• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Piasecznem

(774)
  • Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin
    Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin

    Warszawa

    • 1 850 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 841 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel [tel] Lokalizacja Warszawa Białołęka ok ul Modlińskiej , Światowida Działka z planem zagospodarowania na 7 lokali Powierzchnia: 2200m2 Wymiary szerokość 64m x34m droga doj...

  • 1 / 2
    Działka Wólka Dworska

    Wólka Dworska

    • 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży dwie działki o powierzchniach 10.000m i 12.000m. Właściciciel wystąpił o warunki zabudowy (siedlisko) dla obu działek, termin otrzymania czerwiec. Kontakt w sprawie p...

  • Działka rekreacyjna 300m2 w Woli Mrokowskiej
    1 / 4
    Działka rekreacyjna 300m2 w Woli Mrokowskiej

    Wola Mrokowska

    • 80 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną – 300 m² – ROD Bankowiec, Wola Mrokowska Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 300 m², położona w ROD Bankowiec przy ul. Ogrodowej 7 w Woli Mr...

  • Działka Strzeniówka blisko S8.

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 499 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 5000 m2 zabudowana domem z potencjałem w miejscowości Strzeniówka oddalonej około 2 km od trasy ekspresowej S8.   Prezentujemy przestronny dom w stylu dworkowym o po...

  • Działka Rekreacyjna ROD 500m2 Paluch 1 Włochy, Warszawa
    1 / 13
    Działka Rekreacyjna ROD 500m2 Paluch 1 Włochy, Warszawa

    Warszawa

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo użytkowania działki położonej przy ul. Paluch 1 w Warszawie na terenie ogródków działkowych RADAR. Działka ma powierzchnię 500m² i znajduję się na niej m. in.: - do...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 4 401 000 zł cena
    • 2 934 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 934 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii...

  • 1 / 4
    Idealna działka pod Inwestycję

    Pruszków

    • 1 300 000 zł cena
    • 618 m2 powierzchnia
    • 2 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość w centrum Pruszkowa o powierzchni 618 m2.Działka płaska o wymiarach 13m x 45m .Na terenie usytuowany jest budynek bliźniaczy, hand...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 7 878 000 zł cena
    • 5 252 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka Budowlana na Sprzedaż - Warszawa, WawerZ przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 5 252 m2, położonej na Wawrze. Ta  nie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 11
    Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 622 825 zł cena
    • 2 335 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Opaczy Małej, gmina Michałowice, bezpośrednio przy ulicy Targowej nr 37 (wszystkie media), nr. ew. działki 225/2 Dom wybudowany w latach 6...

  • Działka w Janczewicach pod zabudowę jednorodzinną

    Janczewice » ul. Żytnia

    • 6 400 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę w Janczewicach o powierzchni 1.6ha. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.MPZP:- zabudowa jednorodzinna wolnostojąca~M...

  • Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń
    1 / 2
    Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń

    Głosków

    • 830 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń klasa gruntow 4 Cena do czerwca 83000 PLN Rezerwacja!!!!! Działka łąki tereny zielone klasa gruntu 4 Głosków, gmina P...

  • Sprzedam działkę łąka Głosków 7200m2
    1 / 7
    Sprzedam działkę łąka Głosków 7200m2

    Głosków

    • 101 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bez pośrednika Działka łąka zieleń klasa gruntow 4 Aktualnie bez prawa zabudowy. Cena 101.000 pln Cena sprzedaży ważna do końca września Rezerwacja Działka łąki tereny zielone k...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 3 950 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Działka budowlana z potencjałem usługowym !!!Powierzchnia: 2 793 m² + możliwość dzierżawy 1 365 m² (z opcją pierwokupu)Lokalizacja: Dobry dojazd do centrum, PKP oraz g...

  • Sprzedam działkę w Nadbrzeżu
    1 / 6
    Sprzedam działkę w Nadbrzeżu

    Nadbrzeż

    • 60 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w Nadbrzeżu. Nieruchomość położona w pobliżu zabudowy siedliskowej . Świetna na działkę rekreacyjną nad Wisłą. Szerokość frontu ok. 18m, długosć ok. 166m. Dojazd z dr...

  • Działka Stefanówka

    Stefanówka

    • 2 479 000 zł cena
    • 7 781 m2 powierzchnia
    • 319 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ulicy Złotej w Wiązownie nikomu nie trzeba przedstawiać bo to jedna z najładniejszych lokalizacji w naszej gminie. Spokojna okolica z nową zabudową jednorodzinną, latarniami i mnós...

  • Sprzedam 9504 m2 Piskórka gm. Piaseczno BUDOWLANA
    1 / 5
    Sprzedam 9504 m2 Piskórka gm. Piaseczno BUDOWLANA

    Piskórka

    • 2 366 496 zł cena
    • 9 504 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA ** Do sprzedania 9 działek budowlanych o łącznej powierzchni 9504m2położonych w miejscowości Piskórka. Nieruchomość znajduje się w otulinie Chojnow...

  • 1 / 2
    Działka Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 45 000 000 zł cena
    • 31 500 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Konstancin Jeziorna. Działka objęta MPZP Nieruchomość posiada prawomocne pozwolenie na budo...

  • 1 / 3
    Działka Michałowice

    Michałowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu z ogrodem, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Warszawy? Ta oferta to spełnienie Twoich pragnień! Prezentujemy na sprzedaż u...

  • Działka przy lesie Strzeniówka

    Strzeniówka

    • 390 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo dobrej lokalizacji.Sąsiedztwo rozległych leśnych terenów.Teren objęty MPZP - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.Dostępne wszystkie media (w drodze - najbliżej...

  • Super lokalizacja i Cena plan zag Ostatnia działka

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 850 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...