• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Łomiankami

(540)
  • Szlak wielkich jezior nad jeziorem
    Szlak wielkich jezior nad jeziorem

    Warszawa

    • 479 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę nad jeziorem Harsz, oddalona 500 m od jeziora Mamry. powiat Węgorzewski, gmina Pozedrze Harsz Działka ma powierzchnię 3002 m2. jest to wydzielona osada z drogami...

  • Działka budowlana w Wólce Radzymińskiej pod Warszawą
    1 / 10
    Działka budowlana w Wólce Radzymińskiej pod Warszawą

    Wólka Radzymińska

    • 205 000 zł cena
    • 1 127 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży działkę budowlaną o pow. 11,27 ar, położoną w miejscowości Wólka Radzymińska, gm. Nieporęt, powiat legionowski, województwo maz...

  • Odstapię Grób na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim
    Odstapię Grób na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odsapię miejsce z pomnikiem w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowiecki

  • 1 / 2
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 3 590 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 795 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PPIG z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej pod budownictwo wielorodzinne lub usługowe Szukasz idealnej lokalizacji pod inwestycję bud...

  • Działka Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 24 000 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną. Działka pusta, niezalesiona. Wszystkie media. MPZP Oczekiwany PUM 12 000 Kontakt: Linda Twarowska [tel]...

  • Działka wśród nowej zabudowy
    1 / 11
    Działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 354 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1300m2 zlokalizowana w Zalesiu gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 42,8 x 30,37, dojazd drogą asfaltową i kawałek utwardzona, media - prąd i wo...

  • Działka ROD domek z piwnicą

    Michałów-Reginów

    • 75 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ODSTĄPIĘ PRAWO DO RODZINNEGO OGRODU DZIAŁKOWEGO – MICHAŁÓW-REGINÓW (ul. Warszawska 30), granica Legionowa. DOMEK: Parter – część do własnej aranżacji, WC, przyłącze na kominek....

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Wesoła, Wola Grzybowska ul. Aleksandra Kostki Na...

    Warszawa » Wola » ul. Kostki Napierskiego

    • 980 000 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 1 087 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2, położona na terenie Warszawy w dzielnicy Wesoła - Wola Grzybowska przy ulicy Kostki Napierskiego Aleksandra. Grunt w kształci...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlano-usługowa 1863 m2 w Święcicach.

    Święcice » ul. Źródlana

    • 280 000 zł cena
    • 1 863 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka pod zabudowę mieszkaniową z usługami o pow. 1863 m2 oznaczona nr. 240/1 w Święcicach gm. Ożarów Mazowiecki pow. Warszawski Zachodni. Działka -powierzchnia 1863 m2-kształt p...

  • Do sprzedania obiekt inwestycyjny Puławska 352 w Warszawie (Ursyn...

    Warszawa

    • 27 300 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 5 935 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma 4600m2 i składa się z działek nr 44,45 i 46/5 (nr obrębu: 1-09-23). Zlokalizowana jest obok obwodnicy południowej Warszawy, tuż przy węźle drogowym Puławska - Obwodnica...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Wilanów, Wiedeńska
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Warszawa Wilanów, Wiedeńska

    Warszawa

    • 95 055 000 zł cena
    • 59 620 m2 powierzchnia
    • 1 595 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wilanów- teren inwestycyjny o powierzchni 59.620 m2. Teren składa się z 5 działek . Pod MPZP. Obręb 1-10-40. Teren w rejonie ul. Wiedeńska, Karuzela, bliżej Parku Natolińskiego.Dzi...

  • Działka budowlana Warszawa Wilanów, Powsinek
    1 / 3
    Działka budowlana Warszawa Wilanów, Powsinek

    Warszawa

    • 12 700 000 zł cena
    • 8 475 m2 powierzchnia
    • 1 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wilanów/Zapłocie - działka budowlana 8475m2. Doskonale usytuowana działka inwestycyjna w rejonie Zapłocia -pod niską zabudowę. Obręb 1-06-67. Z tej powierzchni 1529 m2 przeznaczon...

  • Działka budowlana Warszawa Wilanów
    1 / 5
    Działka budowlana Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 19 935 000 zł cena
    • 13 290 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Natolin- działka budowlana 13290 m2. Atrakcyjny teren inwestycyjny obręb 1-32-90., działka nr 12. Piękna lokalizacja pomiędzy ul. Wiedeńską a Parkiem Natolińskim. MPZP od 2022 r....

  • Działka Michałówek

    Michałówek

    • 399 000 zł cena
    • 10 700 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż duża piękna działka z prywatnym lasem i terenem pod budowę, tuż przy drodze serwisowej przy A2, po stronie Michałówka. Około 2 tysiące metrów można zabudować, są tu bow...

  • Sprzedam działkę rolną.

    Zaborów

    • 49 500 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości ZABORÓW gmina SZCZUROWA powiat brzeski o powierzchni 0,98 ha.Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta Dojazd drogą polną ok...

  • Działka Nadma

    Nadma

    • 3 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę plac pod usługi o powierzchni 2000 m położony w miejscowości Nadma, Gm. Radzymin pod Warszawą. Dojazd do działki z drogi asfaltowej i 30 metrów drogą wewnętrzną utwardzona....

  • Działka, 693 m², Jachranka + prawomocne pozwolenie + projekt
    1 / 7
    Działka, 693 m², Jachranka + prawomocne pozwolenie + projekt

    Jachranka

    • 260 000 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną wraz z projektem budowlanym oraz pozwoleniem na budowę, blaszak podłączeniem i RB już na działce oraz wszystkie niezbędne przyłącza jak prąd i woda. Wszy...

  • sprzedam działkę Kazuń Bielany
    1 / 6
    sprzedam działkę Kazuń Bielany

    Kazuń-Bielany

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malownicza działka w miejscowości Kazuń BIelany gm. Czosnów Pow.Nowodworski ul. Krótka w otulinie Narodowego Parku Kampinowskiego - Powierzchnia: 1000 m² - Wymiary...

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną - Zielonka ul. Wojska Polskiego

    Zielonka

    • 1 450 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 2 838 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w centrum Zielonki. Działka zadbana, ogrodzona, bez zabudowań. Wszystkie media w granicy działki. MPZP - zabudowa jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa. W...

  • Wawer ul. Ogórkowa działka w otulinie zieleni.

    Warszawa » Wawer » ul. Ogórkowa

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 791 m2 powierzchnia
    • 559 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z urokliwą działką z istniejącą zabudową mieszkalną, położoną przy ulicy Ogórkowej. Lokalizacja gwarantuje chwile relaksu oraz kontakt z naturą.Oferta i...