• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sulejówek
  • Pułtusk +20 km
  • Sulejówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sulejówkiem

(6 903)
  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 39 596 € cena
    • 2 329 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.2329,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 10 548 € cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 620,50 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 15 666 € cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 921,57 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 18 630 € cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1095,90 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum
    1 / 9
    Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym...

  • 2 pokoje z AC, garażem i komórką - Oksza 9
    1 / 9
    2 pokoje z AC, garażem i komórką - Oksza 9

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m², położone przy ul. Herbu Oksza 9 w warszawskim Ursusie. -Nieruchomość- Lokal wykończ...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Łucka
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Łucka

    Warszawa

    • 10 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesne biuro na wynajem przy ul. Łuckiej - 2 miejsca parkingowe w cenie Oferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro zlokalizowane przy ul. Łuckiej, w samym sercu biznesowej Woli....

  • Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²
    1 / 11
    Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Bielany, ul. Loteryjki Do wynajęcia jasne, świeżo umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze (ostatnim) w kame...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum
    Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Wołomin

    • 1 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

• 2-pokojowe mieszkanie bemowo miejsce parkingowe
    1 / 9
    2-pokojowe mieszkanie bemowo miejsce parkingowe

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i miejscem parkingowym – Bemowo, ul. Lazurowa Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Szeligowska
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Szeligowska

    Warszawa

    • 11 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy położony na parterze nowej inwestycji w sercu Bemowa. Nieruchomość charakteryzuje się dużymi witrynami, wysokością 3,30 m...

  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Bródnowskim i metrze
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Bródnowskim i metrze

    Warszawa

    • 490 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie nadaje się do lekki...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Kabaty, Wąwozowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Kabaty, Wąwozowa

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie, z wydzielonym aneksem sypialnianym, o powierzchni 40 m², usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku, zaledwie 100 m od wejś...

  • Kawalerka + balkon i miejsce parkingowe - Ordona 5
    1 / 10
    Kawalerka + balkon i miejsce parkingowe - Ordona 5

    Warszawa

    • 2 750 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka z balkonem i miejscem postojowym przy ul. Ordona 5 w Warszawie. Nieruchomość: Bardzo funkcjonalna, jasna i przestronna. Z pokoju wyjście na sp...

  • 58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki
    1 / 16
    58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 672 750 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na II piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalny...

  • 3pok.pow.63m²,XPiętro,Winda,SuperNiższaCena,Widok
    1 / 16
    3pok.pow.63m²,XPiętro,Winda,SuperNiższaCena,Widok

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,60 m² mieszczące się przy ul. Meander w Warszawie – dzielnica Ursynów. Nieruchomość położona jest na ostatnim X piętrze bloku...

  • stacja metra, tramwaje, autobusy, WKD
    1 / 7
    stacja metra, tramwaje, autobusy, WKD

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem słoneczne (od strony południowej), przestronne i ciche mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kolejowej (19 Dzielnica). Doskonała lokalizacja:...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Warszawa

    • 54 762 zł cena
    • 1 292 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1292 m2 w Śródmieściu na 2 piętrze w biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Konstytucji
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Konstytucji

    Warszawa

    • 7 506 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 88,77 m2 na 1 piętrze kameralnej kamienicy usługowo-biurowej w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Konstytucji, poleca Agencja Ni...

  • Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji
    Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 24 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Placu Konstytucji. Powierzchnia 64,76 m2. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze, w 6-piętrowej w kam...