• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(534)
  • Ochaby Małe - wolnostojący dom na sprzedaż.
    1 / 12
    Ochaby Małe - wolnostojący dom na sprzedaż.

    Skoczów

    • 399 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 1 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany w Ochabach Małych koło Skoczowa. W skład domu wchodzi wysoki parter i przyziemie. Na parterze znajdują się cztery pokoje, kuchni...

  • dwupokojowe idealne pod inwestycję TYLKO W NASZYM BIURZE

    Jastrzębie-Zdrój

    • 225 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Żory Kleszczów

    Żory » Kleszczów

    • 200 000 zł cena
    • 875 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 875 m położona w Żorach, w dzielnicy Kleszczów, niedaleko ul. Wyzwolenia. To ustronne miejsce, idealne dla osób ceniących spokój i...

  • Działka Pawłowice

    Pawłowice

    • 207 350 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Pawłowice, 1430 m² - świetna lokalizacja, atrakcyjna cena! TYLKO U NAS! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1430 m...

  • Działka Jaworze Centrum

    Jaworze

    • 360 000 zł cena
    • 1 168 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | WYJĄTKOWA DZIAŁKA W JAWORZU - RELAKS U STÓP BESKIDÓW ​ Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję w spokojnej, prestiżowej okoli...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 2 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | Duże mieszkanie czteropokojowe do wynajęcia na osiedlu Sikorskiego w niskim bloku. Nowoczesne mieszkanie w układzie szwedzkim, na 4 piętrze niskiego bloku. Wyposażone...

  • Działka budowlana Żory Rój
    1 / 6
    Działka budowlana Żory Rój

    Żory

    • 279 000 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 989 m², położoną w Żorach, dzielnica Rój. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20,5 m x 48 m, co czyni ją idealną p...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 343 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 6. piętrze bloku z windą (winda staje na piętrze). Mieszkanie wykończone było &bd...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Żory Centrum

    Żory

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    | Klimatyczne mieszkanie w centrum miasta z klimatyzacją . DLACZEGO WARTO? nowe , przestronne, wyposażone mieszkanie dwupokojowe duży salon z otwarta...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 125 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlano- usługowa 850 m² - Suszec - media przy działce, asfaltowy dojazd! Działka z przeznaczeniem budowlano-usługowym - idealna pod dom, firmę lub inw...

  • Działka Rudziczka 1600m2
    Działka Rudziczka 1600m2

    Rudziczka

    • 200 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy atrakcyjną działkę budowlaną w Rudziczce 1600m2 , bez szkód górniczych, z pełną infrastrukturą: prądem, wodą, gazem i kanalizacją, dojazd drogą asfaltową, blisko malowni...

  • Dom Kobielice wolnostojący dwurodzinny 200m2
    1 / 16
    Dom Kobielice wolnostojący dwurodzinny 200m2

    Pszczyna

    • 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący Kobielice do zamieszkania 200m2 dwurodzinny częściowo podpiwniczony na działce ok. 1250m2 . Blisko Pszczyny. Dom piętrowy- piwnica: kotłownia, 2 pomieszc...

  • Nieruchomość zabudowana - Suszec

    Suszec

    • 283 500 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 1 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 31.01.2025 roku GL1G/GU/905/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadł...

  • Ciepłe domy parterowe, Połomia, pow. wodzisławski.
    1 / 6
    Ciepłe domy parterowe, Połomia, pow. wodzisławski.

    Połomia

    • 619 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom parterowy w Połomi, gmina Mszana, powiat wodzisławski.  Nieruchomość i jej położenie sprzyjające rodzinom z dziećmi, jak i osobą starszym. Nowe - kameralne osiedle domków....

  • Dom po gruntownym rem. Zebrzydowice, pow. cieszyński.
    1 / 16
    Dom po gruntownym rem. Zebrzydowice, pow. cieszyński.

    Zebrzydowice

    • 959 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom po gruntownym remoncie (stan zgodny z wizualizacją), Zebrzydowice, powiat cieszyński, działka o powierzchni ok.756 m2, podpiwniczenie, duży garaż, 2 sypialnie, salon, jadalnia...

  • umeblowane na 1 pietrze

    Jastrzębie-Zdrój

    • 275 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 499 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż - atrakcyjna działka budowlana 2100 m² w Żorach - idealna pod inwestycję deweloperską! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchn...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW/PSZCZYNY
    1 / 8
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW/PSZCZYNY

    Czarków

    • 211 000 zł cena
    • 1 384 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działka budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 25 ( województwo śląskie , pow...

  • Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.
    1 / 16
    Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.

    Goczałkowice-Zdrój

    • 560 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecamy Państwu na sprzedaż nowe, solidnie wykonane apartamenty na parterze - pozostało 1 mieszkanie oraz na 1 piętrze - pozostały 4 mieszkania położone w miejscowości uzdrowiskow...

  • 1 / 2
    Działka Żory Rój

    Żory » Rój

    • 289 000 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 989 m2 a jej lokalizacja to Żory Rój. Cicha i spokojna okolica. Nedaleko do drogi Racibórz Pszczyna. Dostępne media: prąd, woda, gaz. Powyższy...