• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zielona Góra
  • Gorzów Wielkopolski
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Gorzów Wielkopolski

(80)
  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 10
    Mieszkanie do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 217 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Gorzów Wielkopolski Cena wynajmu: 1 217 zł Powierzchnia: 38 m² Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o pow. 38 mkw, zlokalizowane na osiedlu Górczyn. Mieszkanie usytuowane jest na...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 5
    Mieszkanie do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Gorzów Wielkopolski Cena wynajmu: 1 000 zł Powierzchnia: 36 m² Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o pow. 36 mkw, zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego. Na mieszkanie składają się...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 265 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej pożądanych części miasta blisko pełnej infrastruktury handlowo - usługowej,...

  • MIESZKANIE Z OGÓDKIEM ! ! !
    1 / 16
    MIESZKANIE Z OGÓDKIEM ! ! !

    Gorzów Wielkopolski

    • 239 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Wieprzyce spokojnej i zielonej części miasta, cenionej za kameralną zabudowę oraz komfort codziennego...

  • Sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe śródmieście Gorzów
    1 / 13
    Sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe śródmieście Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 144 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o pow. 23,67 m2 na 2 piętrze kamienicy z czystą i odnowioną klatką schodową. Pomieszczenia: -...

  • WYNAJEM - OS. GÓRCZYN - PIĘKNE MIESZKANIE 2-POK.
    1 / 8
    WYNAJEM - OS. GÓRCZYN - PIĘKNE MIESZKANIE 2-POK.

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia, komfortowe mieszkanie 2- pokojowe przy ul. Paderewskiego. Pow. 47 m2, III piętro. Mieszkanie jasne i przestrzenne. Dobrze wyposażone. Łazienka z ogrzewaniem podłogo...

  • SPRZEDAŻ mieszkanie 2 pokojowe os Słoneczne Gorzów
    1 / 12
    SPRZEDAŻ mieszkanie 2 pokojowe os Słoneczne Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 219 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NA SPRZEDAŻ mieszkanie 2 pokojowe os. Słoneczne Gorzów Wielkopolski. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,43 m2 + dodatkowe ok 4 m2 zabudowanego korytarza, usytuowane na 10 piętrze oc...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 455 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego w Centrum Miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących miejski styl życia, wygodę oraz szybki dos...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • BEZ POŚREDNIKÓW, ul. Śląska, blok, środek, I piętro, 2pokoje
    1 / 9
    BEZ POŚREDNIKÓW, ul. Śląska, blok, środek, I piętro, 2pokoje

    Gorzów Wielkopolski

    • 235 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Śląskiej. Lokal położony jest na I piętrze, pow. 35,27 m², w skład którego wchodzą: - dwa p...

  • MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM
    1 / 14
    MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 489 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE - 2 POKOJOWE - OGRÓDKIEM - MIEJSCE POSTOJOWE LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim....

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście przy ulicy Walczaka - VILLA PARK, w nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej. Lokalizacja zapewnia szyb...

  • Nowe 2 pok w st. deweloperskim os. Sady 1 piętro
    1 / 4
    Nowe 2 pok w st. deweloperskim os. Sady 1 piętro

    Gorzów Wielkopolski

    • 340 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 35,04 mkw położone na 1 piętrze w bloku z 2024r. na os. Sadu przy ul. Marii Juchacz. Stan deweloperski do samodzielnego wykońc...

  • Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego, Górczyn
    1 / 5
    Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego, Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,10 m², zlokalizowane przy ul. Wojciecha Bogusławskiego w Gorzowie Wielkopolskim (Górczyn). Miesz...

  • Sprzedaż: mieszkanie 2 pokoe os. Sady Gorzów
    1 / 9
    Sprzedaż: mieszkanie 2 pokoe os. Sady Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 397 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Sady w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o pow. 46,40 m2 na wysokim parterze bloku 3 - piętrowego z 2007 roku. Pomieszczenia: - sal...

  • WYNAJMĘ umeblowane mieszkanie 2 pokojowe Gorzów
    1 / 7
    WYNAJMĘ umeblowane mieszkanie 2 pokojowe Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAJMĘ mieszkanie 2 pokojowe w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na 1 piętrze bloku. Pomieszczenia: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z...

  • nowe 2 pok w centrum
    1 / 9
    nowe 2 pok w centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 409 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o pow 32,5mkw położone na 3 piętrze w niskim bloku z windą. Budynek z 2025r. Mieszkanie posiada duży balkon typu loggia....

  • Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe os. Staszica Gorzów
    Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe os. Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 283 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o pow. 48 m2 na parterze bloku 4-piętrowego. Stan mieszkania: ściany szpachlowane i ma...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 36,70 m2 usytuowane na poziomie II piętra w V kondygnacyjnym bloku mieszkalnym wyposażonym w windę, położony w Gorzowie Wielkopolsk...

  • Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po remoncie
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po remoncie

    Gorzów Wielkopolski

    • 269 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie 5 lat temu. Dzielnica: Zakanale. Polecamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 34 m2 położone na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 295 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu dostępna jest pełna infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszko...