• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Podkową Leśną

(608)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kosów

    • 650 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym
    obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym

    Złotokłos

    • 1 890 000 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jak sie mur w Berlinie przewrócił to pozbierałem jego kawałki i zbudowałem dom który teraz sprzedaję. Wszystko ma swój czas, Zamiast domu w stolicy to mam dla Ciebie lepszą ofe...

  • Dom Żabia Wola
    1 / 15
    Dom Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 684 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Żabia Wola dom wolno stojący 160m2 w stanie surowym zamkniętym - na sprzedaż. Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 160 m2 i użytkowej 148...

  • Dom ławy

    Ławy

    • 395 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż część domu w m. Ławy wraz z budynkami gospodarczymi oraz garażem. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, holu. Możliwość adaptacji poddasza na cele mie...

  • Dom w cichej zielonej okolicy
    Dom w cichej zielonej okolicy

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 072 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zgorzała

    • 1 590 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Nowa Niższa Cena! Dom + biuro + działka 596 m² |
    1 / 10
    Nowa Niższa Cena! Dom + biuro + działka 596 m² |

    Piastów

    • 1 549 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z częścią biurowo-produkcyjną i magazynową przy wiadukcie / obok przychodni | Piastów, Reja 12A | Idealny pod firmę lub dwa mieszkania Opis ogłoszenia Na sprzedaż nieruchomość...

  • Dom Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 795 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, zlokalizowaną w miejscowości Now...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bliźniak z wydzieloną działką 300m2

    Piastów

    • 1 295 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Piastowie. Dom znajduje się w spokojnej części Piastowa, w sąsiedztwie nowe...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Opacz-Kolonia

    • 3 850 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 13 140 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 055 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 034 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchni 180,15 m2 na działce o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Adamów-Parcel, Gmina Radziejowice. Bardzo spokojna i zalesiona okol...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul. Górna

    Grądy » ul. Górna

    • 350 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 2 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym położony na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim. Najważni...

  • Dom Międzyborów gm. Jaktorów
    1 / 15
    Dom Międzyborów gm. Jaktorów

    Międzyborów

    • 950 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży nowy bliźniak wg. projektu ARCHON Willa AMELIA R2. Pierwsze piętro - BEZ SKOSÓW , położony 500 m do stacji PKP Międzyborów, do Szkoły i Przedszkola 1 km. Media energi...

  • Dom Strzeniówka, ul. Komorowska

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 499 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka 5000 m2 zabudowana domem z potencjałem w miejscowości Strzeniówka oddalonej około 2 km od trasy ekspresowej S8. Prezentujemy przestronny dom w stylu dworkowym o powierz...

  • Dom na kształtnej działce z altaną i dużym ogrodem

    Święcice » ul. Kopytowska

    • 1 899 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 12 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Święcicach. Położony na kształtnej działce, z komfortowym podjazdem, wolnostojącym trzystanowiskowym garażem, altaną oraz du...

  • Funkcjonalny segment w kameralnej zabudowie

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 390 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 8 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego segmentu usytuowanego na kameralnym osiedlu wśród domów jednorodzinnych.Nieruchomość położona jest blisko cen...

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 11 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna atmosfera.Strzeżony zamknięty teren: całodobowa ochrona, 24 go...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Milęcin

    • 584 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowy Bliźniak 122 m Grądy k/Leszna

    Grądy

    • 950 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cenisz sobie ciszę, spokój, bezpieczną okolicę, bliskość natury, to jest miejsce dla Ciebie !!!!!Na południowym skraju Puszczy Kampinoskiej, w woj. Mazowieckim powiat warszawski za...