• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(534)
  • Działka budowlana Międzyświeć gm. Skoczów, Jeżynowa
    1 / 4
    Działka budowlana Międzyświeć gm. Skoczów, Jeżynowa

    Międzyświeć

    • 230 000 zł cena
    • 1 760 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MIĘDZYŚWIEĆ w gminie Skoczów - do sprzedaży słoneczna działka budowlana. Grunt lekko nachylony o powierzchni 1760 m2. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka z...

  • Mieszkanie Skoczów, Gustawa Morcinka
    1 / 9
    Mieszkanie Skoczów, Gustawa Morcinka

    Skoczów

    • 530 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Skoczowie, przy ulicy Gustawa Morcinka. Skoczów to malownicze miasto z bogatą historią i pięknymi krajobrazami, oferując...

  • Działka budowlana Górki Wielkie gm. Brenna, Kręta
    1 / 12
    Działka budowlana Górki Wielkie gm. Brenna, Kręta

    Górki Wielkie

    • 285 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GÓRKI WIELKIE - widokowa działka budowlana o powierzchni 1003 m2. Atrakcyjne położenie w sąsiedztwie rzeki Brennicy z pięknymi widokami i słońcem przez cały dzień. W Miejscowym Pl...

  • Działka budowlana Kowale gm. Skoczów, Dolny Bór
    1 / 8
    Działka budowlana Kowale gm. Skoczów, Dolny Bór

    Kowale

    • 217 930 zł cena
    • 1 406 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych, położonych w miejscowości Kowale przy ul. Dolny Bór. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w oto...

  • Dom Górki Wielkie gm. Brenna
    1 / 15
    Dom Górki Wielkie gm. Brenna

    Górki Wielkie

    • 1 690 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 6 378 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Górki Wielkie komfortowy dom nad rzeką Brennicą + domek drewniany | 1464 m działki Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Górki Wielkie, bezpośredni...

  • Przetarg - rejon ul. Uzdrowiskowej i Robotniczej

    Goczałkowice-Zdrój » ul. Robotnicza

    • 9 900 000 zł cena
    • 51 600 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PR-GK.6840.0006.2025OGŁOSZENIE O PRZETARGU Wójt Gminy Goczałkowice-Zdrójogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonychw Goczałkowicach-Zdr...

  • Dom Skoczów, Bładnicka
    Dom Skoczów, Bładnicka

    Skoczów

    • 850 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    3 Przedstawiam Państwu NOWĄ INWESTYCJĘ pod nazwą "OSIEDLE POD WIERZBAMI" Osiedle składa się z 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Domy są posadowione na działkach o powierzchni...

  • - Dom do wprowadzenia  Gołkowice, ul. 1 Maja
    1 / 9
    - Dom do wprowadzenia Gołkowice, ul. 1 Maja

    Gołkowice

    • 739 990 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 3 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    - Dom do wprowadzenia Gołkowice, ul. 1 Maja Informacje podstawowe: - dom z ok. 1930 roku, po licznych remontach w ostatnich 5 latach   - powierzchnia: ok. 130 m² (parter) + ok....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wchodzisz i mieszkasz

    Jastrzębie-Zdrój

    • 229 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Dobra Lokalizacja

    Jastrzębie-Zdrój

    • 259 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Dobre na start

    Jastrzębie-Zdrój

    • 135 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 3 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Dom z budynkiem na biuro

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 499 999 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Z widokiem na góry

    Ochaby Małe

    • 115 000 zł cena
    • 829 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • DOM dla dużej rodziny

    Skrbeńsko

    • 829 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 3 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Przestrzeń i Komfort

    Jastrzębie-Zdrój

    • 359 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Urządź się po swojemu

    Jastrzębie-Zdrój

    • 219 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka budowlana

    Jastrzębie-Zdrój

    • 255 000 zł cena
    • 2 121 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 270 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 9 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Na sprzedaż kawalerka z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położona w świetnej lokalizacji - idealnej zarówno do zamieszkania , jak i pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie ma niew...

  • Dom, 194,36 m², Jastrzębie-Zdrój
    1 / 6
    Dom, 194,36 m², Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 68 600 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Tomasza Brzyszkowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt G...

  • Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława
    1 / 9
    Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława

    Żory

    • 335 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Żory | M4 56 m² | Balkon | Os. Księcia Władysława | 3 pokoje | oferta na wyłączność ! Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 56 m², zlokalizowane w Żorach na osiedlu...