• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Sulejówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sulejówkiem

(6 903)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 9 418 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przez pierwsze 3 miesiące, czynsz 55 PLN/m2 ------------------------------------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 138,51 m2 na...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Traktorzystów

    Warszawa » Ursus » ul. Traktorzystów

    • 1 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.42 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 3 654 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.56,22 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office (...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursus ul. Traktorzystów

    Warszawa » Ursus » ul. Traktorzystów

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 5 672 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.87,27 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office (...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursus ul. Traktorzystów

    Warszawa » Ursus » ul. Traktorzystów

    • 1 750 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 14 247 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.219,19 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 2 336 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,95m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 2 023 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,81m2 na 2 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Marszałkowskiej, niedaleko stacji Metro Centrum. poleca...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 1 020 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17 m2 na 6 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 2 190 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,70m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nieruchomo...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wspólna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wspólna

    • 10 125 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.153,42 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Mickiewicza

    Warszawa » Żoliborz » ul. Mickiewicza

    • 639 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia:,1-pokojowy lokal biurowy o pow.9 m 2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza, poleca Property Offic...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Długa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Długa

    • 4 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum Warszawy, ale bez kompromisów między klimatem a wygodą? To mieszkanie przy ul. Długiej łączy charakter przedwojennej kamienicy z funkcjonalnym, nowocze...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Mickiewicza

    Warszawa » Żoliborz » ul. Mickiewicza

    • 2 272 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32 m 2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza, poleca Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Wola ul. al. Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa » Wola » ul. Prymasa Tysiąclecia

    • 7 075 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 283 m2 w przyziemiu, w obiekcie magazynowo- warsztatowym na warszawskiej Woli, w okolicy Al. Prymasa Tysiąclecia, poleca Property Office (t...

  • Lokal Warszawa Wola ul. al. Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa » Wola » ul. Prymasa Tysiąclecia

    • 5 150 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow. 103 m2 na poziomie parteru na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i PKP Wars...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. al. Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa » Wola » ul. Prymasa Tysiąclecia

    • 1 105 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow. 17m2 na parterze na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia, poleca Property...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. al. Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa » Wola » ul. Prymasa Tysiąclecia

    • 5 100 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 122 m2 na poziomie parteru na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i PKP Warszawa Wola, pole...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Powązkowska

    Warszawa » Żoliborz » ul. Powązkowska

    • 630 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.18 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [ema...