• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Łomiankami

(544)
  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 345 125 zł cena
    • 1 255 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy na sprzedaż działkę o charakterze leśnym o pow. 1255m2 zlokalizowaną w części Groszówka Dzielnicy Wesoła m.st.Warszawy. Możliwość zakupienia działki sąsiedniej o pow.1255...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 825 460 zł cena
    • 3 094 m2 powierzchnia
    • 590 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. 3094m2 ( wymiary 100m-długość, 30m-szerokość). zlokalizowaną w Centrum Dzielnicy Wesołej. Działka objęta jest aktualnym...

  • Działka Warszawa Wawer

    Warszawa » Wawer

    • 1 920 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość - działkę gruntu o pow. 4800m2 (obok znajduje się druga taka działka z możliwością zakupu),położoną w spokojnej, urokliwej części dzielni...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Wesoła ul. Trakt Brzeski

    Warszawa » Wesoła » ul. Trakt Brzeski

    • 12 500 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy działkę o pow.4138m2 na wynajem. Działka niezabudowana, o przeznaczeniu handlowo-usługowym zlokalizowana w Warszawie Dzielnicy Wesoła przy głównej trasie Trakt Brzeski. K...

  • Działka Warszawa Bielany, Radiowo

    Warszawa » Bielany

    • 24 000 zł cena
    • 8 122 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do wynajmu teren częściowo ogrodzony, nieuzbrojony na Bielanach. Usytuowana w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej z nieuciążliwymi usługami. Teren płaski, nie utwardzony, dos...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Rembertów, Rembertów ul. Cyrulików

    Warszawa » Rembertów » ul. Cyrulików

    • 11 826 zł cena
    • 2 628 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do wynajmu niezabudowana działka budowlana w Rembertowie. Okolica z różną zabudową, dobre połączenia komunikacyjne miejskie i kołowe (autobus). W sąsiedztwie ulicy Cyrulików....

  • Prywatne jeziora z działką - TANIO ! Okazja
    1 / 6
    Prywatne jeziora z działką - TANIO ! Okazja

    Warszawa

    • 49 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    2 działki z własnym kawałkiem jeziora / wody stojące . Na działce nr. 2 jest dodatkowo wyspa ok. 250 m2. Dobry dojazd . Lokalizacja : 1/ okolice Wyszogrodu / woj. mazowieckie / ob...

  • Ogródek działkowy ROD Arkadia Warszawa Mokotów z jacuzzi

    Warszawa

    • 50 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek działkowy, Rodzinne Ogródki Działkowe Arkadia w centrum Mokotowa przy skrzyżowaniu ulic Idzikowskiego oraz Piaseczyńska. Powierzchnia ogródka to 400m2. W ogród...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rekreacyjna rod
    Działka rekreacyjna rod

    Ząbki

    • 30 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka Rod 300 metrów kwadratowych powierzchni ziemi plus Altanka Ogród kaczeniec działka rekreacyjna.

  • sprzedam działkę ROD
    sprzedam działkę ROD

    Warszawa

    • 47 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do kupienia działka ROD atrakcyjnie położona Warszawa Targówek-Zacisze. Pow. 300 m kw. do zagospodarowania wg. własnego pomysłu; nowe ogrodzenie panelowe, bez altany, doprowadzony...

  • działka budowlana 13500 i 11000
    działka budowlana 13500 i 11000

    Warszawa

    • 4 400 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    jak w tytule działka o nr 66 ,a może szerzej i dz 65/1 i 65/2 4 obręb Falenty Duże 4 i 5 kl ziemi - to nie problem mogę działkę podzielić żeby było poniżej 1 ha ale sprzedaję cało...

  • Działka inwestycyjna Marki
    Działka inwestycyjna Marki

    Marki

    • 3 790 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka,teren komercyjny o pow.8700m2 przy trasie wylotowej z Warszawy teren pod zabudowę usługowo-administracyjną. Podana cena jest ceną netto,należy doliczyć Vat. Numer oferty:...

  • Sprzedam działkę ROD Na Paluchu Westerplatte Warszawa ul. Og
    Sprzedam działkę ROD Na Paluchu Westerplatte Warszawa ul. Og

    Warszawa

    • 25 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę jak w tytule. Działka jest w stanie do uporządkowania. Na działce znajduje się drewniany domek do remontu. Po więcej informacji zapraszam do rozmowy telefonicznej.

  • działkę leśną
    działkę leśną

    Wólka Radzymińska

    • 361 680 zł cena
    • 3 014 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działkę leśną w Wólce Radzymińskiej w pobliżu działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. W pobliżu linia kolejowa, pętla autobusowa, rzeka, bardzo dobry dojazd do Warszawy, Ząbek,...

  • Dzialka budowlana 900m
    Dzialka budowlana 900m

    Marki

    • 2 400 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana + wszystkie media przy ul. Ksiecia Jozefa Poniatowskiego na sprzedaz. Piszac @ prosze o podanie nr. tel. do kontaktu

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Warszawa

    • 6 806 000 zł cena
    • 3 403 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3 403 m2, cena 2 000 m2. Działka położona jest w cichej okolicy w dzielnicy Białołęka Nowodwory. Grunt składa się z 3 działek o numera...

  • działka 0,99 ha faktura Vat
    działka 0,99 ha faktura Vat

    Warszawa

    • 6 000 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 607 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    siedlisko tj dom , stodoła , obora-stajnia 0,99ha wszystkie media dziesięć minut do centrum Warszawy w Falentach Dużych-ul Żródlana 45 BEZPOŚREDNIO dz 54/1 czwarty obręb Falenty...

  • Kwatera na cmentarzu
    Kwatera na cmentarzu

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odstąpię miejsce na cmentarzu Bródnowskim w Warszawie.

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare

    Koczargi Stare

    • 2 650 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę rolno-budowlaną nr 182/1 o pow. 6500 m2 , poł w Koczargach Starych ul. Podleśna, gm. Stare Babice. W/w działka położona jest w obszarze obowiązywania dwóch mie...

  • sprzedaż udziału w 1/12 części nieruchomości
    sprzedaż udziału w 1/12 części nieruchomości

    Warszawa

    • 56 152 zł cena
    • 1 517 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Pawła Kuronia – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wy...