• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Świętochłowicami

(231)
  • Działka Mieszkaniowo-Usługowa Tychy Czułów
    Działka Mieszkaniowo-Usługowa Tychy Czułów

    Tychy

    • 659 000 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki mieszkaniowo-usługowej o powierzchni 1884 m2, położonej w Tychach przy ul. Cedrowej. Zgodnie z MPZP działka ta oznaczona jest symbolem MU2 z przeznaczeni...

  • Tychy Cielmice działka budowlana ul Targiela 4387m2 z MPZP
    1 / 7
    Tychy Cielmice działka budowlana ul Targiela 4387m2 z MPZP

    Tychy

    • 1 272 230 zł cena
    • 4 387 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA INWESTYCYJNA !!! Przedmiotem oferty jest działka położona w Tychach przy ul Targiela, obręb Cielmice. Nieruchomość tj. działka o łącznej powierzchni 4387 m2. WARUNKI TEC...

  • Działka Myszkowice

    Myszkowice

    • 169 600 zł cena
    • 848 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, działka na wzniesieniu z widokiem na okolicę, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki 848m2. Wymiary 22,5x36. Wjazd na działkę od strony zachodniej...

  • Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 399 000 zł cena
    • 1 752 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1752m2. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej, gdzie znajduje się wod...

  • Działka Sączów

    Sączów

    • 410 550 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sączów gmina Bobrowniki, działka rolno-budowlana o powierzchni 8211m2. Działka jest płaska, prosta, sucha, porośnięta kilkoma drzewkami i trawą. Zjazd na działkę z drogi asfaltow...

  • Działka Malinowice

    Malinowice

    • 297 000 zł cena
    • 3 490 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Malinowice, gmina Psary, na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3490m2. Wymiary: od ulicy 16,4m, długość 180m, na końcu rozszerza się do 22m. Media: woda jest po stron...

  • Ogródek kukułka 2
    1 / 6
    Ogródek kukułka 2

    Siemianowice Śląskie

    • 70 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogródek kukułka 2 niecałe 300 m po remoncie. Altana z drzwiami antywłamaniowymi, taras zadaszony (2025), grill murowany z wędzarnią. Na ogródku jest prąd, woda, aneks kuchenny z ci...

  • Duży Ogródek działkowy ROD Grodziec

    Będzin

    • 80 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię dzierżawę działki. Działka znajduję się na ROD Grodziec (Będzin rejon ul. Konopnickiej, Barlickiego) . Dość duży metraż i spokojna okolica - daleko od zabudowań. Parkin...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę rekreacyjną
    1 / 6
    Sprzedam działkę rekreacyjną

    Sosnowiec

    • 48 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną w Sosnowcu -Klimontwie.

  • Działka Orzesze ul. Wolności

    Orzesze » pl. Wolności

    • 182 400 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w Orzeszu Jaśkowicach, w województwie śląskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, w otoczeniu estet...

  • Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze
    1 / 11
    Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze

    Zabrze

    • 65 000 zł cena
    • 529 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek działkowy o pow.529m zlokalizowany na terenie ROD "RADOŚĆ-SEMAFOR" przy ul.Drzymały w Zabrzu-Biskupicach działka nr 103 do której doprowadzona jest woda i prąd. Te...

  • ROD działka ogródek
    1 / 6
    ROD działka ogródek

    Tarnowskie Góry

    • 85 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż zadbana działka ROD o powierzchni 316m² znajdująca się na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowskich Górach. Na działce znajduje się m...

  • Ogródek działkowy ROD 300 m2 Katowice ul Porfirowa
    1 / 11
    Ogródek działkowy ROD 300 m2 Katowice ul Porfirowa

    Katowice

    • 67 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną o powierchni ok.300 m2 zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Porfirowej, nieopodal kliniki okulistycznej. Super lokalizacja w sąsiedztwie innych działek,...

  • ROD Dalia Sośnica
    ROD Dalia Sośnica

    Gliwice

    • 15 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ROD Dalia Gliwice-Sośnica. Sprzedam działkę 230 m2 bez altanki. Możliwość podłączenia prądu i wody. Cena 15000 zł.

  • Nieruchomość - Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 480 500 zł cena
    • 21 437 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI O SPRZEDAŻY PRAWA WŁASNOŚCI UDZIAŁU W 3/24 CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM ROMANA MAJEWSKIEGO ZAWISŁY...

  • działka budowlana Sikorskiego 104
    1 / 4
    działka budowlana Sikorskiego 104

    Zabrze

    • 269 000 zł cena
    • 651 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłą...

  • Grunt inwestycyjny 2ha z obiektem hotelowo-restauracyjnym S1/DK94

    Czeladź

    • 18 900 000 zł cena
    • 19 654 m2 powierzchnia
    • 962 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NIERUCHOMOŚĆ PREMIUM W ŚLĄSKIM CENTRUM KOMUNIKACYJNYM Na sprzedaż Grunt inwestycyjny pod magazyny, usługi i rekreację o powierzchni 19 654 m² (~2 ha), w doskonałej lokalizacji p...

  • Działka Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 350 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna widokowa działka w Rogoźniku, pod górą Buczyna. Działka w całości w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 1466m2. Wymiary 15,3m o...

  • Działka budowlana Tychy
    1 / 6
    Działka budowlana Tychy

    Tychy

    • 321 480 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w MPZP oznaczona jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem lokali użytkowych w zakresie usług drobnych, biurowych i społecznych. Działka o powierzchni 8,5 a...

  • Działka budowlana Tychy
    1 / 6
    Działka budowlana Tychy

    Tychy

    • 304 380 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w nowym MPZP oznaczona jako wielofunkcyjna z zabudową jednorodzinną. Działka jest płaska, prostokątna 8ar z mediami i drogą dojazdową.