• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rudą Śląską

(140)
  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 780 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego ,słonecznego domu w zabudowie szeregowej/ środkowy szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce...

  • Dom Bobrowniki,
    Dom Bobrowniki,

    Bobrowniki

    • 420 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 3 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Bobrownikach Będzińskich, o powierzchni użytkowej 109,8 m², usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 203...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 720 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/środkowy szereg /, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 830 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/skrajny szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje s...

  • Dom Wojkowice ul. Sobieskiego

    Wojkowice » ul. Jana III Sobieskiego

    • 325 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 1 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż cały dom/kamienica w bardzo dobrej lokalizacji, 100 m od Centrum Przesiadkowego Wojkowice. Układ domu: Wyodrębnione dwa osobne lokale w skład których wch...

  • Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 1 259 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROMOCJA !!!Do 24.05.26 cena 1259000,00 zł. Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie szeregowej /środkowy szereg/ z zadbanym ogrodem i dwoma naziemnymi miejscami postojo...

  • Dom z potencjałem do własnej aranżacji
    1 / 16
    Dom z potencjałem do własnej aranżacji

    Gliwice

    • 930 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego w Gliwicach dzielnicy Brzezinka przy ul.Łódzkiej. Na działce 602m2 usytuowany jest budynek piętrowy o pow. 163m2 oraz 2 garaże, pi...

  • WYJĄTKOWA LOKALIZACJA/2 BUDYNKI/UL. PRUSA!!!

    Gliwice » Śródmieście

    • 1 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ABSOLUTNIE WYJĄTKOWA LOKALIZACJA!!! SPOKOJNA OKOLICA W SAMYM CENTRUM GLIWIC!!! ULICA BOLESŁAWA PRUSA !!!DOM (POŁÓWKA BLIŹNIAKA) + WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK PARTEROWY Z NIEZALEŻNYM WEJŚ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 65 650 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Gliwice

    Gliwice

    • 20 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Artura Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1...

  • DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ DO WLASNEJ ARANŻACJI

    Zabrze » Maciejów » ul. Okrężna

    • 890 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJSPOKOJNE OSIEDLE ŚWIETNA LOKALIZACJA DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy Państwu nieruchomość posiadającą funkcjonalne wnętrze o powierzchni 175 mkw do własn...

  • Budynek mieszkalny/blizniak do gruntownego remontu - Mikołów Paniowy
    1 / 7
    Budynek mieszkalny/blizniak do gruntownego remontu - Mikołów Pani...

    Mikołów

    • 269 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalny (połowa bliźniaka) w stanie do GRUNTOWNEGO remontu położony w Paniowach (Mikołów ul. Staromiejska) na działce o powierzchni 511m2. media: wo...

  • Dom Gliwice Podlesie
    1 / 15
    Dom Gliwice Podlesie

    Gliwice

    • 1 550 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom w toskańskim stylu z przestronną działką blisko centrum Gliwic Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w stylu toskańskim, który idealnie...

  • Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu nowoczesny, przestronny szeregowiec/skrajny/ o powierzchni 90,85 m², usytuowany w spokojnej i przyjaznej okolicy Gliwic. Nieruchomość ta jest idealnym miejscem d...

  • Tychy-Glinka piękny dom na wspaniałej działce.
    1 / 16
    Tychy-Glinka piękny dom na wspaniałej działce.

    Tychy

    • 1 900 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    To może być Twoje wspaniałe miejsce do życia. Dom z pięknym ogrodem w Tychach – Glinka, w sąsiedztwie Subli Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 246,73 m² i pow...

  • Dom Katowice Kostuchna, Bukszpanowa
    1 / 15
    Dom Katowice Kostuchna, Bukszpanowa

    Katowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 6 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z klimatyzacją, fotowoltaiką i ogrodem - Katowice Kostuchna, Piotrowice Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173 m², położony w spokojnej i zielon...

  • Duża Kamienica CENTRUM Stare Miasto Bytom k. Katowice Śląsk
    1 / 6
    Duża Kamienica CENTRUM Stare Miasto Bytom k. Katowice Śląsk

    Bytom

    • 1 750 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 1 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Idealna pod INWESTYCJĘ! Centrum Bytomia - okolice Rynku - Stare Miasto, woj. śląskie - dochodowa kamienica wolna (nie zamieszkała) do remontu. PARTER: - od frontu dwa lokale hand...

  • Dom Tychy Wilkowyje
    1 / 12
    Dom Tychy Wilkowyje

    Tychy

    • 1 300 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 1 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w Tychach, przy ul. Mikołowskiej 158. Bardzo dobra lokalizacja z dużym potencjałem i szeroką możliwością wykorzystania. Pozwala zarówno na prow...

  • Dom Orzesze, 22 Lipca
    1 / 15
    Dom Orzesze, 22 Lipca

    Orzesze

    • 645 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 180 m² , położony w Orzeszu przy ul. 22 Lipca. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 328 m². Działka jest prosta i ustawna,...

  • Dom Bytom, Piekarska
    1 / 6
    Dom Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 1 270 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 2 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczna kamienica inwestycyjna z 1910 roku położona przy ul. Piekarskiej 83 w Bytomiu. Budynek z 1910 roku, wybudowany z cegły, o łącznej powierzchni ok. 560 m², u...