• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sulejówek +20 km
  • Syców +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sulejówkiem

(6 903)
  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 4 950 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 354 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia:3-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 60 900 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 35-42 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • 1 / 2

    Nowe

    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 4 950 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 3 300 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 34 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 14-15 osób w Centrum Warszawy, w odrestaurowanej kamienicy biurowej w okolicach ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 6 600 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: gotowe biuro dla 6 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Rabsztyńska

    Warszawa » Wola » ul. Rabsztyńska

    • 1 479 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 13 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 109,6 m² przy ul. Rabsztyńskiej na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się w nadbudowie kamienicy w spokojnym, wewnętrznym otoczeniu...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 6 600 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2

    Nowe

    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 1 800 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • 1 / 2

    Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 8 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 15 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 7-osobowe umeblowane biuro na 4 piętrze klasycznej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w OKOLICACH ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 2

    Nowe

    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 27 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30 % rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 16-18 osób na na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...

  • 1 / 2

    Nowe

    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 13 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 4 piętrze klasycznej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 8 800 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 489 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 4 piętrze klasycznej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w OKOLICACH ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 22 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30 % rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 14-15 osób na na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...

  • 1 / 2

    Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 6 400 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 78 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 691 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 21-25 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 30 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30% rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 19-20 osób na na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 268 € cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 194 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej i Wilczej, poleca Prop...

  • 1 / 2

    Nowe

    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 6 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...