• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pszczyną

(624)
  • Lokal użytkowy w Centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Lokal użytkowy w Centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 4 800 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGENT PROWADZĄCY:DAWID ZIELIŃSKI PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty lokalu do wynajęcia położonego w kamienicy w samym centrum Bielska-B...

  • Lokale do wynajęcia w samym Centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Lokale do wynajęcia w samym Centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 3 100 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Wynajmę lokale biurowe
    1 / 10
    Wynajmę lokale biurowe

    Rudołtowice

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 2 pomieszczenia biurowe znajdujące się w Rudołtowicach przy ul.Rudawki 2 (okolice Pszczyny, Oświęcimia) na parterze. Lokal 1 składa się z 4 pomieszczeń o łącznej powi...

  • Dom Żory Centrum

    Żory

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Dom wolnostojący w ścisłym centrum miasta Żory wraz z niezabudowaną działka usługową o powierzchni 563m2 . Bezpośrednio przy ul. Folware...

  • DZIAŁKA WIDOKOWA –IDEALNA POD OSIEDLE DOMÓW PREMIU
    1 / 16
    DZIAŁKA WIDOKOWA –IDEALNA POD OSIEDLE DOMÓW PREMIU

    Jasienica

    • 2 000 000 zł cena
    • 20 427 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro DZIAŁKA WIDOKOWA NA WZGÓRZU IDEALNA POD KAMERALNE OSIEDLE DOMÓW PREMIUM #Jasienica, pow...

  • Działka Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 259 000 zł cena
    • 658 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana 658m2. przy ulicy Augustowskiej w Bielsku-Białej. Wapienica Działka nr 1498/23. Zabudowana budynkiem 35m2 rekreacji indywidualnej, posadowiony...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 378 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,30m przy ulicy Spółdzielców w Bielsku-Białej. Blok z winda po termomodernizacji elewacja odnowiona 2 lata temu, klatka świe...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 129 000 zł cena
    • 890 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 890 m² - Suszec, powiat pszczyński Idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycje deweloperską. Możliwość kupienia sąsiedniej działki!. Lokaliz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • dom do wykończenia KUPUJĄC PIERWSZE "M" nie płacisz podatku PCC

    Zabłocie

    • 648 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Umeblowany i wyposażony dom 181 m2 położony w malowniczym miejscu

    Żory

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 812 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka w Bielsko Biała budowlana, centrum sprzedam
    Działka w Bielsko Biała budowlana, centrum sprzedam

    Bielsko-Biała

    • 1 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Udział 1/4 w działce sprzedam Najdroższa dzielnica Bielska Biała Centrum kamienicy Na działce pozostałości domu Posiadam tylko 25 proc udziału Reszta należy do jednej osoby Zaprasz...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 530 978 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zamieszkaj w centrum Bielska-Białej Proponowany apartament, w stanie deweloperskim, z windą, o powierzchni 44,62 mkw to: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łaz...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 389 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Mieszkanie z duszą w centrum miasta. Lokal idealny na Twoją działalność! Nowa cena! Szukasz prestiżowej i strategicznej lokalizacji dla swojej kancelarii, gabinetu lekarsk...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 799 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | Prestiżowe 130,58 mkw w zabytkowej kamienicy Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 130,58 mkw, usytuowane na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w...

  • Działka Rudziczka 750m2 blisko las
    Działka Rudziczka 750m2 blisko las

    Rudziczka

    • 131 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjną działkę budowlaną Rudziczka o powierzchni 750 m². Cisza, las i wszystkie media miejsce na Twój wymarzony dom. 3 minuty do Biedronki w Suszcu. Położoną w spokojnej i ziel...

  • SUPER OFERTA

    Międzyrzecze Górne

    • 599 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • dom do wykończenia

    Międzyrzecze Dolne

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.
    1 / 10
    Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.

    Mnich

    • 79 900 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka budowlana, Chybie-Mnich. W MPZP symbol MN, powierzchnia 916 m2 . Teren płaski, dostępne media: woda, en. elektryczna, gaz. Oferta tylko w naszym biurze, serdecznie...

  • Działka Studzionka

    Studzionka

    • 449 000 zł cena
    • 4 580 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną ze stuletnim domem - Studzionka, gm. Pszczyna. Fakty: Powierzchnia całkowita: 4 580 m²...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 599 000 zł cena
    • 3 759 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa - Suszec, 3759 m², ogrodzona Na sprzedaż działka o powierzchni 3759 m², położona w miejscowości Suszec , z przeznacz...