• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Strumień +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(534)
  • 1 / 4
    Działka Chybie

    Chybie

    • 105 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana w Chybiu przy ulicy Leśnej o powierzchni 900m2. Działka bardzo słoneczna, w okolicy dużo zieleni i atrakcyjnych terenów rek...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Pszczyna

    • 1 092 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom w świetnej lokalizacji JAWORZE
    1 / 16
    Dom w świetnej lokalizacji JAWORZE

    Jaworze

    • 1 550 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 5 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA KOZIOŁ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Jaworze powiat Bielsko-Biała położone u podnóża gór Beskidu Śląskiego znane z walorów uzdr...

  • Widokowa pod zabudowę siedliskową
    1 / 8
    Widokowa pod zabudowę siedliskową

    Kozakowice Dolne

    • 800 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Duża , widokowa działka oznaczona symbolem RM - teren rolniczy z możliwością zabudowy ZA...

  • Dom w Jaworzu
    1 / 16
    Dom w Jaworzu

    Jaworze

    • 1 550 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 8 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jaworze powiat Bielsko Biała położone u podnóża gór Beskidu Śląskiego znane z walorów uzdrowiskowych. Oferujemy Przestronny parterowy budynek z użytkowym poddaszem posadowiony na...

  • Działka Świerklany

    Świerklany

    • 140 000 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Przedstawiamy Państwu 5 działek budowlanych położonych w Świerklanach Górnych przy ul. Szerockiej. Brak szkód górniczych! Istnieje możliwość zakupu działki sąsiadującej....

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 435 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 3 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa domu, 114 m2, Dębowiec. Dwa mieszkania ! Dwa niezależne mieszkania; 76 m2 + 38m2. Oferta tylko w OPOKA nieruchomości. Połowa domu w otoczeniu luźnej zabudowy miesz...

  • Działka Górki Wielkie

    Górki Wielkie

    • 210 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Informacje o działce Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 1010 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka w kształc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Pierściec rynek pierwotny ul. al. Jarzębinowa

    Pierściec » al. Jarzębinowa

    • 470 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam do obejrzenie wideo ze spaceru po domu 81m2: [url] [url] **Mieszkanie gotowe do sprzedaży** Istnieje możliwość wykończenia "pod klucz". Cztery moduły do...

  • Działka Łączka ul. Wierzbowa

    Łączka » ul. Wierzbowa

    • 400 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjną działkę rolną o powierzchni około 2 hektarów , położoną w malowniczej okolicy w pobliżu Cieszyna. Charakterystyka działki: P...

  • Działka Międzyświeć

    Międzyświeć

    • 400 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Cena netto. Informacje o działce Płaska działka, 3 km od rynku w Skoczowie, wraz z prawomocnym pozwoleniem na budo...

  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 95 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, uzbrojona, o powierzchni 800 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, prz...

  • 1 / 4
    Działka Zaborze

    Zaborze

    • 120 000 zł cena
    • 1 177 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 1177 m W ZABORZU - IDEALNA LOKALIZACJA, PŁASKI TEREN, UZBROJENIE! Cena netto. Działka z pozwoleniem na budowę dwóch domów jednorodzinnego 86m i 60m. Oszczędzasz cz...

  • Dom Pierściec rynek pierwotny

    Pierściec

    • 470 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do obejrzenie wideo ze spaceru po domu 81m2: [url] [url] **Mieszkanie gotowe do sprzedaży** Cztery moduły do wyboru, różniące się wielkością ogródka i odleg...

  • Działka Zamarski

    Zamarski

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Informacje o działce Działka w Zamarskach, w połowie ulicy Rajdowej, niewielkiej miejscowości położonej koło Cieszyna. Do centrum Cies...

  • Dom Żory Kleszczówka

    Żory » Kleszczówka

    • 690 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Z radością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w cichej i spokojnej okolicy Żor, w Kleszczówce. Jest to dom o pow...

  • Dom Żory Rogoźna rynek pierwotny

    Żory » Rogoźna

    • 665 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, w spokojnej lokalizacji! Jest to dom w zabudowie szeregowej , parterowej w pożąd...

  • Mieszkanie Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice

    • 289 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    REZERWACJA.......... Ładne mieszkanie na 5 piętrze w bloku na ul. Traugutta. Mieszkanie wyremontowane, nowe instalacje elektryczne, ładne nowe drzwi. Mieszkanie nie wymag...

  • Mieszkanie Żory Rowień rynek pierwotny

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 650 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Wyjątkowa oferta - NOWOCZESNE ENERGOOSZCZĘDNE APARTAMENTY DWUPOZIOMOWE Z TARASEM NA SPRZEDAŻ! Wybierz nowe miejsce dla siebie i twojej rodziny, które stan...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Żory Rowień rynek pierwotny

    Żory » Rowień-Folwarki

    • 395 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Wyjątkowa oferta - NOWOCZESNE ENERGOOSZCZĘDNE APARTAMENTY Z OGRÓDKIEM NA SPRZEDAŻ! Wybierz nowe miejsce dla siebie i twojej rodziny, które stanie...