• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 965)
  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 293 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,95 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 280 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,60 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 3 778 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo- laboratoryjna o pow.99,43 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokrate...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Solec ul. Ludna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ludna

    • 3 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu, w Śródmieściu. Lokal znajduje się w budynku z 1907 roku i usytuowany jest na 2. piętrze (wi...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 24 263 zł cena
    • 679 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal magazynowo- produkcyjny o pow.679,99 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Stokłosy ul. Al. Komisji Edukacji Na...

    Warszawa » Ursynów » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 940 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż mieszkania 50,31 m2, 2 pokoje w tym salon 17,5 m2 z wyjściem na balkon, sypialnia 11,5 m2, osobna widna kuchnia 8,5 m2, łazienka z WC 4,5 m2, oraz przedpokój 9 m2 zabudowa...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 15 486 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 267 m2, na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Okocimska

    Warszawa » Wola » ul. Okocimska

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,14 m², położonego przy ul. Okocimskiej na warszawskiej Woli, zaledwie 150 m od stacji metra Księcia Ja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 8 381 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 144,50 m2, na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Mieszkanie 60 m2 - Metro Rondo ONZ, Daszyńskiego
    Mieszkanie 60 m2 - Metro Rondo ONZ, Daszyńskiego

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam do zaoferowania na wynajem mieszkanie 60 m2 w budynku z cegły w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy na pograniczu Woli i Śródmieścia w ok. Fabryki Norblina i metro Rondo...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Koło, Księcia Janusza
    Mieszkanie Warszawa Wola, Koło, Księcia Janusza

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 z 2007 r. tuż przy metrze Księcia Janusza w paki...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów

    Warszawa

    • 43 500 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ursynów, do wynajęcia samodzielny budynek biurowo magazynowy. Położony w pobliżu węzła południowej obwodnicy Warszawy, ul. Puławskiej. Powierzchnia całkowita budynku:...

  • Dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Saskiej Kępie
    1 / 7
    Dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 847 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie położone na 2-piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku. Nieruchomością zarządza sprawnie działająca spółdzielnia, co znajduje odzwierciedlenie w dobrej organizacji i z...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie 118,10 m2 z miejscem garażowym
    1 / 11
    Syndyk sprzeda mieszkanie 118,10 m2 z miejscem garażowym

    Warszawa

    • 1 000 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Pawła Maślanki – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Olsztynie, V Wydzi...

  • Kawalerka z balkonem Ursynów Kłobucka
    1 / 13
    Kawalerka z balkonem Ursynów Kłobucka

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 22 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Funkcjonalna kawalerka z balkonem na Ursynowie – przestrzeń, która łączy wygodę życia i świetną lokalizację. Jeśli szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, j...

  • Gocław 2pokoje przy Promenadzie garderoba klima
    1 / 15
    Gocław 2pokoje przy Promenadzie garderoba klima

    Warszawa

    • 4 850 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Warszawa Praga Południe / Gocław 2 pokojowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie bezpośrednio przy C.H. Promenada *** NOWY BUDYNEK 2020r / winda / garaż w cenie / czynsz w ce...

  • Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska
    Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska

    Warszawa

    • 9 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej.  Do...

  • Przestronny apartament 145 m² z potencjałem!
    Przestronny apartament 145 m² z potencjałem!

    Warszawa

    • 2 250 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 15 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Wyjątkowa oferta na Ursynowie - 145 m² przestrzeni, wygody i możliwości! Na sprzedaż funkcjonalny apartament o łącznej powierzchni 145 m², oryginalnie utworzony z dwóch sąsiadujący...

  • Warszawa Bemowo, ul. Kossutha
    Warszawa Bemowo, ul. Kossutha

    Warszawa

    • 4 900 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 7 piętro

    Rewelacyjne mieszkanie 75,4 m2 na wynajem z dużym balkonem i komórką lokatorską w cenie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, 4 pokojowego mieszkania, położone...

  • Targówek 46m2 atrakcyjna cena!
    Targówek 46m2 atrakcyjna cena!

    Warszawa

    • 535 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Ze względu na liczne pytania informuję, że ZAKUP MIESZKANIA NA KREDYT JEST MOŻLIWY. Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe, przestronne ponad 46-cio metrowe mieszkanie w Warszawie, dziel...