720 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko niedaleko od Warszawy, z domkiem o charakterze letniego siedliska, drewniany, idealny na rekreacje i nie tylko, z własną dużą działką ok. 15300 podzielone na dwie sąsiadu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt
    1 / 8
    Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt

    Emilianów

    • 880 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice zjazdu Emilianów S8 tel [tel] Na sprzedaż teren inwestycyjny na osiedle lub firmę z planem zagospodarowania plan zagospodarowania MN na kolejnej części U te...

  • Sprzedam Działkę-Ogródek ROD
    1 / 15
    Sprzedam Działkę-Ogródek ROD

    Warszawa

    • 52 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek ROD na ul. Lewinowskiej, Warszawa-Zacisze. Dojazd komunikacją miejską . Działka ma 300 m. z domkiem murowanym z wyposażeniem . Domek z tarasem. Jest też duża komór...

  • Działka na Górnym Mokotowie, częściowo zabudowana.
    1 / 7
    Działka na Górnym Mokotowie, częściowo zabudowana.

    Warszawa

    • 4 200 000 zł cena
    • 811 m2 powierzchnia
    • 5 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    *** PEREŁKA WŚRÓD WARSZAWSKICH NIERUCHOMOŚCI *** Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 811 m², położona na Górnym Mokotowie, pomiędzy ulicami św. Andrzeja Boboli a...

  • Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin blisko Galerii
    1 / 6
    Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin blisko Galerii

    Wołomin

    • 1 600 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Wołomin plan zagospodarowania rolna, łąka złożony wniosek o WZ Cena 1 680 000zł Powierzchnia 21 000m2 Wymiary szerokość 100m długość 200m kształt prostokąt Media...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 2 990 000 zł cena
    • 1 998 m2 powierzchnia
    • 1 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 998,05 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii od Traktu B...

  • Działka Warszawa Wawer, Falenica

    Warszawa » Wawer

    • 2 590 000 zł cena
    • 1 590 m2 powierzchnia
    • 1 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukacie Państwo działki na której można szybko zacząć budować to zapraszam do Falenicy. Mamy tu na sprzedaż bardzo atrakcyjną ziemię z aktualnym pozwoleniem na budowę aż 4 b...

  • Wynajme, wydzierżawię działkę Warszawa-Włochy
    Wynajme, wydzierżawię działkę Warszawa-Włochy

    Warszawa

    • 1 846 400 zł cena
    • 1 754 m2 powierzchnia
    • 1 053 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wydzierżawię Działkę nr. 11/3 Powierzchnia 1754 m2 TERYT 146517_8 Obręb 0618 województwo mazowieckie Powiat Warszawa Gmina Warszawa Włochy Działka idealnie nadaje się pod parking l...

  • Teren 3ha, 23 działki na osiedle okolice Wołomin
    1 / 5
    Teren 3ha, 23 działki na osiedle okolice Wołomin

    Wołomin

    • 4 000 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice Wołomina Na sprzedaż teren inwestycyjny z podziałem na osiedle Teren ok 3ha -23 działo plan zagospodarowania MNU do trzech kondygnacji teren przy drodze asf...

  • Działka inwestycyjna PUM 2150m2, Grochowska 90

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 12 900 000 zł cena
    • 1 365 m2 powierzchnia
    • 9 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z gotową koncepcją zabudowy | ul. Grochowska 90, Warszawa – Praga-Południe Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1365 m² zlokalizowana przy ul. Grocho...

  • Sprzedaż prawa do dzierżawy działki ROD w Warszawie- Zacisze
    1 / 7
    Sprzedaż prawa do dzierżawy działki ROD w Warszawie- Zacisze

    Warszawa

    • 40 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do dzierżawy ROD Rodzinny Ogród Działkowy im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie przy ul. Wolińska 20P. Na działce znajduje się mały domek. Domek posiada prąd rozlicz...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 370 750 zł cena
    • 1 635 m2 powierzchnia
    • 1 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1635 m², położoną w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy ul. Patriotów, w dzielnicy Falenica (Wawer), z szybkim dostę...

  • Działka budowlana Targówek
    1 / 2
    Działka budowlana Targówek

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 1 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana na Targówku.Działka w kształcie prostokąta o pow. 892m2(dom do rozbiórki).Obok zabudowania domków jednorodzinnych.Cicha i spokojna okolica. Dobra kom...