• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Świętochłowicami

(231)
  • Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe
    1 / 7
    Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe

    Gliwice

    • 320 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Inwestycja w ziemię ! Sprzedam działkę o numerze 102/7 i powierzchni 1.000 m2 z dojazdem od ulicy Daszyńskiego 529 na wysokości Renault Keller w Gliwicach Ostropa. Przeznaczona w p...

  • Nieruchomość niezabudowana - Mikołów

    Mikołów

    • 141 000 zł cena
    • 641 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ MIKOŁOWA ogłasza I (pierwsze) przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych w Mikołowie przy ul. Miętowej, zapisanych w księdze...

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 14 494 zł cena
    • 4 642 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 09.07.2025 roku GL1G/GU/324/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA w Ptakowicach blisko dużych miast

    Ptakowice

    • 209 000 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ( i inne sąsiadujące działki ) w spokojnej i zielonej miejscowości Ptakowice znajdującej się w środku obszaru między dużymi miastami jak Tarnowskie Góry, Bytom,...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną rod budowlani
    1 / 4
    Sprzedam działkę rekreacyjną rod budowlani

    Gliwice

    • 55 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę rekreacyjną w cichej, spokojnej okolicy pod lasem. ROD "Budowlani" ul. Ku Dołom. Działka 300m² Na działce jest altanka, stan: wyremontowana. Działka posiada...

  • Działka Sosnowiec, Armii Krajowej
    1 / 3
    Działka Sosnowiec, Armii Krajowej

    Sosnowiec

    • 1 100 000 zł cena
    • 5 121 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 5121m2, która pozwala na realizację działalności deweloperskiej, licznie realizowanej obecnie w sąsiedztwie. Posiada bezpośr...

  • Sprzedam ogródek działkowy

    Bytom

    • 55 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    SPRZEDAM ROD Narutowicza Do sprzedania ogródek działkowy o pow. 390m2 , altanka wyremontowana w środku, aneks kuchenny, lodówka, mikrofala, piekarnik, bojler z ciepłą wodą 3.5kw,...

  • 1 / 2
    Działka Orzesze

    Orzesze

    • 235 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 1033 m, położona w zielonej i malowniczej dzielnicy Orzesza -Woszczyce. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Duży ogródek działkowy ROD Sosnowiec Niwka

    Sosnowiec

    • 65 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo użytkowania do ogródka w Sosnowcu-Niwce. ☀️☀️☀️ ROD Zagłębie ROD o powierzchni ok 450m2. Działka posiada dostęp do prądu oraz wody. Na terenie ogródka jest...

  • K-ce Zarzecze działka z budynkiem
    1 / 2
    K-ce Zarzecze działka z budynkiem

    Katowice

    • 312 000 zł cena
    • 309 m2 powierzchnia
    • 1 010 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży w Katowicach Zarzeczu działka budowlana o pow.309 m2 z budynkiem o pow.60m2. Budynek do rozbudowy na działalność gospodarczą lub mieszkanie. W działce prąd, woda i kan...

  • Sączów, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową i
    1 / 3
    Sączów, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową i

    Sączów

    • 410 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sączów gmina Bobrowniki, działka rolno-budowlana o powierzchni 8211m2. Działka jest płaska, prosta, sucha, porośnięta kilkoma drzewkami i trawą. Zjazd na działkę z drogi asfaltowej...

  • Działka Bobrowniki Dobieszowice

    Bobrowniki

    • 240 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka Budowlana w Dobieszowicach - Twoja Szansa na Wymarzone Miejsce! Szukasz idealnej działki budowlanej? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Działka o powierzchni 1...

  • Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 193 680 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska , działka jest objęta planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wraz z nieuciążliwymi usługami, Powierzchnia 1076m2, wymiary 21x50, kszt...

  • działka budowlana w Górze Siewierskiej
    działka budowlana w Górze Siewierskiej

    Góra Siewierska

    • 193 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska , działka jest objęta planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wraz z nieuciążliwymi usługami, Powierzchnia 1076m2, wymiary 21x50, kszta...

  • Działka ROD Kombajnistów Sosnowiec inna niż wszystkie!

    Sosnowiec

    • 68 000 zł cena
    • 790 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka inna niż wszystkie! Działka ROD Górnik przy ulicy Kombajnistów w Sosnowcu o niespotykanej wielkości (ponad 700 m 2) i niezwykłym położeniu. Działka położona tarasowo...

  • Działka Orzesze Jaśkowice

    Orzesze

    • 290 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Duża działka budowlano-rekreacyjna - 2700 m², Orzesze - media w działce, spokojna okolica! Na sprzedaż przestronna działka budowlano-rekreacyjna o powierzchni 2700...

  • Działka budowlana w Mysłowice -Brzeczkowice
    Działka budowlana w Mysłowice -Brzeczkowice

    Mysłowice

    • 285 000 zł cena
    • 436 m2 powierzchnia
    • 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Mysłowice -Brzeczkowice 436M2 ,ulica Kolejowa ,więcej informacji proszę dzwonić.Nie odpowiadam na Sms-y. Dzialka budowlana w Mysłowice -Brzeczkowice.436m2.Dzial...

  • Działka Siemonia

    Siemonia

    • 199 625 zł cena
    • 1 597 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia, widokowa działka mieszkaniowo-usługowa połozona w spokojnym miejscu przy mało ruchliwej drodze gminnej. Działka o powierzchni 1597m2, szerokości od wjazdu 15m, w głąb 10...

  • 1 / 4
    Działka Twardowice

    Twardowice

    • 231 125 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w miejscowości Twardowice, na lekkim wzniesieniu skąd mamy widoki na okolicę. Działka o powierzchni 1075m...

  • Działka rolna (inw.) w Mikołowie - dobra lokalizacja FAKTURA
    1 / 2
    Działka rolna (inw.) w Mikołowie - dobra lokalizacja FAKTURA

    Mikołów

    • 5 220 270 zł cena
    • 15 819 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Mikołów, woj. Śląskie, stanowiąca świetną bazę inwestycyjną. Podstawowe dane: - Nr działki 1836/81 - Pow. 1,5819 ha - Obecnie sklasyfikowa...