• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 917)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 871 € cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 198 m2, na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 624 € cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.130 m2 na na poziomie parteru w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 7 603 € cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.411 m2 na Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach stacji metra Al. Wilanowska , poleca Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 4 691 € cena
    • 521 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.521,24 m2 na 1 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 4 691 € cena
    • 521 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.521,24 m2 na 3 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 868 € cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.207,65 m2 na 2 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Zajęcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Zajęcza

    • 2 499 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 22 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 109,82 mkw, położone przy ulicy Zajęczej w dzielnicy Śródmieście (obręb Powiśle). Lokal znajduje się na bardz...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 9 747 € cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.513 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 3 468 € cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.204m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 6 734 € cena
    • 364 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.364m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 10 822 € cena
    • 585 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.585 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska

    Warszawa

    • 45 411 zł cena
    • 593 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa- Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 593 m2 na warszawskiej Woli, na 1 piętrze w biurowcu w okolicach ul .Grzybowskiej, p poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 41 480 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.500 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska

    Warszawa

    • 7 147 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.56 m2 na parterze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska

    Warszawa

    • 40 416 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 380 m2 na 19 piętrze w eleganckim budynku biurowym w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej poleca Agencja Ni...

  • 4-pokojowe mieszkanie 66,7 m² Dolinka Służewiecka
    1 / 14
    4-pokojowe mieszkanie 66,7 m² Dolinka Służewiecka

    Warszawa

    • 949 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 14 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m² położone na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z 4 pokoi (z czego jeden pełni obecnie...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jerozolimskie
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jerozolimskie

    Warszawa

    • 2 420 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 34 m2 na 33 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego PKP. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Wynajmę lokal
    1 / 3
    Wynajmę lokal

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę bezpośrednio lokal usługowo-biurowy o powierzchni 40 m2 zlokalizowany w budynku handlowo-usługowym na Górnym Mokotowie vis a vis szpitala MSWiA ,wejście od głównej ulicy K...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z garażem metro
    1 / 15
    Dwupoziomowe mieszkanie z garażem metro

    Warszawa

    • 2 275 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 15 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    *Wyłączność* Prestige Real Estate prezentuje: Wyjątkowa okazja dla osób szukających przestrzeni z potencjałem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w segmencie dwulokalowym, położone...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Okęcie, Żwirki I Wigury
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Okęcie, Żwirki I Wigury

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu i posiada...