• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Folusz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sulejówkiem

(6 903)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 275 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 15,94 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 376 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17,21 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 957 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,59 m2 , na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 48 m2 na warszawskich Bielanach, na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego, poleca Agencja...

  • Dom Warszawa Białołęka ul. Kazimierza Szałasa

    Warszawa » Białołęka » ul. Szałasa

    • 1 850 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 350 m², położony na zagospodarowanej działce ze starodrzewem przy ul. Kazimierza Szałasa na tzw. bliskiej Biał...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 18 287 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 241,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 2 380 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew ul. Aleja Wyścigowa

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Wyścigowa

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80 m2 zlokalizowane przy Al. Wyścigowej 4 na warszawskim Mokotowie- Służewcu. Lokal usytuowany na 2-gim piętrze w budynku wybudowa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 7 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 135 m², położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny ukł...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 5 527 € cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 36 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 154,73 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Nowe

    Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Szwedzka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Szwedzka

    • 2 750 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dobrze zagospodarowaną przestrzenią.  Nieruchomość o powierzchni 33,00 m2 zlokalizowana przy ul. Szwedzkiej (5 minut...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Filtrowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Filtrowa

    • 9 428 € cena
    • 593 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 593 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 25 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Apartament 142 m z panoramicznym widokiem, werandą 28 m oraz loggię o powierzchni 3,65 m.przy Parku Mirowskim. Przestronne, doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie, położ...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 9 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób, na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Leszno, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 24 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30 % rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 14-16 osób na na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Siedmiogrodzka

    Warszawa » Wola » ul. Siedmiogrodzka

    • 7 785 € cena
    • 346 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.346 m2 na 8 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 2

    Nowe

    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 8 250 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 48 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 29-32 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 2

    Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 9 600 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 9 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 6-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...