• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(533)
  • 1 / 3
    Działka Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 290 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Tylko i wyłącznie u nas! Działka budowlana Żory-Rogoźna 1240m2 Działka położona w spokojnym, ale również świetnie skomunikowanym miejscu. W ok...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wrocławska
    1 / 6
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wrocławska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 70 metrowe mieszkanie z balkonem, w centrum Jastrzębia Zdroju na osiedlu Staszica przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku w ukł...

  • M-4 48 m2,balkon, 2p.niski blok, Jastrzębie-Z. ul.Wiejska.
    1 / 14
    M-4 48 m2,balkon, 2p.niski blok, Jastrzębie-Z. ul.Wiejska.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 219 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa oferta. Umeblowane M, gotowe do zamieszkania, bez nakładów finansowych. Mieszkanie M-4, osiedle Złote łany, ul.Wiejska w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, p...

  • Parterowy, przestronny dom -Dębowiec
    1 / 16
    Parterowy, przestronny dom -Dębowiec

    Dębowiec

    • 1 049 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 857 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Przestronny parterowy dom na sprzedaż w Dębowcu - idealna lokalizacja blisko Cieszyna! Jeśli marzysz o komfortowym domu w malowniczej ok...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 175 100 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Kornelii Wowra osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp-s...

  • Przytulne mieszkanie typu M-4 blisko Rynku Skoczowa.
    1 / 15
    Przytulne mieszkanie typu M-4 blisko Rynku Skoczowa.

    Skoczów

    • 470 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy Państwu ciche, przytulne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni wg KW 83,76m2` położone w kamienicy na 2 piętrze w odległości około 170m od Rynku miasta. Lokal mieszkalny...

  • LOKALE od ZARAZ Jastrzębie-Zdrój, Park Zdrojowy
    1 / 10
    LOKALE od ZARAZ Jastrzębie-Zdrój, Park Zdrojowy

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia dwa lokale w Jastrzębiu-Zdroju od zaraz świeżo po remoncie, parter. Kolor zielony na zdjęciu. Możliwość jednego lokalu lub dwóch. Obok lokalu znajduje się park zdrojow...

  • Duże mieszkanie jak DOM
    1 / 7
    Duże mieszkanie jak DOM

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Szanowni Państwo, Przedmiotem najmu jest ogromne mieszkanie w dużym nowym ocieplonym budynku (mieszczące się na samym dole - parter), który jest wyposażony we wszystkie media. Je...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 6
    Wynajmę kawalerkę

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę od zaraz kawalerkę w Jastrzębiu-Zdroju w Zdroju. Obok parku w nowym budynku, ocieplonym. Obok sklepy, przystanki, szkoły, banki... Metraż 40; 2 pokoje; Mój numer: [tel]

  • MIESZKANIE JAK DOM- PO REMONCIE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
    1 / 8
    MIESZKANIE JAK DOM- PO REMONCIE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 600 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę jedną kondygnację domu (I piętro). Wiele pokoi, dwie łazienki, duży metraż, po remoncie. Najlepiej duże rodziny. Również możliwy parking, miejsce na grilla, miejsce na podw...

  • Duże mieszkanie
    1 / 7
    Duże mieszkanie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

• Komfortowe mieszkanie dla większej rodziny
    1 / 7
    Komfortowe mieszkanie dla większej rodziny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Od zaraz nowe wyremontowane mieszkanie, dla dużej rodziny z dziećmi. Mieszkanie jest wyposażone we wszystkie media. Mieści się w Jastrzębiu-Zdroju, w dzielnicy Zdrój obok Parku Zdr...

  • Kawalerka w Zdroju od zaraz
    1 / 2
    Kawalerka w Zdroju od zaraz

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Od zaraz kawalerka w Zdroju obok parku zdrojowego. Obok sklepy, kościół, poczta, przystanki. Możliwość wprowadzenia od zaraz. Warunek - co najmniej na 3 miesiące. Kontakt: [tel]

  • Mieszkania dla rodzin
    1 / 7
    Mieszkania dla rodzin

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, przedmiotem wynajmu jest nowowybudowane mieszkanie położone w Jastrzębiu Zdroju, dokładnie w samym sercu w parku, obok Hotelu Dąbrówka i Kościoła. Mieszkanie zn...

  • Wynajmę dużą kawalerkę w Jastrzębiu Zdroju
    Wynajmę dużą kawalerkę w Jastrzębiu Zdroju

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 250 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę kawalerkę z ogródkiem w Jastrzębiu Zdroju przy ul. 1Maja . Od zaraz cena to 1250 plus media. Kontakt : [tel]. Poszukiwana osoba spokojna ceniąca ciszę spokój...

  • Kawalerka od zaraz
    1 / 4
    Kawalerka od zaraz

    Jastrzębie-Zdrój

    • 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Od zaraz kawalerka na wynajem miejsce parkingowe.

  • Dom Suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 529 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 649 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Suszcu. Dom o powierzchni 145 m2 w stanie surowym zamkniętym (z zewnątrz kompletnie wykończony), położony na...

  • Dom suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 579 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Piękny dom wolnostojący z garażem w bryle gmina Suszec powiat pszczyński 700m -działki Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Suszcu. Dom o pow...

  • Wynajmę lokale biurowe
    1 / 10
    Wynajmę lokale biurowe

    Rudołtowice

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 2 pomieszczenia biurowe znajdujące się w Rudołtowicach przy ul.Rudawki 2 (okolice Pszczyny, Oświęcimia) na parterze. Lokal 1 składa się z 4 pomieszczeń o łącznej powi...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną ROD IRYS
    1 / 11
    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD IRYS

    Jastrzębie-Zdrój

    • 45 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka rekreacyjna na terenie ROD ,,Irys'' w Jastrzębiu Zdroju. Domek na zewnątrz po całkowitym remoncie remoncie, położono nowa papę na dachu, wymieniono...