• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na wynajem Warszawa

(22)
  • Bezpośrednio,Nowe,5 pokoi/158m+ogród 450m

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Bezpośrednio wynajmę nowe,pierwszy raz wynajmowane-5 pokoi/148m+własny ogród 450m,3 łazienki,2 miejsca parkingowe naziemne,przyjazne zwierzakom, Michałów-Grabina ul.Borki 05-119 J...

  • Szukam domu do wynajęcia 2000

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Szukam domu do wynajęcia 1800 plus opłaty Opieka nad domem i przy ogrodzie posiadam pracę stałą może być opalany węglem drewnem Gazem Mogę płacić tygodniowo dwutygodniową a kau...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Michałowice

    • 7 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OFERUJEMY do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132m2 zlokalizowany na 4-arowej działce w podkrakowskich Michałowicach, ok 15km od Rynku Głównego w Krakowie. Budyn...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Konstancin-Jeziorna » ul. Jeziorna

    • 21 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w prestiżowej okolicy Konstancin-Jeziorna. Otoczenie jest ciche, spokojne i pełne zieleni. PARA...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Julianów » ul. Leszczynowy Zaułek

    • 6 500 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do najmu dom na zielonym piaseczyńskim Julianowie, przy ul. Leszczynowy Zaułek, zaledwie 200 m od Lasu Kabackiego. Trzykondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 145m2 usy...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Konstancin-Jeziorna

    • 13 950 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Józefosław

    • 11 500 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Konstancin-Jeziorna

    • 14 950 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • NOWY, w pełni wyposażony segment w Jankach
    1 / 20
    NOWY, w pełni wyposażony segment w Jankach

    Janki

    • 7 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    LOKUM Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 20 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bielawa

    • 16 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielawa

    • 28 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy 7-pokojowy dom z ogrodem
    1 / 9
    Komfortowy 7-pokojowy dom z ogrodem

    Konstancin-Jeziorna

    • 16 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Magdalenka

    • 30 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 15 450 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 27 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 13 850 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 11 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    ABC Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Bielawa

    • 27 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 9 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom | Ogród | 6 sypialni
    1 / 20
    Dom | Ogród | 6 sypialni

    Dawidy

    • 9 800 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    PURE ESTATES S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 14 500 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 14 980 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 11 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 10 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom jednorodzinny | wynajem | Józefów
    1 / 9
    Dom jednorodzinny | wynajem | Józefów

    Józefów

    • 7 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy na wynajem przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 170 m², położony na urokliwej działce o powierzchni 877 m² w Józefowie?Michalinie przy ul. Willowej....

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Blizne Jasińskiego

    • 3 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowy, gotowy do wprowadzenia z ogródkiem
    1 / 16
    Nowy, gotowy do wprowadzenia z ogródkiem

    Józefów

    • 7 500 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 85,26 m2 na działce 212 m2. Wnętrze jest świeżo wykończone z dbałością o jakość i szczegóły. Ciepły i prz...

  • Luksusowy dom 1000m2 z basenem Konstancin Jeziorna
    1 / 15
    Luksusowy dom 1000m2 z basenem Konstancin Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 27 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Elegancki dom z basenem położony w jednej z najlepszych części Konstancina. Przepiękna działka ze starodrzewiem. Dom został wykończony w wysokim standardzie pod nadzorem architekta...

  • Urokliwy dom w Konstancinie blisko ASW trwa remont
    1 / 6
    Urokliwy dom w Konstancinie blisko ASW trwa remont

    Bielawa

    • 14 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    **Do wynajęcia | Dom w stylu dworku | Konstancin-Jeziorna | 7 pokoi | garaż | piwnica** Do wynajęcia wyjątkowy, przestronny dom w Konstancinie-Jeziornie, utrzymany w klimacie klas...

  • Dom Rybie gm. Raszyn
    1 / 13
    Dom Rybie gm. Raszyn

    Rybie

    • 8 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia 5-pokojowy dom o powierzchni ok. 185 m2, zlokalizowany w miejscowości Raszyn - Rybie. Spokojna okolica, ok. 30 min. od centrum Warszawy, blisko obwodnicy. Świetnie na...

  • Do wynajęcia dom z trzema mieszkaniami
    Do wynajęcia dom z trzema mieszkaniami

    Parzniew

    • 11 600 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Do wynajęcia od połowy lipca część domu w Parzniewie przy ul. Głównej Do dyspozycji najemców trzy kondygnacje budynku w tym użytkowe poddasze. Budynek znajduje się w spokojnym mi...