• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sulejówkiem

(6 903)
  • Apartament na Ekoparku! Ostatnie piętro

    Nowe

    Apartament na Ekoparku! Ostatnie piętro

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia apartament położony na terenie zamkniętego, strzeżonego osiedla przy Polu Mokotowskim, przy ulicy Chodkiewicza w Warszawie, w sąsiedztwie niezbędnej infrastruktury (sk...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec

    Warszawa

    • 1 075 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości EKSPERT LOKALNY zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na dzień otwarty w dniu 16.05,2026 o godzinie 13:00 Mieszkanie dla rodziny lub inwestycja.! Lokalizac...

  • Mieszkanie centrum Warszawy-wynajem/Chałubińskiego
    1 / 13

    Nowe

    Mieszkanie centrum Warszawy-wynajem/Chałubińskiego

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa | ul. Chałubińskiego | 2 pokoje | balkon | Śródmieście Adres, który upraszcza codzienność i daje pełną swobodę poruszania się po mieście. Mieszkanie przy ul. Chałubińskieg...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 52 349 zł cena
    • 632 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 632 m2 w Centrum Warszawy, na 17 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Dwupokojowe przy Rondzie Wiatraczna "Dantex"
    1 / 16

    Nowe

    Dwupokojowe przy Rondzie Wiatraczna "Dantex"

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie z własnym miejscem postojowym, w znakomitej lokalizacji. Świetnie skomunikowane z miastem ( 10 min tramwajem od Centrum, wiele linii tramwajowych autobusowyc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Chodkiewicza

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 39 823 zł cena
    • 625 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 625 m2 na 5 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chodkiewicza poleca Agencja Nieruchomości...

  • Okazja cenowa: 2- pokoje z dużym ogrodem
    1 / 4

    Nowe

    Okazja cenowa: 2- pokoje z dużym ogrodem

    Warszawa

    • 534 298 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | Warszawa Białołęka | Rynek pierwotny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym ogrodem, zlokalizowane na warszawskiej...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska

    Warszawa

    • 37 261 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 344 m2 na warszawskim Śródmieściu,, w kamienicy biurowej w okolicach ul. Królewskiej i Ogrodu Saskiego, poleca Agencja Nier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Siedmiogrodzka

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Siedmiogrodzka

    Warszawa

    • 16 438 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 172 m2 na 9 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Warszawa

    • 17 029 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.297 m2 na 4 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 31 709 zł cena
    • 403 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 403,49 m2 na 22 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 76 536 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa -Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 924 m2 na 3 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Stara Praga, centrum | 4 pokoje | 76 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Starej Pragi jednej z najbardz...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Warszawa

    • 24 203 zł cena
    • 259 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 259 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej i Wilczej, poleca Prope...

  • Bródno dwupokojowe
    1 / 14

    Nowe

    Bródno dwupokojowe

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Bródno dwupokojowe bardzo dobra lokalizacja Centrm Bródna przy metrze ul. Malborska 6 umeblowane i w pełni wyposażone.2800zł plus czynsz 1000 oraz prąd I gaz wg wskazań licznika co...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Warszawa

    • 24 263 zł cena
    • 408 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 408 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Chodkiewicza

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 37 465 zł cena
    • 588 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 588 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chodkiewicza, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Szczęśliwice, Białobrzeska

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Szczęśliwice, Białobrzeska

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieru...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zielna

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zielna

    Warszawa

    • 65 981 zł cena
    • 661 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 661m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Zielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży

    Warszawa

    • 13 571 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.134 m2 na 1 piętrze w kamienicy biurowej w okolicach Placu Trzech Krzyży, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...