• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Strumień +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(534)
  • Dom Żory Centrum rynek pierwotny

    Żory

    • 950 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 691 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | W swojej ofercie posiadam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (rogowy segment). powierzchnia działki 453m2. Nieruchomość zlokalizowana bardzo blisko centrum Żor, a zara...

  • Dom Żory Centrum rynek pierwotny

    Żory

    • 880 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | W swojej ofercie posiadam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (środkowy segment). Powierzchnia działki 325 m2. Nieruchomość zlokalizowana bardzo blisko centrum Żor, a z...

  • Biuro do wynajęcia z zapleczem socjalnym w Harbutowicach.
    1 / 7
    Biuro do wynajęcia z zapleczem socjalnym w Harbutowicach.

    Harbutowice

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro z zapleczem socjalnym / aneks kuchenny + toaleta / o powierzchni całkowitej około 35m2 na parterze w budynku użytkowym. Media : prąd, woda, gaz / CO gazowe /, ka...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 628 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana- 3356 m² - Suszec Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3356 m², zlokalizowana w Suszcu, w spokojnej okolicy z luźną zab...

  • Działka budowlana Międzyrzecze Dolne, pow. bielski
    1 / 3
    Działka budowlana Międzyrzecze Dolne, pow. bielski

    Międzyrzecze Dolne

    • 265 000 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, położoną w Międzyrzeczu Dolnym, około 11 km od miasta Bielsko-Biała. Działka ma uregulowaną sytuację prawną, czystą księgę wieczystą - bez obciążeń ora...

  • Działka Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 420 000 zł cena
    • 1 452 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Tylko i wyłącznie u nas! Działka budowlana Żory-Rogoźna 1452m2 Bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej! Idealna pod inwestycję, możliwość postawienia domów zab...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 890 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | NOWOCZESNY APARTAMENT TRZYPOZIOMOWY - 140 m² + OPCJA TARASU | GARAŻ + 2 MIEJSCA PARKINGOWE | ŚWIETNA LOKALIZACJA Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, kt&...

  • Dom Żory Rój

    Żory » Rój

    • 939 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | W swojej ofercie mamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim premium! w bardzo wysokim standardzie. Nowoczesna bryła budynku zlokalizowana jest w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ochaby Wielkie dom wolnostojący do zamieszkania
    1 / 16
    Ochaby Wielkie dom wolnostojący do zamieszkania

    Ochaby Wielkie

    • 950 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WOLNOSTOJĄCY DOM DO ZAMIESZKANIA OCHABY WIELKIE OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojacy parterowy z użytkowym poddaszem oddany do użytkowania w...

  • Działka Żory

    Żory

    • 250 000 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlano-usługowa 801 m² - Żory | media, MPZP, blisko A1 ! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 801 m², położona w Żorach - pr...

  • Dom Żory rynek pierwotny

    Żory

    • 639 900 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | REZERWACJA!! Jedyna taka oferta !tylko i wyłącznie u nas! Piękny dom wolnostojący z płaskim dachem i garażem w bryle! Przedstawiam Państwu ofertę nowocz...

  • 1 / 4
    Działka Jasienica

    Jasienica

    • 4 532 000 zł cena
    • 32 622 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Działka przemysłowa PU 3,236 ha w Jasienicy k/Bielska-Białej Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłową, o numerze ewidencyjnym 714/5, położoną w Jasienicy koło Bielska-Bi...

  • Wynajmę lokal
    1 / 6
    Wynajmę lokal

    Czechowice-Dziedzice

    • 3 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal położony jest w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Jagiellońskiej. Zapraszam do kontaktu.

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 360 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    | Na sprzedaż - inwestycyjne mieszkanie 37 m² | Żory, os. Sikorskiego | Gotowiec inwestycyjny z kontem na Bookingu! Lokalizacja: Żory, osiedle Sikorskiego Powierzc...

  • Działka rolna Kobielice ok. 1ha
    Działka rolna Kobielice ok. 1ha

    Kobielice

    • 80 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka Kobielice ok. 1ha działka na razie przeznaczona na cele rolne. Możliwość powiększenia gospodarstwa rolnego. lub na rekreacje. Atuty działki: Idealna pod rekreacje – duża...

  • 1 / 4
    Lokal Żory os. Księcia Władysława

    Żory » Księcia Władysława

    • 420 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Lokal handlowo-usługowy w centrum - gotowa inwestycja z najemcą Na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m², położony w doskonałej lokaliza...

  • Działka budowlana w Jaworzu, doskonała lokalizacja
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu, doskonała lokalizacja

    Jaworze

    • 396 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana numer 329/20 o powierzchni 990m2 w Jaworzu ul. Wiejska, województwo śląskie, powiat bielski Kształt prostokąt, w...

  • Dom Żory Osiny

    Żory » Osiny

    • 2 950 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 4 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Piękny i przestronny dworek o powierzchni 449 m2, położony w samym sercu Żor, czeka na nowego właściciela! Zjawiskowa nieruchomość na działce o powie...

  • Działka Jasienica

    Jasienica

    • 945 000 zł cena
    • 8 329 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż 83,29 ar deweloperska na 8 dwulokalowych budynków mieszkalnych Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną, widokową nieruchomość gruntową, zlokalizowan...

  • Mieszkanie Jarząbkowice

    Jarząbkowice

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem! - Jarząbkowice, gmina Pawłowice Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,10 m² położone w cichej, zielonej okolicy w mi...