• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wola Prażmowska
  • Dobre
  • Zastawie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(534)
  • 1 / 3
    Działka suszec rudziczka

    Suszec

    • 339 000 zł cena
    • 3 278 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż - duża, słoneczna działka budowlana 3278 m² - Rudziczka, blisko natury i rekreacji Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom - z dala od miejskieg...

  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 269 999 zł cena
    • 2 811 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu, ale przerażają Cię lata budowy i formalności? Gotowy "poziom zero": Wykonano już zaawansowane prace ziemne, bliskie poziomowi "zero" - oszczędność na p...

  • Ruptawa ostatnie 3 działki !
    1 / 8
    Ruptawa ostatnie 3 działki !

    Jastrzębie-Zdrój

    • 113 000 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    #dzialkitonaszaspecjalnosc NR OGŁOSZENIA: 379DZ1025 KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY Do...

  • SUPER OFERTA !!! luksus, przestrzeń i wyjątkowa estetyka

    Dębowiec

    • 1 170 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Przestronny dom w otoczeniu zieleni - Mazańcowice
    1 / 16
    Przestronny dom w otoczeniu zieleni - Mazańcowice

    Mazańcowice

    • 899 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 3 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Dom solidny, budowany " dla siebie " - a więc jeśli szukasz komfortowego rodzinnego domu do wprowadzenia - gdzie każdy ma miejsce dla s...

  • Dom w Jaworzu
    1 / 16
    Dom w Jaworzu

    Jaworze

    • 1 130 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 6 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż budynek mieszkalny, jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony zlokalizowany w Jaworzu, powiat bielski, woj....

  • Dom w Górkach Wielkich w urokliwym miejscu
    1 / 16
    Dom w Górkach Wielkich w urokliwym miejscu

    Górki Wielkie

    • 1 150 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 8 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Powierzchnia użytkowa domu – ok 129,2 m2 Powierzchnia działki – 1030 m2 Cena – 1 150 000 zł Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym space...

  • Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego
    1 / 10
    Działka budowlana 1km od jeziora Żywieckiego

    Zarzecze

    • 190 000 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Działka nr 746 – Zarzecze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1720 ha, położona w miejscowości Zarzecze, bezpośrednio przy asfa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Żory,
    1 / 13
    Działka budowlana Żory,

    Żory

    • 260 000 zł cena
    • 1 635 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod budowę domu, które zapewni Ci prywatność i wytchnienie? Ta wyjątkowa działka łączy strefę budowlaną z rozległym terenem zielonym, który od strony ogrodu grani...

  • Widok na góry, Spokojna okolica
    1 / 16
    Widok na góry, Spokojna okolica

    Górki Wielkie

    • 213 900 zł cena
    • 764 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 764 m², usytuowaną w Górkach Wielkich przy ul. Nowy Świat (w...

  • Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja
    1 / 8
    Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja

    Jasienica

    • 375 000 zł cena
    • 2 799 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Jasienica, zaledwie 15 minut...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 115 000 zł cena
    • 1 384 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący +48 [tel] Oferta dotyczy działki o numerze B nr 283/247 o wymiarach ok. 24X57 Powierzchnia działki ok 1384 m2 Cena 115 000 zł Na sprzedaż 5 z 7...

  • Działka usługowo-mieszkaniowa TOP lokalizacja
    1 / 16
    Działka usługowo-mieszkaniowa TOP lokalizacja

    Czechowice-Dziedzice

    • 539 000 zł cena
    • 1 468 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę usługowo-mieszkaniową położoną w doskonałej lokalizacji przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dzie...

  • Tam, gdzie poranki smakują inaczej
    1 / 16
    Tam, gdzie poranki smakują inaczej

    Iłownica

    • 277 650 zł cena
    • 1 851 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 1851 m² na granicy Iłownicy i Roztropic cisza, zieleń, piękne widoki Możliwość zamiany na mieszkanie (!) Na sprzedaż dzi...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 115 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze C nr 283/248 o wymiarach ok. 24X56 Powierzchnia działki ok 1382 m2 Cena 115 000 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Wyjątkowy dom w malowniczym otoczeniu
    1 / 16
    Wyjątkowy dom w malowniczym otoczeniu

    Międzyrzecze Dolne

    • 1 100 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w Międzyrzeczu Dolnym w województwie śląskim. Nieruchomość o powierzchni 19...

  • Kameralne budowlane 1098m2 w Jasienicy
    1 / 16
    Kameralne budowlane 1098m2 w Jasienicy

    Jasienica

    • 199 000 zł cena
    • 1 098 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 191/11 przy ul. Osiedlo...

  • 1 / 4
    Działka Pawłowice

    Pawłowice

    • 207 350 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Pawłowice, 1430 m² - świetna lokalizacja, atrakcyjna cena! TYLKO U NAS! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1430 m...

  • 1 / 4
    Działka Żory Rój

    Żory » Rój

    • 350 000 zł cena
    • 8 580 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowgo zgiełku? Działka budowlano-rolna z dwoma stawami hodowlanymi - twoja prywatna oaza...

  • 1 / 4
    Działka Żory Rowień

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 260 000 zł cena
    • 696 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA! Działka budowlana Żory- Rowień ul. Cysterska/Wiklinowa (róg dwóch ulic). POWIERZ...