• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(533)
  • Dom Żory Centrum

    Żory

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Dom wolnostojący w ścisłym centrum miasta Żory wraz z niezabudowaną działka usługową o powierzchni 563m2 . Bezpośrednio przy ul. Folware...

  • DZIAŁKA WIDOKOWA –IDEALNA POD OSIEDLE DOMÓW PREMIU
    1 / 16
    DZIAŁKA WIDOKOWA –IDEALNA POD OSIEDLE DOMÓW PREMIU

    Jasienica

    • 2 000 000 zł cena
    • 20 427 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro DZIAŁKA WIDOKOWA NA WZGÓRZU IDEALNA POD KAMERALNE OSIEDLE DOMÓW PREMIUM #Jasienica, pow...

  • " Działka rolna i las w gratisie "
    1 / 4
    " Działka rolna i las w gratisie "

    Kończyce Wielkie

    • 60 000 zł cena
    • 3 439 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Atrakcyjna działka rolna z udziałem w lesie – doskonała inwestycja w naturę! Miejscowoś...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 129 000 zł cena
    • 890 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 890 m² - Suszec, powiat pszczyński Idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycje deweloperską. Możliwość kupienia sąsiedniej działki!. Lokaliz...

  • dom do wykończenia KUPUJĄC PIERWSZE "M" nie płacisz podatku PCC

    Zabłocie

    • 648 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • idealne na pierwsze "M" lub pod inwestycję

    Jastrzębie-Zdrój

    • 185 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Umeblowany i wyposażony dom 181 m2 położony w malowniczym miejscu

    Żory

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 812 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • mieszkanie na wynajem
    1 / 14
    mieszkanie na wynajem

    Pszczyna

    • 2 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem w Pszczynie na os Piastów. Powierzchnia użytkowa 61 m2 .Do dyspozycji 3 pokoje oraz łazienka ,toaleta i kuchnia . Jest również balkon Bardzo dobra lokalizacj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom bez wkładu finansowego, pełne wyposażenia, Zebrzydowice.
    1 / 16
    Dom bez wkładu finansowego, pełne wyposażenia, Zebrzydowice.

    Zebrzydowice

    • 849 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 5 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyposażony dom wolnostojący o pow. użytkowej 156 m2. Zebrzydowice, powiat cieszyński, działka o powierzchni 1132 m2, 3 sypialnie, 1 salon, 2 łazienki, kuchnia z jadalnią, garderoba...

  • Działka Rudziczka 750m2 blisko las
    Działka Rudziczka 750m2 blisko las

    Rudziczka

    • 131 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjną działkę budowlaną Rudziczka o powierzchni 750 m². Cisza, las i wszystkie media miejsce na Twój wymarzony dom. 3 minuty do Biedronki w Suszcu. Położoną w spokojnej i ziel...

  • SUPER OFERTA

    Międzyrzecze Górne

    • 599 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • dom do wykończenia

    Międzyrzecze Dolne

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.
    1 / 10
    Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.

    Mnich

    • 79 900 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka budowlana, Chybie-Mnich. W MPZP symbol MN, powierzchnia 916 m2 . Teren płaski, dostępne media: woda, en. elektryczna, gaz. Oferta tylko w naszym biurze, serdecznie...

  • Dom Jastrzębie-Zdr, dzielnica Moszczenica, duża działka.
    1 / 16
    Dom Jastrzębie-Zdr, dzielnica Moszczenica, duża działka.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 359 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 599 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA-REZERWACJA-REZERWACJA Dom z potencjałem, nawet dla dwóch rodzin. Jastrzębie-Zdrój, dzielnica Moszczenica. Powierzchnia całkowita działki to 1809 m2 (w obecnym MPZP częś...

  • Działka Studzionka

    Studzionka

    • 449 000 zł cena
    • 4 580 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną ze stuletnim domem - Studzionka, gm. Pszczyna. Fakty: Powierzchnia całkowita: 4 580 m²...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 599 000 zł cena
    • 3 759 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa - Suszec, 3759 m², ogrodzona Na sprzedaż działka o powierzchni 3759 m², położona w miejscowości Suszec , z przeznacz...

  • 1 / 4
    Działka Żory Centrum

    Żory

    • 2 000 000 zł cena
    • 5 946 m2 powierzchnia
    • 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Oferta idealna dla inwestorów! Tylko i wyłącznie w naszym biurze! Działka usługowa Żory - Śródmieście, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic, idealna pod stac...

  • Działka Jasienica

    Jasienica

    • 1 554 000 zł cena
    • 42 169 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działka rolna w Jasienicy koło Bielska-Białej Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 4, 2169 ha, klasie ziemi: RIVb, PsIV, PsV, LsIV, Lzr-RIVb. Do działki prow...

  • Działka Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 260 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Działka budowlana i rekreacyjna w to miejsce wyjątkowe ponieważ łączy w sobie zarówno bliskość wszelkich dogodności cywilizacyjnych jak i prywatną część ogrodową. Na...

  • Dom Żory Centrum rynek pierwotny

    Żory

    • 950 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 691 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | W swojej ofercie posiadam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (rogowy segment). powierzchnia działki 453m2. Nieruchomość zlokalizowana bardzo blisko centrum Żor, a zara...