• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sulejówkiem

(6 903)
  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Wołomin

    • 1 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameraln...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 825 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 201, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 839 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 301, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 107 452 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 405 (dwupoziomowy: 51,78 m + 51,08 m ) , balkon: 5,43 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 275 318 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 11 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 401 (dwupoziomowy: 68,08 m + 48,74 m ) , balkon: 8,58 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 585 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 310, balkon: 5,20 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 810 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 207, balkon: 6,10 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 167 816 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 402 (dwupoziomowy: 63,01 m + 43,57 m ) , balkon: 7,75 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 44 770 € cena
    • 2 420 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2420 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Al. Solidarności, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 5 595 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 74,60 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 11 655 € cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.630 m2 na 3 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach Al. Solidarności, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 8 223 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 105,43 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 12 778 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.163,83 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 10 093 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 148,43 m2 na warszawskim Mokotowie ,na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Chełmskiej, poleca Agencja Nie...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 8 116 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,06 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 16 809 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.215,50 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 7 858 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.100,75 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 11 819 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.151,53 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 8 130 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,24 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Property Office (tel. [tel]...