• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gorzów Wielkopolski
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Gorzów Wielkopolski

(80)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 362 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 35,74 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn....

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest komfortowo wyposażone mieszkanie usytuowane na poziomie II piętra IV kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, oddanego do użytku w 2009 roku, położonego w G...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Zawarcze to jedna z najstarszych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego położone w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Miasta. Okolica oferuje pełną...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 51,37 m2 usytuowane na parterze w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położone w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Staszica...

  • Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow 49,89mkw; 2-pokojowe z oddzielną kuchnią położone na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym w centrum Gorzowa. Układ dwustronny z dużą, widną kuchnią, salon z balkonem; duż...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 7
    Mieszkanie do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam wynajmę mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka. 1. Pietro w kamienicy. Bez balkonu. Gazowe ogrzewanie. Centrum, linia tramwajowa mieszkanie przy ul.Krasińskiego 4. Powierzch...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 375 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn. M...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 515 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą w pobliżu znaj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 565 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn. M...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 330 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 350 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 245 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 600 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w bloku czterorodzinnym.
    Mieszkanie w bloku czterorodzinnym.

    Gorzów Wielkopolski

    • 200 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w bloku jednopiętrowym czterorodzinnym. Kiełpin gmina Deszczno. Parter. Bezczynszowe. Woda bieżąca z sieci a ciepła z podkowy w kuchni. Gaz z butli. Szambo. Typowy blok...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 319 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubniewice

    • 255 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Witnica

    • 1 380 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w Witnicy Dwa pokoje duża kuchnia łazienka dodatkowo skrytka ogrzewanie gazowe do ciepłej wody i centralne ogrzewanie tradycyjne na opał.dodatkowo duża piwnica.U...

  • Mieszkanie łupowo
    1 / 16
    Mieszkanie łupowo

    Łupowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 60,61 m2 usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Łupowie, osiedle Leśne oddalo...

  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Niedziałkowskiego

    Myślibórz » ul. Niedziałkowskiego

    • 235 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2 pokojowe. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Niedziałkowskiego w bloku 4 piętrowym w Myśliborzu, zlokalizo...

  • Mieszkanie Skwierzyna
    1 / 16
    Mieszkanie Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 289 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Skwierzyny, przy ulicy Bolesława Chrobrego. To bardzo dogodna lokalizacja w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoł...

  • Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!
    1 / 11
    Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!

    Myślibórz

    • 115 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Myśliborza? Marzysz o własnym kącie, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy...

  • Mieszkanie Brzoza
    1 / 16
    Mieszkanie Brzoza

    Brzoza

    • 449 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W PEŁNI UMEBLOWANE MIESZKANIE Z DZIAŁKĄ I POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM – BRZOZA (JAK DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ) LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w miejscowości Brzoza – w pobliż...

  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Pomorska

    Myślibórz » ul. Pomorska

    • 325 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w centrum miasta. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Myślibórz przy ulicy Pomorskiej. Mieszkanie o powierzchni...