• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Morzęcin Mały
  • Prehoryłe
  • Mroczeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Poręba

(1)
  • Sprzedam działkę w Porębie pow. 1091 m2 Cena 95 000 zł

    Poręba

    • 95 000 zł cena
    • 1 091 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyłączność!!! Do sprzedaży ładna działka budowlana o pow. 1091 m2, położona w w spokojnej i urokliwej okolicy w miejscowości Poręba. Działka znajduje się w miejscowości nieobjęte...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Radostowice

    Pszczyna

    • 289 000 zł cena
    • 8 990 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Radostowice budowlano-rolna 8990m2 około 2000 m2 budowlanej działki . Szerokość 34m, prąd , woda, gaz. Droga asfaltowa.

  • Lokal Pszczyna

    Pszczyna

    • 24 900 000 zł cena
    • 9 100 m2 powierzchnia
    • 2 737 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zabytkowy Gmach Dyrekcji w sercu Pszczyny Unikalna okazja inwestycyjna dla deweloperów i inwestorów instytucjonalnych. Obiekt o prestiżowej lokalizacji i ogr...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Pszczyna

    • 1 092 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW/PSZCZYNY
    1 / 8
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW/PSZCZYNY

    Czarków

    • 211 000 zł cena
    • 1 384 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działka budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 25 ( województwo śląskie , pow...

  • Dom Kobielice wolnostojący dwurodzinny 200m2
    1 / 16
    Dom Kobielice wolnostojący dwurodzinny 200m2

    Pszczyna

    • 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący Kobielice do zamieszkania 200m2 dwurodzinny częściowo podpiwniczony na działce ok. 1250m2 . Blisko Pszczyny. Dom piętrowy- piwnica: kotłownia, 2 pomieszc...

  • Działka rolna Kobielice ok. 1ha
    Działka rolna Kobielice ok. 1ha

    Kobielice

    • 80 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka Kobielice ok. 1ha działka na razie przeznaczona na cele rolne. Możliwość powiększenia gospodarstwa rolnego. lub na rekreacje. Atuty działki: Idealna pod rekreacje – duża...

  • mieszkanie na wynajem
    1 / 14
    mieszkanie na wynajem

    Pszczyna

    • 2 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem w Pszczynie na os Piastów. Powierzchnia użytkowa 61 m2 .Do dyspozycji 3 pokoje oraz łazienka ,toaleta i kuchnia . Jest również balkon Bardzo dobra lokalizacj...

  • Do wynajęcia kawalerka w Pszczynie
    1 / 4
    Do wynajęcia kawalerka w Pszczynie

    Pszczyna

    • 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam mam do wynajęcia od zaraz ładną dwupokojową kawalerkę w centrum Pszczyny dla jednej lub dwóch kulturalnych osób o stałych dochodach, mile widziane osoby starsze Kawalerka je...

  • Kawalerka do wynajęcia
    1 / 9
    Kawalerka do wynajęcia

    Pszczyna

    • 1 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam Mam do wynanajęcia od zaraz ładną kawalerkę z dużym balkonem w centrum Pszczyny dla jednej osoby niepalącej bez zwierząt o stałych dochodach .Mieszkanie znajduje się na 1 p...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 10
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 122 000 zł cena
    • 891 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działki budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 29 ( województwo śląskie , pow...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 134 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 13
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 156 000 zł cena
    • 1 155 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29....

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 10
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 111 000 zł cena
    • 809 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 145 000 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 122 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 13
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 156 000 zł cena
    • 1 156 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 141 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom Pszczyna

    Pszczyna

    • 790 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom na sprzedaż blisko centrum! Idealny do zamieszkania lub pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż zadbany dom o powierzchni 220m2 . położony w znakomitej lokalizac...

  • Dom Czarków gm. Wielowieś
    1 / 11
    Dom Czarków gm. Wielowieś

    Czarków

    • 590 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 4 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118,72 m2 usadowiony na działce 775 m2 w Czarkowie w pobliżu Tarnowskich Gór, Pyskowic oraz Gliwic....

  • Dom po generalnej modernizacji, duża działka
    1 / 16
    Dom po generalnej modernizacji, duża działka

    Pszczyna

    • 950 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Dom po generalnej modernizacji, duża działka 1371 m² Pszczyna, ul. Fredry Powierzchnia użytkowa: 165,13 m² Garaż: 38 m² Działka: 1371 m²...

  • Wynajme dom 3 pokoje
    1 / 8
    Wynajme dom 3 pokoje

    Pszczyna

    • 1 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom w dzielnicy Pszczyna Stara Wieś dom wykończony, jest to góra dom , dołu nikt nie zamieszkuje. Nowa lodówka, nowa pralka 2 sypialnie i salon oraz duża łazienka i kuchnia z balk...

  • Lokal użytkowy Pszczyna
    1 / 2
    Lokal użytkowy Pszczyna

    Pszczyna

    • 5 900 zł cena
    • 428 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna o pow. 428m2. Położona w Miedźnej, przy ul. Bieruńskiej (9km od Pszczyny). Szybki wyjazd na drogę 933, blisko do DK1. W budynku obok do...

  • Natura, przyroda, cisza i spokój :)
    1 / 10
    Natura, przyroda, cisza i spokój :)

    Czarków

    • 249 000 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NR OGŁOSZENIA: #383DZ0325 Wyjątkowe miejsce. Kameralne osiedle domów letniskowych oraz jednorodzinnych w środku lasu! Natura, przyroda, cisza i spokój :) #dzialkitonaszaspecjalnos...

  • Natura, przyroda, cisza i spokój :)
    1 / 10
    Natura, przyroda, cisza i spokój :)

    Czarków

    • 125 000 zł cena
    • 754 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Kawalerka w Pszczynie
    1 / 9
    Kawalerka w Pszczynie

    Pszczyna

    • 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam Mam do wynajęcia kawalerkę dla jednej l Niepalącej osoby Mile widziane osoby starsze.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowej kamienicy 100m od rynku , z widokiem na...

  • Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie
    1 / 16
    Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie

    Czarków

    • 1 290 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 19 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowy apartament o powierzchni 67 m2 z przestronnym tarasem, położony w cichej, zielonej części Czarkowa koło Pszczyny. To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą połączyć no...

  • Mieszkanie Pszczyna
    1 / 15
    Mieszkanie Pszczyna

    Pszczyna

    • 530 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam ostatnie wolne mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze o powierzchni 63.21 m2 z wyjściem na ogród. Zlokalizowane w Jankowicach, dzielnica Podstarzyniec, powiat psz...

  • Dom Łąka gm. Pszczyna
    Dom Łąka gm. Pszczyna

    Łąka

    • 1 899 876 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni około 225 m² , położony na działce o powierzchni ponad 800 m² . Nieruchomość jest obecnie...