• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sulejówkiem

(6 903)
  • Nowe

    0%, gotowe mieszkanie deweloperskie w Otwocku

    Otwock » ul. Ługi

    • 558 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania. Mieszkanie wróciło do sprzedaży !!! Budynek B - LOKAL nr A40, loggia: 6,80 m2, Do mieszkania można dokupić garaż nr 62 (34.000) i na...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, ZĄBKI BLISKO M1

    Ząbki

    • 1 186 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% prowizji, - GOTOWA INWESTYCJA Segment skrajny nr 6 - W CENIE 2 M-CA POSTOJOWE Kameralna inwestycja składająca się z 6 segmentów położona w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Do...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska

    Warszawa

    • 15 300 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Poszukujesz nowoczesnego biura w prestiżowej części Warszawy?   Proponujemy przestrzeń, która spełni oczekiwania firm ceniących wygodę, nowoczesność i doskonałą komunikację. Udo...

  • 2 pok. kamienica przy Ogrodzie Saskim, Centrum!
    1 / 14

    Nowe

    2 pok. kamienica przy Ogrodzie Saskim, Centrum!

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w najlepszej lokalizacji w Warszawie! Tuz obok Ogrodu Saskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,35 m2, położone w samym Centrum, tuż obok dw...

  • 4 pokoje na Mokotowie / duża loggia i dwie piwnice

    Nowe

    4 pokoje na Mokotowie / duża loggia i dwie piwnice

    Warszawa

    • 966 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m², położone na 3 piętrze w budynku na zielonym osiedlu Stegny na Mokotowie. Lokal posiada bardzo praktyczny,...

Nowe

Warszawa

    • 15 300 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz nowoczesnego biura w prestiżowej lokalizacji Warszawy? Oferujemy przestrzeń idealną dla firm ceniących komfort, styl i doskonałe połączenia komunikacyjne. Udogodnienia w...

  • Parterowy dom w Ciszycy / 5 minut do Konstancina

    Nowe

    Parterowy dom w Ciszycy / 5 minut do Konstancina

    Ciszyca

    • 2 099 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 11 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni 183 m² (w tym garaż dwustanowiskowy 43 m²), położonego na pięknej działce o powierzchni 1000 m²...

  • Kamienica Powiśle 4 pok. bezpośrednio czynsz w cenie/English

    Nowe

    Kamienica Powiśle 4 pok. bezpośrednio czynsz w cenie/English

    Warszawa

    • 4 250 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Zamieszkaj w pięknej kamienicy na Powiślu w 4 pokojowym cichym mieszkaniu w samym Centrum Warszawy. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane ROZKŁAD Mieszkanie o powierzchni 67 m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %
    1 / 16

    Nowe

    Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 909 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowieckiego Parku Krajobraz...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Warszawa

    • 15 653 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.273 m2 na 6 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w okolicach ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Nowe 2 pokojowe z balkonem,  miejsce postojowe
    1 / 15

    Nowe

    Nowe 2 pokojowe z balkonem, miejsce postojowe

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe na Gocławiu z miejscem postojowym w garażu podziemnym, przy ulicy Umińskiego na rogu z ul. Bora Komorowskiego. Nieruchomość w budynku mieszkalno- usługo...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Warszawa

    • 53 106 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 893 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa

    Warszawa

    • 91 009 zł cena
    • 857 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.857 m2 na 10 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Warszawa

    • 42 639 zł cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 717 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Warszawa

    • 45 816 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.799 m2 na 5 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Warszawa

    • 28 443 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.496 m2 na parterze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 8

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 12 378 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 201 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Krochmalna

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa Wola, Krochmalna

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje o powierzchni 50 m2 oraz ewentualnie miejsce postojowe w garażu podziemnym Świetna lokalizacja * ul. KROCHMALNA 32a - budynek z recepcją, os.zamknięte * DO METRA 5 minu...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży

    Warszawa

    • 17 322 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.171m2 na 2 piętrze w kamienicy biurowej w okolicach Placu Trzech Krzyży, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa

    Warszawa

    • 164 389 zł cena
    • 1 548 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1548 m2 na3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów, poleca Agencja Nieruc...