• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(534)
  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza

    Jastrzębie-Zdrój

    • 129 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń, położone w niskiej zabudowie na 2 piętrze w spokojnej dzielnicy Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie składa się z dużego...

  • Kawalerka 29 m2 idealna na START
    1 / 10
    Kawalerka 29 m2 idealna na START

    Skoczów

    • 230 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, którą możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta jest dla Ciebie ! Kawalerka z dużym potencjałem Na sprzedaż kawalerka o po...

  • Nieruchomość - Świerklany

    Świerklany

    • 346 000 zł cena
    • 1 203 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 08.12.2025 roku GL1G/GU/840/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Żory

    Żory

    • 190 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Skoczów rynek pierwotny

    Skoczów

    • 620 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LUKSUSOWY, NOWOCZESNY I FUNKCJONALNY APARTAMENT. Kupujący nie płaci prowizji do biura nieruchomości ani podatku PCC. Apartament znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu (przy...

  • dom z możliwością prowadzenia działalności

    Chybie

    • 1 299 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • apartament typu Penthause 114 m2 z garażem KUPUJĄCY NIE PŁACI PR...

    Żory

    • 899 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Pomorska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Pomorska

    • 199 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana w spokojnej części Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - nie wymaga żadnych dod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Jastrzębie-Zdrój Bzie Dolne ul.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 200 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 260 m², położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bzie Zameckie w Jastrzębiu-Zdroju. To idealna propozycja dla osób, które ceni...

  • Działka Żory ul. Franciszka Smusza

    Żory » ul. Franciszka

    • 279 000 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 989 m², położoną w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji Żor. To niepowtarzalna okazja, by zainwestować w miejsce, gdzie nowocz...

  • Grunty
    Grunty

    Czechowice-Dziedzice

    • 31 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogród działkowy ROD Wiśnia Czechowice -dziedzice

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Wielkopolska

    • 389 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    74 m² po generalnym remoncie | 4 pokoje | Balkon | Winda | ul. Wielkopolska | Jastrzębie-ZdrójNa sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m², po generalnym remoncie...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Szkolna

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Szkolna

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 54 m² z balkonem - 1 piętro | Jastrzębie-Zdrój | ul. SzkolnaNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m², położone w Jastrzębiu-...

  • Działka Gołkowice ul. Podlaska

    Gołkowice » ul. Podlaska

    • 219 999 zł cena
    • 2 913 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 2913 m², położoną w spokojnej, podmiejskiej okolicy, w sąsiedztwie lasu oraz otwartych terenów zielonych. To...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Turystyczna

    • 404 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż jasne i przytulne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na 7. piętrze bloku z windą przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju.Lokal składa się z:-salo...

  • Działka Żory ul. Harcerzy Buchalików

    Żory » ul. Harcerzy Buchalików

    • 424 999 zł cena
    • 1 573 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Żorach, w dzielnicy Rowień, przy ul. Harcerzy Buchalików.To miejsce łączy spokój kameralnej zabudowy z bardzo dobry...

  • Działka Żory ul. Tęczowa

    Żory » ul. Tęczowa

    • 975 000 zł cena
    • 2 436 m2 powierzchnia
    • 401 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tu nie kupujesz tylko działki. Tu kupujesz przestrzeń na przyszłość. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Żorach o imponującej powierzchni 2436 m², oferowana w cenie 975 000 z...

  • Działka Jastrzębie-Zdrój ul.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 210 000 zł cena
    • 1 772 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1772,2 m², położona w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju - Bzie Górne. Nieruchomość znajduje się w trakcie przemiany z działki rolnej n...

  • 1 / 4
    Działka Jastrzębie-Zdrój Ruptawa ul. Zachodnia

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Zachodnia

    • 210 000 zł cena
    • 2 490 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w dzielnicy Ruptawa w Jastrzębie-Zdrój, w spokojnej i zielonej części miasta, idealną pod budowę domu jednorodzinnego...

  • Dom Gogołowa ul. Leśna

    Gogołowa » ul. Leśna

    • 560 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Gogołowej, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie znajduję się na granicy Świerkla...