• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Śródmieście

(772)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Gen. Władysława Ande...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Andersa

    • 3 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Gotowe do zamieszkania, klimatyczne mieszkanie na określony czas - idealne na projekt / kontrakt / pobyt w Warszawie.Nigdy wcześniej niewynajmowane - mieszkanie z duszą i charakter...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Górnośląska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Górnośląska

    • 1 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 26 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny 3 pokojowy + balkon + piwnica zlokalizowane na prestiżowym Powiślu, przy ulicy Górnośląskiej. Zielona i spokojna okolica łączy w sobie kameralny charak...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 49 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.700 m2 w odremontowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Zgoda

    Warszawa » Śródmieście » ul. Zgoda

    • 14 507 € cena
    • 667 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.667 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 42 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.600 m2 w odremontowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 430 € cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.25,30m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 11 100 € cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 30 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.370 m2 do wynajęcia w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 569 € cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 34 m2 na 33 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego PKP. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 80 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób w centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 20 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 45,91 mkw, położone przy ul. Emilii Plater w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z sied...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul.

    Warszawa » Śródmieście

    • 5 500 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego apartamentowca zlokalizowane przy ul. Górnośląskiej na Powiślu. W skład mieszkania wcho...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 39 060 zł cena
    • 558 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    na placówkę edukacyjną, -------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.558 m2 na warszawskim Śródmieściu, niedaleko Ronda ONZ, poleca Pr...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 7 589 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.101,19 m2 na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 4 493 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.59,92 m2 na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 12 128 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.161,70m2 na 4 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 4 759 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.63,46 m2 na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [te...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 11 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5-6 osób na 10 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu. poleca Agencja Nieruchomo...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 13 567 € cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.603 m2 na 7 piętrze biurowca klasy "A" niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 16 100 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6-7 osób na 10 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu. poleca Agencja Nieruchomo...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 240 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyczna sala konferencyjna dla 10 osób do wynajęcia w Centrum, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Ag...