• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ząbkami

(560)
  • 1 / 3
    Atrakcyjna działka dla inwestora Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 5 500 000 zł cena
    • 5 194 m2 powierzchnia
    • 1 059 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow. 5071 + 123 mkw (droga wewnętrzna) łącznie 5194 mkw w Wilanowie. Nieruchomość ma kształt prostokątny (ok. 90 x 60 m) i jest położona w drugiej linii zab...

  • Ursynów Działka usługowa znakomita lokalizacja S2

    Warszawa » Ursynów

    • 3 654 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne.Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe o...

  • 1 / 3
    Zielony Ursynów - działka 1227 mkw

    Warszawa » Ursynów

    • 1 067 490 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 870 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana na warszawskim Zielonym Ursynowie. Powierzchnia działki to 1227 m2.Działka kształt kwadrat.Woda na działce, media: gaz, prąd w drodze, kanalizacja w...

  • Zielony Ursynów-10929 m działka UM

    Warszawa » Ursynów

    • 5 000 000 zł cena
    • 10 110 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka na Zielonym Ursynowie. Powierzchnia 10110 mkw. Działka w kształcie równego prostokąta Front działki prawie 80 m Dostępne media miejskie Według Planu Zagospo...

  • działka przemysłowa w znakomitej lokalizacji

    Mory

    • 6 360 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona zaledwie 8 km od centrum Warszawy. Idealnie skomunikowana - kilkaset metrów od S8. Bardzo blisko starej trasy poznańskiej i stacji kolejowej.Teren przemysłowy obję...

  • 1 / 4
    Teren przemysłowo/usługowy dobra cena!

    Rasztów

    • 6 979 050 zł cena
    • 46 527 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem, do centrum Warszawy S8 zaledwie 30 minut.Przeznaczenie terenu: obiekty produkcyjne, składy i magazyny lub zabudowa usługowa.Mak...

  • Wyjątkowa oferta wyjątkowa lokalizacja!

    Warszawa » Wesoła

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 891 m2 powierzchnia
    • 865 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w świetnej lokalizacji. Okolica nowych osiedli domów jednorodzinnych.Znakomity punkt pod względem komunikacji, znakomite połączenie z centrum Warszawy.Wydane WZ dla 4 budyn...

  • Działka przemysł/usług w pobliżu lotniska

    Warszawa » Ursynów

    • 2 134 550 zł cena
    • 3 881 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w znakomitej lokalizacji Ursynów.Teren objęty MPZP z przeznaczeniem produkcyjno-usługowym.Możliwość zabudowy 40%.Bardzo dobrze skomunikowana - przy S7/S2. Media: woda i prą...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Duża działka rolna w miejscowości Hipolitów

    Hipolitów

    • 854 025 zł cena
    • 34 161 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania duża działka rolna w miejscowości Hipolitów.Powierzchnia działki to 3,65 ha. Bardzo ładnie położona przy ścianie lasu, wokół stare zabudowania jednorodzinne. Niedalek...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 3 900 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna w kształcie zbliżonym do kwadratu o powierzchni 676 m2 zlokalizowana w Warszawie - dzielnica Włochy. Dla działki wydane są prawomocne Warunki Zabudowy na bu...

  • Najniższa cena!

    Hipolitów

    • 955 000 zł cena
    • 57 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w malowniczym i czystym ekologicznie terenie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.W pobliżu stadnina koni i zalew. Cztery kilometry od działki zjazd w Wiskitkach...

  • Działka Ursynów znakomita lokalizacja Warto!

    Warszawa » Ursynów

    • 1 600 000 zł cena
    • 8 372 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w wyjątkowym miejscu. Cicha, spokojna okolica, wokół tereny rekreacyjne i bogata infrastruktura sportowa.Miejsce doskonale skomunikowane, a oddanie do użytku Puła...

  • DZIAŁKA przemysłowo - inwestycyjna - 8700 m
    DZIAŁKA przemysłowo - inwestycyjna - 8700 m

    Warszawa

    • 1 994 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecamy do sprzedaży działkę przemysłowo - inwestycyjną zlokalizowaną na terenie warszawskiej dzielnicy URSYNÓW w rejonie ulic Krzesanego i Hołubcowej. Działka o łącznej powierzch...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Targówek, Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 16 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną położoną na Targówku. Przewidywany pum 4000 Kontakt: Linda Twarowska [tel] [email] LINK DO OFERTY: [url]...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Targówek ul. Wierna

    Warszawa » Targówek » ul. Wierna

    • 7 000 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 2 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę pod zabudowę wielorodzinną na Targówku. Działka z pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego. Kontakt: [email] Tel. [tel] LINK DO OFERTY: [url] ----...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Włochy, Opacz Wielka

    Warszawa » Włochy

    • 15 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 1 765 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP). Idealna propozycja dla inwestorów poszukujących gruntu pod działalność...

  • działka budowlana warszawa
    1 / 7
    działka budowlana warszawa

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 978 m2 powierzchnia
    • 972 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana ogrodzona zagospodarowana wszystkie media w ulicy.domek letniskowy 35m.do rozbudowy lub wyburzenia blisko puszczy Kampinowskiej, do centrum 15 min.samochodem do m...

  • Dwie działki z prawomocnymi WZ na 4 bliźniaki

    Warszawa

    • 2 558 400 zł cena
    • 2 132 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dwie działki na sprzedaż – 2132 m² – Wawer, Warszawa Idealne działki pod budowę bliźniaków! Zapraszam do składania ofert na zakup dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchn...

  • Szlak wielkich jezior nad jeziorem
    Szlak wielkich jezior nad jeziorem

    Warszawa

    • 479 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę nad jeziorem Harsz, oddalona 500 m od jeziora Mamry. powiat Węgorzewski, gmina Pozedrze Harsz Działka ma powierzchnię 3002 m2. jest to wydzielona osada z drogami...

  • Działka budowlana w Wólce Radzymińskiej pod Warszawą
    1 / 10
    Działka budowlana w Wólce Radzymińskiej pod Warszawą

    Wólka Radzymińska

    • 205 000 zł cena
    • 1 127 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży działkę budowlaną o pow. 11,27 ar, położoną w miejscowości Wólka Radzymińska, gm. Nieporęt, powiat legionowski, województwo maz...