• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Łomiankami

(540)
  • Działka przemysłowa blisko S8, PKP i Poznańskiej

    Jawczyce

    • 15 070 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona zaledwie 8 km od centrum Warszawy. Idealnie skomunikowana - kilkaset metrów od S8. Bardzo blisko starej trasy poznańskiej i stacji kolejowej.Teren przemysłowy obję...

  • Wyjątkowa oferta wyjątkowa lokalizacja!

    Warszawa » Wesoła

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 891 m2 powierzchnia
    • 865 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w świetnej lokalizacji. Okolica nowych osiedli domów jednorodzinnych.Znakomity punkt pod względem komunikacji, znakomite połączenie z centrum Warszawy.Wydane WZ dla 4 budyn...

  • Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 21420 m2 położona blisko centrum Pruszkowa i zjazdu na A2. Świetne połączenie z Warszawą - dojazd do centrum w kilkanaście minut.Teren objęty MPZP, wydane zezwolenie na bud...

  • 1 / 3
    Budowl-usług Święcice z MPZP 4MN/U Super oferta!!

    Święcice » ul. Ciekawa

    • 992 250 zł cena
    • 2 835 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 2835 m² położona w miejscowości Święcice w gminie Ożarowa Mazowieckiego.Teren w Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony Symbolem 4MN/U -...

  • 1 / 2
    Znakomita działka pod produkcję

    Płochocin » ul. Lipowa

    • 37 700 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z dużym potencjałem, produkcyjno-usługowa (4UP).Tereny zabudowy usługowej, obiektów produkcyjnych i rzemieślniczych, składów i magazynów. Powierzchnia zabudowy usługowo-pro...

  • 1 / 2
    Działka z MPZP 2MN/U Media! super lokalizacja

    Zaborówek

    • 320 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gdzie:Działka o powierzchni 953 m2 o wymiarach 17 x 55 w miejscowości Zaborówek gmina Leszno, woj. mazowieckie.Plan zagospodarowania przestrzennegoTeren oznaczony symbolem 2MN/U -...

  • działka blisko PKP

    Jesionka

    • 177 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY usytuowana przy ulicy asfaltowej gminnej.Parametry zabudowy 20 % pow. zabudowy 50 % pow. biologicznie czynnah- 10 m wysokość zabudowy 15m szer. elew...

  • Działka przemysł/usług w pobliżu lotniska

    Warszawa » Ursynów

    • 2 134 550 zł cena
    • 3 881 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w znakomitej lokalizacji Ursynów.Teren objęty MPZP z przeznaczeniem produkcyjno-usługowym.Możliwość zabudowy 40%.Bardzo dobrze skomunikowana - przy S7/S2. Media: woda i prą...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Super lokalizacja, jeszcze lepsza cena mkwadrat.eu

    Sowia Wola Folwarczna

    • 480 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do kupienia teren składający się z dwóch działek położony przy trasie Leszno Nowy Dwór. Ich wymiary to 54,58x100x26,66x73,5m. To wymiary trapezu podstawa 54,58, a przeciwległy bok...

  • Działka 6450 m2 z domem i halą.

    Ołtarzew

    • 2 500 000 zł cena
    • 6 433 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka 6 433 mkw., 3 km od autostrady A2 Ożarów Mazowiecki obok Warszawa (pierwszy bezpłatny wjazd na obwodnicę Warszawy, węzeł Pruszków, zjazd na Borzęcin- droga 71...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 3 900 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna w kształcie zbliżonym do kwadratu o powierzchni 676 m2 zlokalizowana w Warszawie - dzielnica Włochy. Dla działki wydane są prawomocne Warunki Zabudowy na bu...

  • Atrakcyjna działka w Płochocinie.

    Płochocin

    • 3 577 440 zł cena
    • 14 906 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ta wyjątkowo atrakcyjna działka przemysłowo-usługowa położona jest w Płochocinie i swoim jednym bokiem dochodzi do szosy poznańskiej. Woda, prąd i gaz w drodze przy działce W n...

  • Działka pod budownictwo wielorodzinne

    Piastów

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 2 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1240m2 pod zabudowę wielorodzinną, ogrodzona, zlokalizowana w Piastowie. Położona w terenie zabudowanym niedaleko centrum miasta. Jest plan zagospo...

  • Oaza ciszy i spokoju

    Sowia Wola

    • 6 300 000 zł cena
    • 75 115 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Bardzo ładna działka, położona w cichym i spokojnym miejscu. Teren płaski, oddalony od ruchliwej tr...

  • 1 / 2
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 900 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w miejscowości Płochocin o pow. 3000 m2. Istnieje możliwość połączenia z innymi działkami. Tereny przeznaczone dla potencjalnych działań inwestycyjnych o wielo...

  • Działka z potencjałem.

    Święcice

    • 907 500 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka z budynkiem mieszkalnym zaraz przy trasie Poznańskiej w Płochocinie. Teren pod inwestycje niedaleko trasy A2 media gaz, prąd, woda ,szambo i siła. Działka...

  • Działka Jesionka

    Jesionka

    • 274 950 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prostokątna działka z wjazdem z drogi asfaltowej. Teren równy, pokryty samosiejkami (sosna, brzoza, itp). Media: prąd, woda, gaz przy drodze (2 m od działki). Możliwość dokupienia...

  • działka USŁUGOWA

    Piastów

    • 2 100 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Korzystnie położona działka USŁUGOWA wśród nowych domów na powstającym mini-osiedlu. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, możliwość wykorzystania terenu na posadowieni...

  • Działka inwestycyjna w dogodnej lokalizacji

    Koprki » ul. Poznańska

    • 4 200 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona w bardzo dogodnej lokalizacji, w okolicach Ożarowa Mazowieckiego, przy jednej z głównych ulic o powierzchni około 8400 m2 z wjazdem bezpośrednio z głównej drogi.Pr...

  • Oaza ciszy i spokoju

    Sowia Wola

    • 1 350 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa