• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(840)
  • Dom Raszyn ul.

    Raszyn

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia elegancki, dopracowany w każdym detalu dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w spokojnej i uporządkowanej części Falent Nowych. To propozycja dla osób...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady, Syta
    1 / 10
    Dom Warszawa Wilanów, Zawady, Syta

    Warszawa

    • 3 190 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 13 931 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DO SPRZEDAŻY DOMY DWULOKALOWE TYPU BLIŹNIAK W STYLU KLASYCZNYM-ANGIELSKIM, STAN DEWELOPERSKI, DO WŁASNEJ ARANŻACJI I WYKOŃCZENIA CENA DOMU: 3.190.000 zł. Ceny podane są brutto i z...

  • Dom Izabelin-Dziekanówek ul. Lasek Brzozowy

    Izabelin-Dziekanówek » ul. Lasek Brzozowy

    • 1 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 225 m², położony w kameralnej części Izabelina-Dziekanówka, gm. Czosnów, powiat nowodworski, woj. mazowi...

  • Bliźniak (segment) na sprzedaż w Nowej Woli
    Bliźniak (segment) na sprzedaż w Nowej Woli

    Nowa Wola

    • 1 150 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy segment o powierzchni ok. 110 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy pod Warszawą. Oferta bezpośrednia. Najważniejsze info...

  • Dom Walendów
    1 / 14
    Dom Walendów

    Walendów

    • 1 950 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    POŁOWA BLIŹNIAKA W WALENDOWIE NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU 20KM OD ŚCISŁEGO CENTRUM WARSZAWY. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy z niską zabudową willową, w otulinie Lasów Siękoc...

  • Dom Falenty Nowe ul. Panoramy

    Falenty Nowe » ul. Panoramy

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 169 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 27,90m2 ( powierzchnia po podłodze 35m2 ) w pełni wykończony i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 99 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 9m2 ( powierzchnia po podłodze 12m2 ) w pełni wykończony i wypo...

  • Dom Janki rynek pierwotny ul. Falencka

    Janki » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Zagórzańska
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Zagórzańska

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa - Wawer, ul. Zagórzańska  Powierzchnia domu: ok. 100 m² Kondygnacje: • kondygnacja 0: 49,2 m² • kondygnacja 1: 50 m² Powierzchnia działki...

  • Dom wolnostojący - Miedzylesie
    1 / 5
    Dom wolnostojący - Miedzylesie

    Warszawa

    • 1 749 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący, do remontu , ale zadbany i dobrze utrzymany Z dużym potencjałem co ilustracją proponowane pomysły AI ( jedno ze zdjęć pokazuje zmianę bryły budynku przy remon...

  • Dom z ogrodem-Saska Kępa, Algierska-Bezpośrednio
    1 / 16
    Dom z ogrodem-Saska Kępa, Algierska-Bezpośrednio

    Warszawa

    • 3 670 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 20 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam bezpośrednio przestronny dom z ogrodem. Dom ma bardzo dobrą lokalizację....

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Syta
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Syta

    Warszawa

    • 3 200 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 12 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syta Residence Nowoczesny bliźniak na Zawadach - ekskluzywne i kameralne osiedle. Szukasz kompromisu między spokojem terenów zielonych, a wygodnym dostępem do miasta? To kameralne...

  • Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy
    1 / 16
    Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy

    Grądy

    • 1 699 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 5 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień Pokazowy 16 maj (niedziela) w godzinach 10-12 - zapisy pod nr tel. [tel] Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom usytuowany w miejscowości Grądy z widokiem na ścianę Krajobra...

  • Dom 5 pokoi blisko PKP, niski koszt utrzymania

    Bramki

    • 945 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ciekawa oferta sprzedaży domu w miejscowości Bramki, gmina Błonie.Nieruchomość położona jest w zadbanej i zagospodarowanej części miejscowości, przy asfaltowej ulicy gminnej z chod...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 649 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 11 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Segment  Warszawa Włochy, ul. Denarowa
    1 / 16
    Segment Warszawa Włochy, ul. Denarowa

    Warszawa

    • 2 650 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 9 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten pełen możliwości aranżacyjnych segment skrajny to 282 m² powierzchni użytkowej usytuowanej na działce o powierzchni 371 m² przy spokojnej ul. Denarowej w warszawskich Włochach....