• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Śródmieście

(771)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 556 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuje do sprzedaży ładne, ciche, mieszkanie przy ulicy Emilii Plater 47 W samym centrum Śródmieścia, Mieszkanie ma powierzchnie 45,91 m2, jest trzy pokojowe i mieście się na 4 p...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 16 762 € cena
    • 745 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.745 m2 na 34 piętrze biurowca klasy "A" niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 15 975 € cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.710 m2 na 13 piętrze biurowca klasy "A" niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 16 107 € cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 826 m2 na 24 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 21 723 € cena
    • 1 114 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1114 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 16 205 € cena
    • 831 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 831 m2 na9 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Orla

    Warszawa » Śródmieście » ul. Orla

    • 1 582 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. biurowa w centrum W-wy w sąsiedztwie Pl. Bankowego. Doskonała lokalizacja, kameralna uliczka, pełna infrastruktura. W sąsiedztwie metro, tramwaj, autobus, pla...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Orla

    Warszawa » Śródmieście » ul. Orla

    • 3 137 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wspólna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wspólna

    • 7 900 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Reprezentacyjny lokal premium w zabytkowej kamienicy  wybudowanej pod koniec XIX w. - ścisłe centrum Warszawy. Kamienica przetrwała II wojnę światową i jest pod ochroną konserwator...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 5 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w prestiżowej lokalizacji przy ul. Dobrej 54, w sercu Powiśla (Śródmieście). Lokal znajduje się na part...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Sowińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sowińskiego

    • 45 325 € cena
    • 2 064 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 2064 m2 Śródmieściu, na3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Gdańskiego, na warszawskim Śródmieściu, poleca Agenc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Sowińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sowińskiego

    • 13 066 € cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 595m2 w Śródmieściu, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Litewska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Litewska

    • 12 360 € cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 296 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Litewskiej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Zygmunta Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 1 681 560 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 18 082 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy o powierzchni 93,42 m², zlokalizowany na pierwszym piętrze prestiżowego, kameralnego budynku przy ul. Słomińskiego 17 w Warszawie.Lokal j...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 809 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 47,73 mkw położone przy Alei Jana Pawła II na granicy Śródmieścia i Woli. Lokal znajduje się na szóstym piętrze...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Solec ul. Czerniakowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Czerniakowska

    • 6 150 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 25 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowy apartament 240 m² w sercu WarszawyŚródmieście - ul. Czerniakowska | prywatne piętro | park za oknemNa sprzedaż unikatowy apartament klasy premium o powierzchni 240 m², po...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Ujazdowska

    Warszawa » Śródmieście » al. Ujazdowska

    • 46 446 € cena
    • 1 976 m2 powierzchnia
    • 24 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.419,82 m2 do wynajęcia w Centrum, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Al. Ujazdowskich, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Ujazdowska

    Warszawa » Śródmieście » al. Ujazdowska

    • 41 982 € cena
    • 1 786 m2 powierzchnia
    • 24 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1786,51 m2 do wynajęcia w Centrum, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Al. Ujazdowskich, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Ujazdowska

    Warszawa » Śródmieście » al. Ujazdowska

    • 9 865 € cena
    • 419 m2 powierzchnia
    • 24 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.419,82 m2 do wynajęcia w Centrum, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Al. Ujazdowskich, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Polna