• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(534)
  • wynajmę lokal biuro kancelarie gastronomia
    wynajmę lokal biuro kancelarie gastronomia

    Jastrzębie-Zdrój

    • 2 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Okazały budynek (do wynajęcia środkowa kondygnacja) w centrum najpiękniejszej dzielnicy Jastrzębia Zdroju, obok słynnego Hotelu Dąbrówka, wychodzący oknami na Park Zdrojowy, do któ...

  • wynajmę na gastronomię lokal na mieszkanie biuro kancelarię
    1 / 8
    wynajmę na gastronomię lokal na mieszkanie biuro kancelarię

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 600 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Działka rekreacyjna Jastrzębie-Zdrój Zdrój, Dębowa
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Jastrzębie-Zdrój Zdrój, Dębowa

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 2 414 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka budowlana 2414 m² z domkiem letniskowym - Jastrzębie-Zdrój, ul.Dębowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2414 m² położona w spokojnej części Jastrzębia...

  • Działki na Jurze
    1 / 3
    Działki na Jurze

    Kostkowice

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • Działka budowlana na Jurze
    Działka budowlana na Jurze

    Kostkowice

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • Lokal w ścisłym centrum
    1 / 7
    Lokal w ścisłym centrum

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 200 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MONIKA POŁATYŃSKA Agent prowadzący [tel] Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Galerii Dworzec w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Słowackiego 2. Oferowany lokal z...

  • Lokal użytkowy Pszczyna
    1 / 2
    Lokal użytkowy Pszczyna

    Pszczyna

    • 5 900 zł cena
    • 428 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna o pow. 428m2. Położona w Miedźnej, przy ul. Bieruńskiej (9km od Pszczyny). Szybki wyjazd na drogę 933, blisko do DK1. W budynku obok do...

  • Działka budowlana Skrzyszów gm. Godów
    1 / 10
    Działka budowlana Skrzyszów gm. Godów

    Skrzyszów

    • 315 000 zł cena
    • 3 498 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną zlokalizowaną w Skrzyszowie przy ul. Partyzantów z widokiem w bardzo cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość posiada pow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.
    1 / 16
    Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.

    Żory

    • 350 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie, zlokalizowane na V-tym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach. Składa się ono z 3 pokojów, salonu połączonego z kuchnią, łazie...

  • Widokowa działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym
    1 / 16
    Widokowa działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym

    Międzyrzecze Górne

    • 380 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:DOROTA BOHAN PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Malowniczo położona działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym (powiat bielski, gmina Jasien...

  • 1 / 4
    Działka Żory Folwarki

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 205 000 zł cena
    • 782 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju!...

  • Wynajmę Nowe Mieszkanie M2 Żory / Rybnik 30 m2
    1 / 3
    Wynajmę Nowe Mieszkanie M2 Żory / Rybnik 30 m2

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 650 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerkę 30 m2 Odstępne: 1650 + czynsz + media (prąd, woda, gaz) (czynsz ok 200 zł ) Ogrzewanie: Gazowe Wyposażenie: lodówka, mikrofalówka, pralka Do dyspozycji . mały t...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum
    1 / 4
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum

    Jastrzębie-Zdrój

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    N a sprzedaż mieszkanie po remoncie typu M-4,w centrum miasta w Jastrzębiu Zdroju o pow. 55,7m2. Okna PCV, duży balkon, do mieszkania przynależy komórka. Mieszkanie znajduje si...

  • Nieruchomość zabudowana - Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 95 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Tomasza Brzyszkowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt G...

  • sprzedane EKSKLUZYWNE PO REMONCIE

    Jastrzębie-Zdrój

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 279 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie 54 m² do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 54 m² położone jest na 4. piętrze w cztero...

  • Działka Ochaby Wielkie ul. Kameralna

    Ochaby Wielkie » ul. Kameralna

    • 215 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka widokowa 1328 m² - Ochaby Wielkie, ul. KameralnaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Ochaby Wielkie, przy ul. Kameralnej. To miejsce łączy ciszę...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój,
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój,

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Przedstawiamy funkcjonalną kawalerkę na wynajem, zlokalizowaną na 6. piętrze przy ulicy Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. To świetna propozycja dla singla lub pary, ceniących mąd...

  • 4pokojowe, do remontu, centrum Czechowic
    1 / 13
    4pokojowe, do remontu, centrum Czechowic

    Czechowice-Dziedzice

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,2 m2 zlokalizowane...

  • Wynajme dom 3 pokoje
    1 / 8
    Wynajme dom 3 pokoje

    Pszczyna

    • 1 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom w dzielnicy Pszczyna Stara Wieś dom wykończony, jest to góra dom , dołu nikt nie zamieszkuje. Nowa lodówka, nowa pralka 2 sypialnie i salon oraz duża łazienka i kuchnia z balk...