• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rudą Śląską

(140)
  • Dom Katowice Kostuchna, Sołtysia
    1 / 15

    Nowe

    Dom Katowice Kostuchna, Sołtysia

    Katowice

    • 1 399 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 6 694 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli szukasz nieruchomości charakteryzująca się przed wszystkim: - duża intymna działka o powierzchni 1723m2 - co dziś już jest bardzo rzadko spotykane w tej okolicy - domu...

  • Dom Katowice Podlesie
    1 / 15

    Nowe

    Dom Katowice Podlesie

    Katowice

    • 2 720 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż luksusowa rezydencja w prestiżowej dzielnicy Katowic - Podlesie Oferuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok. 300 m², położoną na działce ok. 1200 m², w jednej z...

  • Dom Tychy P
    1 / 2
    Dom Tychy P

    Tychy

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Właściciel może wykonać remontu wnętrza pod klienta kupującego! Duzy potencjał pod kątem wykorzystania nieruchomości również na prowadzenie działalności biurowej czy usługowej (...

  • Sprzedam dom w zielonym sercu Gliwic
    1 / 8
    Sprzedam dom w zielonym sercu Gliwic

    Katowice

    • 1 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ..w mieście ,z dala od zgiełku ... Kupujesz bezpośrednio od właściciela oszczędzając prowizje Dom w zabudowie bliźniaczej 120m + 20m taras zewnętrzny zadaszony + 45m strych do ada...

  • Katowice-Zarzecze | Dom 225 m² Działka 926 m² | Porządne materiały
    Katowice-Zarzecze | Dom 225 m² Działka 926 m² | Porządne materiał...

    Katowice

    • 1 487 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 6 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokalizacja: Katowice – Zarzecze ul. Grota Roweckiego, druga linia zabudowy Powierzchnia domu: 225 m² Powierzchnia działki: 926 m² Cena: 1 487 000 zł ⸻ Kluczowe atuty: Lokali...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 55 800 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Bytom

    • 1 320 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Bytom

    • 699 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 749 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • CIEKAWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM NA CZUŁOWIE!
    CIEKAWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM NA CZUŁOWIE!

    Tychy

    • 609 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej z zabudowaniami, położonej w Tychach w dzielnicy CZUŁÓW. Dom wolnostojący na działce o powierzchni 2638 m2, podpiwniczony o powierzchni...

  • Dom Gliwice Łabędy ul. Fiołkowa

    Gliwice » Łabędy » ul. Fiołkowa

    • 579 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 5 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w zielonej i spokojnej części Łabęd w Gliwicach. Nieruchomość o powierzchni około 97 m² usytuowana jest na dużej działce 768 m², co...

  • Dom w Urbanowicach. Kupujący nie płaci prowizji.
    Dom w Urbanowicach. Kupujący nie płaci prowizji.

    Tychy

    • 899 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw w atrakcyjnej lokalizacji...

  • Dom 103,5m2 + garaż, działka 563m2 - os. Sielanka
    1 / 16
    Dom 103,5m2 + garaż, działka 563m2 - os. Sielanka

    Tarnowskie Góry

    • 1 380 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 10 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach przy ul. Rumianko...

  • Dom, 135,50 m², Tychy

    Tychy

    • 490 500 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 3 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 13.11.2025 roku GL1G/GU/929/2025 syndyk masy upadłości Damian Bolacki sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika A...

  • Dom, 130,34 m², Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 127 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 27/01/2026 roku GL1G/GU/1226/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • Dom Orzesze rynek pierwotny ul. 22 Lipca

    Orzesze » ul. Lipca

    • 645 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 3 564 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 180 m² , położony w Orzeszu przy ul. 22 Lipca. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 328 m². Działka jest prosta i ustawna,...

  • 2 domy Bytom, Stolarzowice bez pośrednika
    1 / 8
    2 domy Bytom, Stolarzowice bez pośrednika

    Bytom

    • 1 214 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 5 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Posiadłość dwupokoleniowa z ogrodem w spokojnej, willowej dzielnicy Bytomia - Stolarzowice. Szukasz miejsca, które połączy komfort codziennego życia z ciszą i bliskością natury? M...

  • Dom do remontu w dzielnicy Ogrodów, 151 m², garaż.
    1 / 16
    Dom do remontu w dzielnicy Ogrodów, 151 m², garaż.

    Gliwice

    • 980 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 10 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż dom do remontu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151 m², zlokalizowany w dzielnicy Ogrodów w Gliw...

  • Dom Piekary Śląskie, Inwalidów Wojennych
    Dom Piekary Śląskie, Inwalidów Wojennych

    Piekary Śląskie

    • 595 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 3 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! Prezentujemy Państwu przestronny i bardzo funkcjonalny dom wolnostojący, położony w Piekarach Śląskich. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabu...

  • Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw
    1 / 16
    Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw

    Tychy

    • 949 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu bliźniaka o powierzchni 141 mkw znajdującego się w stanie deweloperskim, położonego w jednej...