• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rudą Śląską

(140)
  • Dom Gliwice

    Gliwice

    • 1 490 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowy dom w przestrzeń, komfort i jakość jakiej szukasz! Jeśli marzysz o przestronnym solidnie wykonanym domu w spokojnej i zielonej okolicy, to właśnie znalazłeś c...

  • Dom Czeladź

    Czeladź

    • 880 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Czeladź, dom do zamieszkania. Stojący w granicy działki po obydwu stronach, z jednej strony przylegający do innego budynku mieszkalnego. Dom o powierzchni ok 168m2, w tym użytkow...

  • Dom Orzesze rynek pierwotny

    Orzesze

    • 645 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom wolnostojący w cichym i spokojnym miejscu! Idealna oferta dla rodzin z dziećmi! Marzysz o pięknym domu dla swojej rodziny? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sp...

  • Dom Bobrowniki, Sienkiewicza
    1 / 15
    Dom Bobrowniki, Sienkiewicza

    Bobrowniki

    • 440 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 1 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecamy do sprzedaży piętrowy dom z użytkowym poddaszem o powierzchni 226 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 290 m2, znajdujący się w Bobrownikach. Dom idealny...

  • Czeladź, bliźniak w stanie do zamieszkania
    1 / 15
    Czeladź, bliźniak w stanie do zamieszkania

    Czeladź

    • 880 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Czeladź, dom do zamieszkania. Stojący w granicy działki po obydwu stronach, z jednej strony przylegający do innego budynku mieszkalnego. Dom o powierzchni ok 168m2, w tym użytkowej...

  • Dom Zbrosławice rynek pierwotny

    Zbrosławice

    • 495 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego , zlokalizowanego w Zbrosławicach w cichej i spokojnej okolicy, blisko pól, szkoły itp. Dom w stanie surow...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 106 892 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 601 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • 1 / 2
    Nieruchomość zabudowana - Gliwice

    Gliwice

    • 34 850 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Artura Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Siemianowice Śląskie Bytków
    1 / 15
    Dom Siemianowice Śląskie Bytków

    Siemianowice Śląskie

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Okazja!!! Polecamy do sprzedaży jednopiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 90 m2, podpiwniczony, z nieużytkowym poddaszem, położony w spokojnej okolicy w Siemianow...

  • 1 / 3
    Nieruchomość zabudowana - Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 1 430 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 09.07.2025 roku GL1G/GU/324/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Dom Bobrowniki Sączów

    Bobrowniki

    • 500 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentacja oferty sprzedaży domu w Sączowie Szczegóły dotyczące nieruchomości Lokalizacja : Sączów, ul. Pocztowa Rok zakończenia budowy : 20...

  • Dom Katowice ul. Pomorskiego

    Katowice » ul. Pomorskiego

    • 1 999 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom 350m 2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej, zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu ( ostatni taki widok w okolicy na łąki i lasy) z dużą posesją 2150m 2 z 2...

  • Dom Wojkowice

    Wojkowice

    • 345 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | UWAGA ! cena nieruchomości została obniżona z 365.000 zł na 345.000 zł preferowany klient gotówkowy Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźni...

  • 1 / 3
    Dom Piekary Śląskie rynek pierwotny ul. Kasztanowa

    Piekary Śląskie » ul. Kasztanowa

    • 769 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż ostatni segmenty C w stanie deweloperskim. Piekary Śląskie osiedle Pod Lipami 0% PROWIZJI, BEZ PODATKU PCC Układ segmentu: - powierzchnia domu 121m 2 -...

  • Dom Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 890 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 296 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Rogoźnik, połowa bliźniaka w stanie do wykończenia. Budynek został wykończony w 2024r do stanu pełnego deweloperskiego wraz z ogrzewaniem centralnym i piecem 2-funkcyjnym Bosch z...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Czeladź

    • 950 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 4 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 840 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 579 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż środkowy segment szeregówki z ogródkiem Piekary Śląskie osiedle Pod Lipami W cenie 579 tys stan surowy zamknięty 0% PROWIZJI, BEZ PODATKU PCC...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wojkowice

    • 490 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 1 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bełk

    • 329 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości