• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Koźmin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(534)
  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 650 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć po pracy, cieszyć się spokojem i jednocześnie mieć blisko do centrum? To mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na s...

  • 1 / 4
    Dom Kaczyce rynek pierwotny

    Kaczyce

    • 899 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim , położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Kaczyce . Nieruchomość realizowana jest według projektu Dom w Malinówk...

  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 518 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LUKSUSOWY, NOWOCZESNY I FUNKCJONALNY APARTAMENT. Apartament znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu (przy ul. Bładnickiej) w Międzyświeciu pomiędzy Ustroniem i Skoczowem. Lokal...

  • Działka Bładnice Górne ul. Poziomkowa

    Bładnice Górne » ul. Poziomkowa

    • 265 000 zł cena
    • 2 080 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Odkryj wyjątkową działkę budowlaną w Skoczowie, Bładnice Górne 10 minut drogi od Ustronia- idealne miejsce na dom w spokojnym otoczeniu ,pośród zieleni i pięknych beskidzkich krajo...

  • Dom Pierściec

    Pierściec

    • 350 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 1 336 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA WWW.PERFECTHOME.NET.PL Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny o powierzchni 262m2, dwukondygnacyjny idealny dla 2 rodzin , nieruchomość równie dobrze mo...

  • Lokal Skoczów

    Skoczów

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Polecam do wynajęcia lokal w Skoczowie przy ul. Górny Bór o powierzchni około 100 m2. OPIS LOKALU: - bezpośrednie wejście od zewnątrz małym przedsionkiem, - hala główna około...

  • Dom Drogomyśl

    Drogomyśl

    • 579 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m , położony w miejscowości Drogomyśl , w dobrej lokalizacji przy drodze gminnej z wygodnym dojazdem. Nieruchomość znajduje się na przestronnej...

  • Działka Iskrzyczyn

    Iskrzyczyn

    • 145 000 zł cena
    • 1 121 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową. Działka budowlana w Iskrzyczynie przy ul. Tarnawa (gmina Dębowiec). Parcela o numerze: 676/4 ma powierzchnie 1.121 m2....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Skoczów ul. Gustawa Morcinka

    Skoczów » ul. Morcinka

    • 295 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Fantastyczna kawalerka po remoncie na parterze. Idealna dla jednej osoby lub pary, osób w średnim wieku myślących o przyszłości oraz idealne mieszkanie dla seniora. Mamy dla Pańs...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Pomorska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Pomorska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 252 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-4, położone na czwartym piętrze przy ul. Pomorskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, osob...

  • Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna
    1 / 6
    Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna

    Krzyżowice

    • 129 000 zł cena
    • 2 072 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięknie położona działka budowlano- rolna o powierzchni 2072m2. Działka płaska w sąsiedztwie luźna zabudowa domków jednorodzinnych z dala od zgiełku miasta. Atrakcyj...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza
    1 / 7
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza

    Jastrzębie-Zdrój

    • 165 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-2, położonego na dogodnym drugim piętrze przy ul.Górniczej w niskiej zabudowie w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem,...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Świerklany

    Świerklany

    • 2 155 000 zł cena
    • 1 970 m2 powierzchnia
    • 1 094 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości oferuje na sprzedaż obiekt restauracyjno - noclegowy, położony w bliskiej odległości autostrady A1 (węzeł Świerklany). Restauracja umożliwia prowadzenie dział...

  • Dom Żory Kleszczów
    Dom Żory Kleszczów

    Żory

    • 1 100 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zadbany dom 210 m² | możliwość 2 rodzin | działka 791 m² | Żory, ul. Sosnowa Na sprzedaż przestronny i bardzo dobrze utrzymany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 210,09 m...

  • SUPER OFERTA po remoncie z balkonem

    Jastrzębie-Zdrój

    • 390 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Przetarg - Górecka 31

    Skoczów » ul. Górecka

    • 29 900 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TAURON Dystrybucja S.A.Oddział w Bielsku-Białejul. Batorego 17A, 43-300 Bielsko-BiałaAdres do korespondencjiul. Filarowa 18, 43-300 Bielsko-BiałaObsługa klientówElektronicznie: tau...

  • Dom Mszana
    Dom Mszana

    Mszana

    • 980 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 4 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 225 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1780 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Mszanie przy ul. Wodzisławskiej na granic...

  • Mieszkanie Żory os. Gwarków, Gwarków
    1 / 11
    Mieszkanie Żory os. Gwarków, Gwarków

    Żory

    • 305 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 60 m² | balkon | Żory, os. Gwarków | układ szwedzki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 60 m², położone w Żorach przy os. Gwarków, na 2. piętrze w niskim bloku...

  • REZERWACJA nieruchomość PREMIUM po remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Tutaj zaczyna się Twój plan!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 709 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...