• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(533)
  • Mieszkanie Żory ul. Malinowa

    Żory » ul. Malinowa

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, niezamieszkałe dotąd mieszkanie (M3), położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub...

  • Dom Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 1 320 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż dom , który łączy funkcjonalność, przestrzeń i przyjemną atmosferę codziennego życia . Idealna propozycja dla osób sz...

  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 516 375 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 60,75m2(mieszkanie F) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 499 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 69,42m2(mieszkanie B) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • Lokal Żory

    Żory

    • 3 990 000 zł cena
    • 506 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, która służy obecnie jako klinika oraz dom do zamieszkania. Budynek o łącznej powierzchni 506 metrów kwadratowych położony na działce o p...

  • Dom Żory Centrum

    Żory

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Dom wolnostojący w ścisłym centrum miasta Żory wraz z niezabudowaną działka usługową o powierzchni 563m2 . Bezpośrednio przy ul. Folware...

  • Dom Żory Baranowice rynek pierwotny

    Żory » Baranowice

    • 690 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący z użytkowym poddaszem na sprzedaż - Żory, spokojna okolica. Na sprzedaż dom jednorodzinny w spokojnej i zielonej dzi...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 235 000 zł cena
    • 1 627 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1627m2 w otoczeniu zieleni, idealna pod zabudowę domu jedno lub kilkurodzinnego! Działka położona jest w rozwijającej się p&oacu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do wynajęcia kawalerka w Pszczynie
    1 / 4
    Do wynajęcia kawalerka w Pszczynie

    Pszczyna

    • 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam mam do wynajęcia od zaraz ładną dwupokojową kawalerkę w centrum Pszczyny dla jednej lub dwóch kulturalnych osób o stałych dochodach, mile widziane osoby starsze Kawalerka je...

  • dom całoroczny

    Dębowiec

    • 650 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Przestronny dom blisko gór z ogrodem zimowym
    1 / 16
    Przestronny dom blisko gór z ogrodem zimowym

    Jasienica

    • 1 190 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferuję do sprzedaży piękny zadbany dom jednorodzinny usytuowany w rejonie zrewitalizowanego parku rekreacyjnego w Jasienicy przy ulicy...

  • sprzedane KOMFORT I ELEGANCJA

    Żory

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 9
    Lokal do wynajęcia

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 600 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MONIKA POŁATYŃSKA Agent prowadzący [tel] Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w Galerii Dworzec w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Słowackiego 2. Oferowany lokal znajduje si...

  • Zaborze -Chybie Najtańsza działka budowlana
    1 / 11
    Zaborze -Chybie Najtańsza działka budowlana

    Zaborze

    • 105 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej miejscowości Chybie - Zaborze, przy ul. Czereśniowej, w województwie Śląsk...

  • mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    mieszkanie do wynajęcia

    Jaworze

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia piętro domu w Jaworzu o pow.84 m2: kuchnia, 3 pokoje, przedpokój, łazienka oraz duży balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Spokojne , widokowe, pełne zieleni położe...

  • Na sprzedaż dom (116m2) w Jasienicy
    1 / 14
    Na sprzedaż dom (116m2) w Jasienicy

    Jasienica

    • 235 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 2 026 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Cena do negocjacji. KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Cena: 235 000 zł Powierzchnia domu: ok 116 m2 (parter 82 m2) Powierzchnia działki: 1...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Kończyce Małe

    Kończyce Małe

    • 395 687 zł cena
    • 11 308 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Doradca restrukturyzacyjny Aneta Brachaczek (nr lic.: 695) prowadzący postępowanie upadłościowe: Mirosława Suchomskiego, Pesel: 60060210236, zam. Poprzeczna 6/4 A, 44-200 Rybnik...

  • Nieruchomość - Suszec

    Suszec

    • 155 950 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warunki sprzedaży z wolnej ręki udziału ½ w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem i garażem zlokalizowanej w Suszcu przy ulicy Grabówki 57, opisanej w ewidencji gruntów dzia...

  • Działka pod zabudowę produkcyjno - usługową
    1 / 16
    Działka pod zabudowę produkcyjno - usługową

    Międzyrzecze Dolne

    • 3 765 305 zł cena
    • 25 183 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Jasienica Strefa Przemysłowa / Niskoemisyjna 2,5181 ha MPZP 11U-P** Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość kome...

  • Klimatyczny domek letniskowy po remoncie
    1 / 5
    Klimatyczny domek letniskowy po remoncie

    Czechowice-Dziedzice

    • 80 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż uroczy domek letniskowy po remoncie, położony w spokojnej i zielonej części Czechowice-Dziedzice, przy ul. Warmińskiego 6. Nier...