• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Działoszyn
  • Zubrzyca Górna
  • Strumień +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(534)
  • Dom Żory Kleszczów rynek pierwotny

    Żory » Kleszczów

    • 495 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Żorach. Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w cichej spok...

  • Dom Mszana Gogołowa rynek pierwotny

    Mszana

    • 649 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny dom położony w spokojnej okolicy w Gogołowie. Dom znajduje się w bliskiej odległości od Jastrzębia Zdroju. Nieruchomość zna...

  • 1 / 2
    Działka Mszana

    Mszana

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 1000 m2 a jej lokalizacja to Mszana, okolice ulicy Wodzisławskiej. Niewątpliwie największą zaletą tej działki jest piękne i spokojne miejsce. Dostę...

  • 1 / 2
    Działka Gogołowa

    Gogołowa

    • 205 000 zł cena
    • 1 376 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 1376 m2 a jej lokalizacja to Gogołowa, okolice ulicy Cichej. Niewątpliwie największą zaletą tej działki jest piękne i spokojne miejsce. Dostępn...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Ochaby Małe rynek pierwotny

    Ochaby Małe

    • 79 305 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż !!! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentować działk...

  • Działka Grodziec ul. Pod Górką

    Grodziec » ul. Pod Górką

    • 4 000 000 zł cena
    • 17 253 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestronny i pięknie położony teren budowlany o przeznaczeniu mieszkaniowym. Nieruchomość znajduje się w zacisznej okolicy Grodźca - miejscowości, która w ostatnim czasie bardzo p...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Goczałkowice-Zdrój

    • 392 534 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 320 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Działka Żory Kradziejówka

    Żory

    • 1 150 000 zł cena
    • 4 234 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Żory- Kradziejówka AKTUALNY PLAN ZAGOSPODAROWANIA - DLA DEWELOPERA, DLA INWESTORA INDYWIDUALNEGO Do sprzedaży działka o powierzchni 4234m2 plus 300m2 działki d...

  • 1 / 2
    Działka Żory Osiny

    Żory » Osiny

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | ŻORY ATRAKCYJNE MIEJSCE DLA INWESTYCJI I PROWADZENIA BIZNESU !!! OFERTA DLA FIRM !!! DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA POW. 10000m2 ŻORY - OBRĘB: OSINY CENA: 1.500.000 zł...

  • 1 / 4
    Działka Żory Centrum

    Żory

    • 1 599 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 457 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Tylko i wyłącznie u nas! oferta na wyłączność biura! DZIAŁKA USŁUGOWA W CENTRUM ŻOR! 3500 M2 ul.Armii Krajowej DOSKONAŁA LOKALIZACJA!idealna pod inwestyc...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suszec

    • 199 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Działka Roztropice

    Roztropice

    • 1 400 000 zł cena
    • 10 014 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość gruntową w miejscowości Roztropice gm. Jasienica pow. bielski. Malowniczo położona działka o przeznaczeniu rolno-budowlanym z dal...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 355 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żory

    • 335 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Mazańcowice

    • 1 150 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 099 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości