• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(533)
  • Dom Suszec centrum do remontu na działce ok. 2000m2
    1 / 10
    Dom Suszec centrum do remontu na działce ok. 2000m2

    Suszec

    • 499 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Stan do remontu w Gminie Suszec centrum Stan do remontu ,lata 90 te. wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony o powierzchni 160m2 na działce o pow...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-6, w układzie pokoi 2x2, starannie wykończone, o powierzchni 70 m², położone na VII piętrze wysokiego bloku przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum

    Jastrzębie-Zdrój

    • 360 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-4 położone na trzecim piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Jasnej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, wodnokana...

  • 1 / 4
    Działka Suszec

    Suszec

    • 799 000 zł cena
    • 5 474 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Piekna działka pod realizację inwestycji developerskiej. Płaska, prostokątna i z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej, zgodnie z MPZP wzdłuż długie granicy działki jest...

  • Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2
    1 / 2
    Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2

    Mnich

    • 169 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka składająca się z części budowlanej ok.900 m2 i części rolnej ok.4200 m2. Sprzedaż tylko obu na raz w cenie 169000 zł Mnich, Gmina Chybie, powiat cieszyński. Możliwe p...

  • Działka budowlana–Czechowice-Dziedzice ul. Stawowa
    1 / 16
    Działka budowlana–Czechowice-Dziedzice ul. Stawowa

    Czechowice-Dziedzice

    • 299 000 zł cena
    • 1 190 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1190 m², położona w atrakcyjnej części Czechowic-Dziedzic przy ulicy Stawowej. ( za numerem 78k) Nu...

  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 119 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, o powierzchni 1063 m2 Informacje o działce Działki znajdują się w zacisznej ulicy Pogwizdowa, 300 m od ulicy Cieszyńskiej. Dojazd na działkę nieurządzon...

  • Właściciel, Sprzedam działkę w Skrzyszowie rolno-bud
    1 / 4
    Właściciel, Sprzedam działkę w Skrzyszowie rolno-bud

    Skrzyszów

    • 115 000 zł cena
    • 5 045 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w cichym miejscu, w granicy płynie niewielki strumyk z pitną wodą, dojazd asfalt, częściowo ogrodzona.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Bąków

    Bąków

    • 3 800 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka usługowo- mieszkaniowa. Cała działka jest objęta miejscowym planem. Działka posiada dwa zjazdy z DK81 (wymagają jednak odświeżenia). Część usługowa zajmuje ok. 2,3...

  • Działka Zaborze ul. Darwina

    Zaborze » ul. Darwina

    • 99 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1093 m - Oferta wyłączna Opoka Nieruchomości Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1093 m, położoną w spokojnej, wiejskiej okolicy. Nier...

  • Działka Zamarski

    Zamarski

    • 130 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, widokowa , 963 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, widokowa, o powierzchni 963 m Piękna, widokowa...

  • Działka Łączka

    Łączka

    • 904 680 zł cena
    • 10 052 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Informacje o działce Lo kal izacja i dostęp: Działka o łącznej powierzchni ponad 1 ha (10 000 m) , przeznaczona pod zabudowę usługową , położona jest w atrakcyjnej i spok...

  • Działka Górki Wielkie

    Górki Wielkie

    • 415 000 zł cena
    • 1 746 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ziałka budowlana Górki Wielkie 1746 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości nie szukaj dalej ! Działka budowlana 1746 m, w pełni uzbrojona Wyjątkowa dział...

  • Dom Pogwizdów rynek pierwotny

    Pogwizdów

    • 890 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 178 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w stanie deweloperskim 190 m Dom o powierzchni zabudowy 190 m z garażem w bryle budynku i dwoma miejscami parkingowymi. Powierzchnia użytkowa domu 124 m. Działka o powierzchn...

  • Dom Świerklany

    Świerklany

    • 529 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 785 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom zlokalizowany w Świerklanach Dolnych. Mieści się na działce o powierzchni 1790 m2. Budynek o powierzchni ok. 180 m2 powierzchni użytkowej. W całości podpiwnic...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie typu M3, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Świetna propozycja dla osób szukających nowoczesnej, przytulnej przestrzeni w doskonałe...

  • M2 I piętro niski blok
    1 / 2
    M2 I piętro niski blok

    Jastrzębie-Zdrój

    • 128 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w centrum niski blok I piętro OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 2 ( 26 m2) , usytuowane na ulicy Warmińskiej na I piętrze niskiego...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 460 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Aspect Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane na cenionym i zielonym osiedlu Gwark&...

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Działka przy głównej drodze.
    1 / 4
    Działka przy głównej drodze.

    Pruchna

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro REZERWACJA 1.Przeznaczenie podstawowe: a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagro...