• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(534)
  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 129 370 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze F nr 283/251 o wymiarach ok. 28X56 Powierzchnia działki ok 1522 m2 Cena 129 370 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja
    1 / 16
    Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja

    Jasienica

    • 298 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Jasienica, zaledwie 15 minut jazdy od centrum Bielska-Białej! Działka ta jest...

  • Działka budowlana w Jaworzu 3089 m2
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu 3089 m2

    Jaworze

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 089 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działki budowlane w Jaworzu, województwo śląskie, powiat bielski przy ulicy Łubinowej (obok numeru 26) Działka numer 361/25 oraz 36...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 155 000 zł cena
    • 1 983 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze E nr 283/250 o wymiarach ok. 32X57 Powierzchnia działki ok 1983 m2 Cena 155 000 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Lokal w Jaworzu przy ruchliwej trasie - widoczny
    1 / 16
    Lokal w Jaworzu przy ruchliwej trasie - widoczny

    Jaworze

    • 7 250 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący +48 [tel] Lokal handlowo-usługowy w Jaworzu – świetna widoczność! W pierwszej linii przy głównej drodze. Na wynajem lokal o powierzchni 141...

  • Dom po generalnej modernizacji, duża działka
    1 / 16
    Dom po generalnej modernizacji, duża działka

    Pszczyna

    • 950 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Dom po generalnej modernizacji, duża działka 1371 m² Pszczyna, ul. Fredry Powierzchnia użytkowa: 165,13 m² Garaż: 38 m² Działka: 1371 m²...

  • Nowy bliźniak 4 pokoje i salon Jasienica
    1 / 16
    Nowy bliźniak 4 pokoje i salon Jasienica

    Jasienica

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż połowa nowego bliźniaka - idealny dom dla Twojej rodziny! Masz szansę na zakup połowy nowego bliźniaka, budowanego wg projektu...

  • Dom jednorodzinny w Jasienicy
    1 / 16
    Dom jednorodzinny w Jasienicy

    Jasienica

    • 630 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferuję do sprzedaży dom z ogromnym potencjałem. Dom do generalnego wykończenia - z uwagi na przerwanie na pewnym etapie budowy. Dom o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka Pielgrzymowice

    Pielgrzymowice

    • 234 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o łącznej powierzchni 18 600 m² , położona w malowniczej miejscowości Pielgrzymowice , w gminie Gmina Pawłowice . Nieruchomoś...

  • Dom Żory,
    1 / 15
    Dom Żory,

    Żory

    • 780 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz Spokojnego Domu Dla Siebie i Rodziny? Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej. Przedstawiam Ci na sprzedaż dom szeregowy w Żorach-Kleszczówce, o powierzchni użytkowe...

  • Dom Czarków gm. Wielowieś
    1 / 11
    Dom Czarków gm. Wielowieś

    Czarków

    • 590 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 4 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118,72 m2 usadowiony na działce 775 m2 w Czarkowie w pobliżu Tarnowskich Gór, Pyskowic oraz Gliwic....

  • Działka z atrakcyjnym polozeniem
    Działka z atrakcyjnym polozeniem

    Kończyce Małe

    • 150 000 zł cena
    • 1 057 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kończycach Malych powiat cieszyński województwo śląskie.Wszyskie media w granicach działki.Atrakcyjna lokalizacja w pięknej,spokojnej okolicy(szkoła, p...

  • Dom Grodziec gm. Jasienica, Ogrodowa
    Dom Grodziec gm. Jasienica, Ogrodowa

    Grodziec

    • 1 098 979 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 9 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny - 112 m² | działka 1300 m² | spokojna okolica przy lesie Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 112 m², położony na przestronnej działce o...

  • Dom Pszczyna

    Pszczyna

    • 790 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom na sprzedaż blisko centrum! Idealny do zamieszkania lub pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż zadbany dom o powierzchni 220m2 . położony w znakomitej lokalizac...

  • Budynek mieszkalno - usługowy Landek
    1 / 16
    Budynek mieszkalno - usługowy Landek

    Landek

    • 570 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 985 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:EWA HOŃDO PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni 191 mkw na działce o powierzchni 2786...

  • Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²
    1 / 8
    Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²

    Rudziczka

    • 418 750 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 8 działek budowlanych o średniej powierzchni ok. 992 m² oraz 3 działek z przeznaczeniem na drogę o łącznej powierzchni 9 728 m². Całość przezna...

  • Mieszkanie w centrum Czechowic - Dziedzic
    1 / 12
    Mieszkanie w centrum Czechowic - Dziedzic

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia duża kawalerka świeżo po generalnym remoncie w samym centrum Czechowic-Dziedzic. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Kawalerka prezentuje się...

  • Mieszkanie Żory Hańcówka

    Żory

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiam nowoczesne M3, położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub pracownika szukającego wygodnego lokum i prywatności....

  • Mieszkanie Żory os. Korfantego

    Żory » Wojciecha Korfantego

    • 339 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | M4 | 4 piętro | Os. Korfantego | Żory | Z wyposażeniem | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M4 położone na 4. piętrze w niskim bloku na osie...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 141 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29....